• Salongi Osad |

Käik Kinni Teal Blue Universaalne Käsiraamat Valged Hambad Kolju Pea Auto Shift Knob Käigukanginupp Universaalne Eest MAASTUR BMW Honda Toyota Audi

Märksõnad: bmw f30, sinine led pen, verito gear knob, bmw shift knob, fiat auto shifting-nupp, plaat, mazda gh shift knob, golf vr6, käik kolju, honda shift knob nuppu.

Toote Kirjeldus

Spetsifikatsioon:

Materjal:Vaik

Värv:Nagu pildil

Kogus:1Set

Omadused:

Lihtne Paigaldada.

Sobib Kõige Sõidukid.

Augu Läbimõõt: 15mm / 0.59"

Kaasas 3 plastist voolikud (8mm,10mm,12mm)

Iseloomulik metalli ja kvaliteetne raske materjal

On adapterid erinevate püügivahendite pulgad läbimõõduga alates 8mm kuni 12mm.

Need varrukad on korralikult paigaldatud, kus peidetud grub kruvid.

Tähelepanu:

1. Palun kontrolli nii palju kui võimalik ja veendu, et toode on üks, mida vajate.

2. Palun lubage 0.5-1 cm erinevuse tõttu käsitsi mõõtmine.(1inch=2.54 cm)

3.Puuduvad Juhised Sisalduvad See Komplekt.

4.Värvi tegelik esemed võivad veidi erinev noteerimise pildid tänu erinevatele arvuti ekraani, tänu oma arusaam.

Pakett Sisaldab:

1X shift knob

1X mutrivõti

6X poldid

3X voolikud

Toote Pildid

Märkused:

1. Seal võib olla 1-3cm Vea tõttu käest mõõta.Täname oma arusaamist.

2. Monitorid kalibreerimata sama, punkt värv kuvatakse fotosid võib näidates veidi erinev tegelik eesmärk.Palun võtta päris üks standard.

3. Palun kontrollige oma mõõtmine hand guard enne, kui sa seda osta.

Umbes Saadetis

1. Meie shipping services hakkab laev oma paketi ja esitab selle oma coustomer nagu sulle meeldib.Kiired ja parima hinnaga.Pakume teile võimalusi ja paindlikkust.

2. Me tungivalt soovitatav, et te valida www.ojakool.ee Standard Shipping, kui kaal alla 2kg tõttu, et see annab Logistika Andmed Jälgimine, Tõhus Tollivormistus, Kiiremini Logistika Vaidluste Käitlemine, Ja Pärast-teenindust Toetust Ühe akna Logistika Lahenduste Ostjatele.

3. Teie tellimus laeva läbi 24-72 tundi, kui kinnitage makse( ei kuulu puhkust, ja ei hõlma tooteid, mis nõuavad kohandatud ja kokkupanek pärast tellimist).

4. Logistika andmed uurimise platvorm:

1) www.ojakool.ee, siis näitab, logistika jälgimine teabega otse, et üksikasjade lehel.

2) www.ojakool.ee Standard Shipping Logistika Jälgimise Koduleht://globaalne.cainiao.kom/

3) Muu Logistika Jälgimise Veebileht: https://www.17track.net/en

5. Impordi tollimaksud ja maksud ei kuulu, et hinda.Ostjad on kohustatud tasuma impordimakse, palun tutvuge kohalike tavade andmed.

Tagasiside

• Erilised Omadused: Käiguvahetuse Nupp
  • Toote Kaal: 230g
  • Toote Tüüp: Käiguvahetuse Nupp