Heli ja Müra Filter-Noise Suppressor Tapja Vastupidav Noise Suppressor Filter Kodu Stereo Kaabel Ground Loop Isolator RCA To RCA

Märksõnad: Tagasiside, logo outlander, audio ground loop isolator, hayabusa tank, assy toyota, ground loop, audio filter, müra pedaal, filter müra rca, opel särk.

US $ 10.97 /tükk US $ 18.29 /tükk US $ 24.67 /tükk US $ 10.88 /tükk US $ 3.35 /tükk US $ 0.00 /tükk US $ 0.00 /tükk US $ 3.45 /tükk

Kirjeldus:

Värv: Must

Materjal: ABS

Konnektor: 2x RCA mees, 2x RCA emane

Passiivne seade online

Nimivool: 20A

Rated sisend: 30W

Peak sisend: 60W

Sagedusala: 20-30KHz

Toote suurus: 3.5*3.5*6cm

Kõrvaldada ja hum hum põhjustatud maapinna aasa probleeme

Filtreerida DC voolu signaali tee

Seda kasutatakse, et varjata mingit "valge müra", mootori whine või põrin, mis võib olla pärit oma heli süsteemi.

Lihtsalt installida selle Ground Loop Isolaator vahel oma peaga üksuse ja võimendi ja see võib muuta teie süsteemi heli puhtam ja täpsemalt määratletud

Andes teile üldise parema signaali ja tuleva heli läbi kõlarite

Pakkimine noteerimiseks:

1 * Noise Suppressor Filter

1) Me aktsepteerime, Alipay, West Union, LS.Kõik suuremad krediitkaardid kaudu turvaline makse protsessor, TINGDEPOSIIDILEPING. 2) Tasumine peab toimuma 3 päeva jooksul tellimuse. 3) Kui te ei saa kassasse kohe pärast enampakkumise sulgege, palun oodake paar minutit ja proovige uuesti Maksed peavad olema täidetud jooksul

1. Kaubad saadetakse 3 tööpäeva jooksul pärast makse kinnitamist.Me ei vastuta mis tahes vale või ei ole kättesaadav aadress. 2. Enamik objekte on tarnitud kaudu Hiina Registreeritud Air Mail või www.ojakool.ee Standard Shipping.See võtab 25-60 tööpäeva jooksul transiidi sõltuvalt teie asukohast.Enamik üksusi saavutatakse 4 nädala jooksul, kuigi mõned võivad kesta kuni 6 nädalat.See on normaalne, meil väga loodan, et sa saaksid aru asjaolu, et rahvusvaheline transiit on väljaspool meie kontrolli.Kui soovite saada toodete kiiresti, me soovitame, et teil oleks valida Express shipping DHL. 3. Märkus: Kontrollige oma paketi enne allakirjutamist või aktsepteeri seda, keelduvad pakett, kui see näeb välja nagu kahjustusi transpordil.Kui teil on mõni probleem, umbes laevandus, palun võtke meiega vabalt alguses.Tänan.

1. Teil on 7 päeva meiega ühendust ja 30 päeva tagasi alates kuupäevast, mil see saadi.Kui see punkt on teie käsutuses enam kui 7 päeva, siis loetakse seda kasutada ja ME EI saa anda TEILE TAGASTAMIST VÕI ASENDAMIST.EI ole ERANDEID!Laevanduse kulud kannab nii müüja kui ka ostja poole. 2. Kõik tagastatud tooted PEAVAD OLEMA originaalpakendis ja sa PEAD ANDMA usa shipping tracking number, konkreetset põhjust tagasi, ja oma po#. 3. Me toetuse OMA TÄIELIKU VÕITNUD PAKKUMISE SUMMA saamisel punkt selle algne seisukorras ja pakendamise kõik osad ja tarvikud kaasas, PÄRAST NII Ostja kui ka Müüja tehing tühistada alates www.ojakool.ee.VÕI võite valida, kas vahetada. 4. Me kandma kõik laevaliini kulud, kui toode(t) on (on) ei reklaamitud.

1. Kui olete rahul meie toodete, palun jätke see 5 tärni tagasisidet, et meid ilma kõhkluseta, meil on väga teretulnud, et. 2. Kui seal on mõned probleemid oma tootega, siis palun võtke meiega ühendust esiteks kaudu www.ojakool.ee Trademanager, sõnumi või e-posti teel.Me vastame teile kiiresti ja anda meie parimaid lahendusi, palun uskuge meid, et me ei lase sul kandma kahju.

• Brändi Nimi: Vehemo

HONDA CB1300 CB400 CB400X CRF1000L CB500X Mootorratta Tarvikud 22 26 28MM Lenkstangi Universal Esiklaas Olek: Uus Sobiv mudel: Üldine (22-26-28MM juhtrauda) Värv: must, hall, läbipaistev Suurus: 40 x 29CM (paksus 3,5 MM) Standard suurus ja paigaldus jõustumise: Makset Poliitika on teie ohutuse ja mugavuse,töötleme kõiki makse kaudu kui kõik suuremad krediitkaardid (Amex, Visa, MasterCard, Discover, jne.).Meie hinnad EI sisalda mis tahes tollimaksu või tulumaksu.Makse peab olema tehtud
128G Carplay 2 Din Jaoks MITSUBISHI OUTLANDE 2016 2017 2018 Android 10 Ekraan Audio Raadio GPS Navi juhtseade Auto Stereo Auto Multimeedia Mängija MITSUBISHI OUTLANDE 2014 2015 2016 2017 2018 GPS Navigatsiooni-RAADIO Audio juhtseade Peamised Omadused: 1.Video formaat:Toetab HD 1080P /4K ISP Ekraan 2.Ekraani Resolutsioon:Kõrge resolutsioon, Capacitive 5 Punktid Multi-Touch, Dual Zone funktsioon 3.Bluetooth Käsi tasuta helistada Sünkroonimine kontaktide nimekiri 4.Sisseehitatud WIFI-funktsioon (Kasutada hotspot oma nutitelefoni ühendada internet)