Coolvape keluoxin vape mehaaniline mod Supprt Ühe 18650 aku E-sigaret Vape Mod 510 liides rta rda Pihusti

Märksõnad: mod vape mod 18650, lohistage voopoo, mod, albedo overlord, tank vape, kuld mehaaniline mod, naine vape mod, mechan mod, rdta pihusti rta, bf rda.

coolvape keluoxin vape mehaaniline mod Supprt Ühe 18650 aku E-sigaret Vape Mod 510 liides rta rda Pihusti

Märkus: 1. Me töötame kõvasti ja tark, et täita oma nõuded.Kuid, kui teil on mõni probleem, kui saavad maatükk, palun võtke meiega ühendust sõnumi või Kaubanduse Juht.Me võtame teiega 24 tunni jooksul ja töötada koos teiega, kuni olete tulemusega rahul.Palun ÄRGE avage vaidluse suhelda meiega. 2. Kauba kättesaamisel, palun kontrollige oma paki enne sellele alla kirjutanud.Kui te leiate, et pakk on ebanormaalne, saate keeldub alla kirjutamast ja võtke meiega ühendust.Laevandus: 1. Tellimused saadetakse jooksul töötlemise päeva jooksul pärast makse kinnitamist.Et kaitsta nii ostjad ja müüjad, see võib võtta 24 tunni jooksul www.ojakool.ee, et kontrollida, kas makse. 2. Me ainult laeva kinnitas, et aadress.Oma tellimuse aadress PEAB sobima teie merevedude aadress. 3. Tasuta laevanduse kõik esemed, sest mõned riigid, siis võib maksta lisatasu merevedude kulusid.Tarneaeg on 30-45 päeva jooksul.Kui teil on vaja kiiresti, saadetis, palun võtke meiega ühendust.Tagasi Policy: 1. Kõik tagastatud tooted PEAVAD OLEMA originaal seisukorras. 2. Ostja maksab tagasi merevedude kulusid.Tagasiside: 1. kui olete rahul meie tooted, siiralt loodan, et sa ei jäta meile kõigile POSITIIVSE TAGASISIDE.Vahepeal me teile samuti jätan teid positiivset tagasisidet. 2. Muidugi,mingil põhjusel, kui te ei ole rahul meie toodete, palun võtke meiega ühendust enne lahkumist neutraalne või negatiivne tagasiside.Me võtame teiega 24 tunni jooksul ja aitab teil lahendada probleeme.

• Mudeli Number: coolvape keluoxin mod

Panoskoukidis
2020-12-09
Git