Tundlikkus Hambapasta, Valgendav, Aktiveeritud Bambusest Süsi, Piparmündi, Aloe Vera, Parim Looduslik Whitener, Orgaaniline, Vastu õõnsused

Märksõnad: samrt vaadata ld5, fire stop dacia, samsong s9 kingitus, samsug a40 klapp, simson õli pump, samrt vaata htc, särgid mcgregor, simson sp01 usb, samsug a20e lcd.

Toote kohta Toidus Aktiveeritud Bambusest Süsi luua võimas hammaste valgendamine mõju null hamba tundlikkus.Valgendamine hambapasta tundlikele hammastele, mis aitab eemaldab plekid koos kaks korda päevas hambaid pesta.Kõik looduslik, efektiivne ja lihtne viis, kuidas valgendada oma hambaid ilma kõiki vastikuid kemikaale, mida kasutatakse enamikus suur jaemüük hambapastad.Pakub kestev tundlikkus asendus-ja emailiga tugevdamine (kaks korda päevas hambaid pesta) Suuline Detox õnnelikumad, TERVEMAD SUU, HEA Halb Hingeõhk Ravi rikastatud Aktiveeritud Bambusest Süsi,Piparmünt ja Aloe Vera.

1) Me aktsepteerime, Alipay, West Union, LS.Kõik suuremad krediitkaardid kaudu turvaline makse protsessor, TINGDEPOSIIDILEPING.

2) Tasumine peab toimuma 3 päeva jooksul tellimuse.

3) Kui te ei saa kassasse kohe pärast enampakkumise sulgege, palun oodake paar minutit ja proovige uuesti Maksed tuleb sooritada 3 päeva jooksul.

Tasuda saab teie kaudu tellida mis tahes moel , kui me saame oma makse, siis me laeva pakendi teile varsti.kui te ei saa maksta, et Edu,palun võtke meiega ühendust, me aitame teid.

1) Hiina Post Tavaline Väike Pakett Pluss:Umbes 20-60 Tööpäeva( Vaikimisi logistika meetod )

2) Kui te ei kiirusta, siis muutke logistika meetod tellimisel, ei vali, müüja ise, kohaletoimetamise, või võtke meiega ühendust, me valida muu kiire logistika teenused teile, kui te ei vali, siis saadame Hiina tavaline tavalise posti paketid vaikimisi, see võtab aega 15-60 päeva, selle aja jooksul mis tahes vaidluste ja toetused, mis on veel esitamisest, transiidi, lükatakse tagasi.Aitäh.

1) Teil on 7 päeva meiega ühendust ja 30 päeva tagasi alates kuupäevast, mil see saadi.Kui see punkt on teie käsutuses enam kui 7 päeva, siis loetakse seda kasutada ja ME EI saa anda TEILE TAGASTAMIST VÕI ASENDAMIST.EI ole ERANDEID!Laevanduse kulud kannab nii müüja kui ka ostja poole. 2) Kõik tagastatud tooted PEAVAD OLEMA originaalpakendis ja sa PEAD ANDMA usa shipping tracking number, konkreetset põhjust tagasi, ja oma po#. 3) Me toetuse OMA TÄIELIKU VÕITNUD PAKKUMISE SUMMA saamisel punkt selle algne seisukorras ja pakendamise kõik osad ja tarvikud kaasas, PÄRAST NII Ostja kui ka Müüja tehing tühistada alates www.ojakool.ee.VÕI võite valida, kas vahetada. 4) Me kandma kõik laevaliini kulud, kui toode ei ole nagu reklaamitud. 1) 12 kuu Tootja Garantii, defektiga kaupade (välja arvatud esemed, kahjustatud ja/või väärkasutuse pärast selle kättesaamist).Tarvikud tulevad koos 3-kuulise garantii. 2) Puudusega objektid PEAVAD OLEMA esitatud ja tagasi garantiiperioodi jooksul (ja originaalpakendis, kui võimalik).Teil tuleb meile ütlema, mis viga on, ja anna meile oma tellimuse number.ME EI PARANDA VÕI ASENDA ESEMED AEGUNUD GARANTII.Te nõustute, et kõik eespool loetletud poliitika tellimisel www.ojakool.ee! 1, kui olete rahul meie toodete ja teenuste, Me siiralt paluda sul lahkuda positiivne tagasiside meie jaoks.ja seejärel tulevad meie poodi, et osta mõned toote uuesti, me ei saa anda teile allahindlust, et vähendada 5%-10% hind vastavalt tellimuse kogusumma ,võite võtta ühendust meie klienditeenindusega, mis ütles, et teie olete meie vana ostja Vip Klient,siis Klienditeenindus ei muuda hinda, siis sa ei mõista seda ,siis me laeva paketi, et teil prioriteet.

2,kui te ei ole rahul meie toodete ja teenuste, palun ärge andke meile negatiivne või neutraalne tagasiside otse, sest me tõesti tahame, et aidata lahendada probleeme,proovige oma parima, et sind aidata.

Müük teenus:

1,tööaeg: 9:00-24:00

2,kui me oleme välja töötada, palun jätke meile sõnum

• Koostisosa: bambusest süsi
  • Toote Tüüp: Hambapasta
  • värv: must
  • Kogus: 1
  • Mudeli Number: Hambapasta
  • Vanus: Täiskasvanud
  • NET WT: 120g

Vajutage söögisoodat Valgendamine Hambapasta Kannatuslille Viljad/mustika Intensiivne ja Plekkide Eemaldamine Hammaste Valgendamine Hambapasta suuhooldusvahendid [xlmodel]-[custom]-[38731] kirjeldus Vajutage söögisoodat Valgendamine Hambapasta Kannatuslille Viljad/mustika Intensiivne ja Plekkide Eemaldamine Hammaste Valgendamine Hambapasta suuhooldusvahendid Funktsioon: See Intensiivne ja Plekkide Eemaldamine, Valgendamine Hambapasta on kõige tõhusam looduslik plekk-eemaldaja, kasutades tugev puhastamine võimu söögisoodat. See fluoriid-tasuta hambapasta võib
Y-kelin 2021 Uus Hambapasta Squeezer Seina Riputamise Tasuta Mulgustamiseks Laisk Pigistada Hambapasta Dosaator Automaatne 4 Värvi Hambapasta dosaator: 0.2 kg netomassi kohta 126g, 120 tk karbis; materjal: ABS keskkonnasõbralik materjal; ühe toote suurus: 70mm*60mm*110mm; ühe pakendi suurus: 75mm*65mm*115mm; välimiste lahtrisse suurus: 53cm*39cm*36 cm