10tk Hobune Puhastus Komplekt Hobune hooldustooted Hooldus Vahend Sabaga Kamm Massaaž Karri Harja Higi Kaabits Kabja Korja Karri Skraberi

Märksõnad: kollane kabja korja, hobune, kamm hobune, ratsutamine, kabja hobune, mens hobune bit, ratsutamine seadmed ratsutamine-varustuse, harja hobune, hobune mänguasi, hobune ride.

10 töö hooldustooted vahend, sealhulgas massaaž karri, kõva ja pehme harjaga, reljeefne higi scrapper, lakk kamm, sabaga kamm, kabja valida pintsli, kevadel karri kamm, jelly gaasipesu-ja karri kamm, piisavalt peibutamise hobune, kogu keha.Juhuslik värv vedu.Omadused: 10-in-1 hooldustooted vahend, sealhulgas: massaaž karri, kõva ja pehme harjaga, reljeefne higi scrapper, lakk kamm, sabaga kamm, kabja valida pintsli, kevadel karri kamm, jelly gaasipesu-ja karri kamm.Tahke terasest lakk ja saba kamm, ehitatud kaua kesta.Reljeefne higi scrapper, kevadel ja kabja korja kõik koos ergonoomiline käepide mugav kasutada.Kerge hobune puhastus komplekt piisavalt peibutamise teie hobune, kogu keha.Pakendatud läbipaistev kott on mugav kanda ja transportida.

Kõik vahend on juhuslik värv vedu.

Spetsifikatsioonid: Materjal: Metall + Plastic Pakendi kaal: 1076g / 2.3 lb Pakendi suurus: 27 * 21 * 8cm / 10.6 * 8.2 * 3.1 aastal

Pakett Loetelu: 1 * Massaaž Karri 1 * Raske Pintsel 1 * Pehme Pintsel 1 * Reljeefne Higi Kaabits 1 * Lakk Kamm 1 * Sabaga Kamm 1 * Kabja Valida Pintsli 1 * Kevad Karri Kamm 1 * Jelly Gaasipesu-1 * Plastikust Karri Kamm 1 * Läbipaistev Ladustamise Kott

1) Me aktsepteerime, Alipay, West Union, LS.Kõik suuremad krediitkaardid kaudu turvaline makse protsessor, TINGDEPOSIIDILEPING.

2) Tasumine peab toimuma 3 päeva jooksul tellimuse.

3) Kui te ei saa kassasse kohe pärast enampakkumise sulgege, palun oodake paar minutit ja proovige uuesti Maksed tuleb sooritada 3 päeva jooksul.

1. WORLDWIDE SHIPPING. (Välja arvatud mõned riigid ja APO/FPO)

2. Tellimused töödeldud õigeaegne pärast makse kinnitamist.

3. Me ainult laeva kinnitas, et aadressid.Oma tellimuse aadress PEAB sobima teie Merevedude aadress.

4. Pilte näidanud ei ole tegelik objekt ja on oma viide ainult.

5. TEENUSE TRANSIIDI AJAL on ette nähtud vedaja ja välja arvatud nädalavahetustel ja pühade ajal.Transiidi tähtaegu võib varieeruda, eriti pühade ajal.

6. Kui te ei ole saanud oma saadetise 30 päeva jooksul alates makse, palun võtke meiega ühendust.Me jälgida saadetise ja saan tagasi teile võimalikult kiiresti vastuse.Meie eesmärk on kliendi rahulolu!

7. Tänu varu seisund ja ajalisi erinevusi, me valida, laeva oma kauba meie esimene vaba lao puhul, kiire tarne.

8. Tarneaeg:

1. Teil on 7 päeva meiega ühendust ja 30 päeva tagasi alates kuupäevast, mil see saadi.Kui see punkt on teie käsutuses enam kui 7 päeva, siis loetakse seda kasutada ja ME EI saa anda TEILE TAGASTAMIST VÕI ASENDAMIST.EI ole ERANDEID!Laevanduse kulud kannab nii müüja kui ka ostja poole.

2. Kõik tagastatud tooted PEAVAD OLEMA originaalpakendis ja sa PEAD ANDMA usa shipping tracking number, konkreetset põhjust tagasi, ja oma po#.

3. Me toetuse OMA TÄIELIKU VÕITNUD PAKKUMISE SUMMA saamisel punkt selle algne seisukorras ja pakendamise kõik osad ja tarvikud kaasas, PÄRAST NII Ostja kui ka Müüja tehing tühistada alates www.ojakool.ee.VÕI võite valida, kas vahetada.

4. Me kandma kõik laevaliini kulud, kui toode(t) on (on) ei reklaamitud.

1. 12 kuu Tootja Garantii, defektiga kaupade (välja arvatud esemed, kahjustatud ja/või väärkasutuse pärast selle kättesaamist).Tarvikud tulevad koos 3-kuulise garantii.

2. Puudusega objektid PEAVAD OLEMA esitatud ja tagasi garantiiperioodi jooksul (ja originaalpakendis, kui võimalik).Teil tuleb meile ütlema, mis viga on, ja anna meile oma tellimuse number.ME EI PARANDA VÕI ASENDA ESEMED AEGUNUD GARANTII.

Te nõustute, et kõik eespool loetletud poliitika tellimisel www.ojakool.ee!

Oleme seadnud endale kõrged standardid tipptaset ja püüdma 100% kliendi rahulolu!Tagasiside on väga oluline, Me nõuda, et te meiega vahetult ENNE sa annad meile neutraalne või negatiivne tagasiside, et meil oleks võimalik rahuldavalt lahendada oma probleeme.

See on võimatu, et tegelda küsimustega, kui me ei tea nende kohta!

• Mudeli Number: Hobune Grooming Kit
  • Tüüp: Hobune Pintsel
  • Kategooria: Massaaž Harja/Hobune Cleanning Tööriist

Digitaalne PH, ORP Jälgida Täpsust Kaasaskantav Online Vee Kvaliteedi pH-Meeter Akvaariumis ORP Tester ATC Andmete Lukk Elektrood Andur Digitaalne PH, ORP Jälgida Täpsust Kaasaskantav Online Vee Kvaliteedi pH-Meeter Akvaariumis ORP Tester ATC Andmete Lukk Elektrood Andur Omadused: Valmistatud kõrge kvaliteediga materjalidest, see on vastupidav ja praktiline.Digitaalne ekraan, lugemine on mugav, selge ja täpne.Andmed lock funktsioon, see on mugav salvestada rekord mõõtmise andmeid.Välist toiteallikat, pidev mõõtmine 24 tundi, et vältida lugemisel