20/24/28" kohver ratastel Naiste reisi-käru jooksva pagasi double face butterfly fashion Õpilane vurr käsipagas

Märksõnad: fotograafia kohver, fidget vurr, elektriline käru ratas, kriega pagasi, batman kohver, kott käru, salongi kohver, luggag kott, luksuslik disainer kohver kott, alumiinium kohver.

Materjal: PC+ABS Ratas: 360° mikrofon ratas Parool lock: Kolme-kohaline kombinatsioon lukk Tie rod: Paks sulamist kepi Käepide: Mugav käepide Funktsioon: veekindlad, kulumiskindel, põrutuskindel,vastupidavus rõhule pagasi suurus: 20 tolli:36*23*54CM 24 tolline:42*28*64CM 28 tolli:48*28*74CM servad On see kohver on must ja hall ja valge, siis me laeva neid juhuslikult, palun võtke minuga ühendust, kui teil on erinõuded.

1 toll=2.54 cm,1cm=, milleks on 0,39 tolli Seal võib olla veidi erinev värv,becaouse arvuti monitori seaded.Erinevus mõõtmise meetod,palun lubage 1-3cm suurus kõrvalekalle.Tellimuse summa ei hõlma tollimaksude, ja tariifid peavad kandma ostja.Mõned tooted pind on kaetud kihiga kaitsev kile, et prote. Kui pakend olete saanud, on vigastatud, palun võtke meiega ühendust, palun ärge avage vaidluse juures on.Toetame hulgimüük, kui teil on vaja, palun võtke meiega ühendust

• Feature2: Naiste kohver
  • Mudeli Number: taobaoqihang
  • Sugu: Unisex