• Mänguasjad Ja Hobid |

10 tk Õrn Haridus Närimine kummist käepideme Vurama Mänguasja Komplekt Baby Kasutamise Suur Piima Pudelid

Märksõnad: mänguasi beebi 0 12, baby bottle mänguasi, teether, võrevoodi vurama, pudel vurama, rattl, jänku vurama, Beebi Poiss Mänguasi, pudel hiiglane, plastikust, kõristi.

Kirjeldus

Valmistatud kvaliteetsest plastist, pehme, mugav, sobib beebi mängib.

Cute cartoon kuju ere värv, atraktiivne beebi.Ideaalne beebi intellektuaalset arengut, käed ja ajud, huvi kasvatamine, kuulmine, interaktiivsed mänguasjad, ahne, meeli, käe-silma koordineerimine, muid oskusi koolituse, visiooni väljatöötamine.

Funktsioon

- Värv: Nagu Pildil Näidatud.

- Materjal: Plastik.

- Suurus: Umbes. 32 x 13,5 x 13.5 cm.

- See multikas kuju mänguasi on ideaalne tahes rase ema, vastsündinud beebi või väikelapse poisid või tüdrukud.

- Valmistatud kvaliteetsest plastist, pehme, mugav, sobib beebi mängib.

- Beebi appease mänguasjad tulevad armas loom kujunduse.Ere värv, armas loomade ja kõristi heli, mis aitavad stimuleerida beebi võimeid.

- Ideaalne beebi intellektuaalset arengut, käed ja ajud, huvi kasvatamine, kuulmine, interaktiivsed mänguasjad, ahne, meeli, käe-silma koordineerimine, muid oskusi koolituse, visiooni väljatöötamine.

- Anna see nagu eriline kingitus baby dušid, sünnipäevi või jõulud kogunemised.

- Soe Nipp: Kallis ostja, Tänu valgustus mõju, monitori heledus, manual mõõtmise ja jne, seal võib olla mõningaid väikesi erinevusi värvi ja suuruse vahel, foto-ja tegeliku punkt.Siiralt loodan, et saate aru!Aitäh!

Pakkeleht

10 x mänguasjad

• Vanus: Täiskasvanutele
  • Mudeli Number: Teethers Mänguasjad