• Kaelakeed & Ripatsid |

Uusi Stiile, Mood Ehteid Must Kett Looduslik Kivi /Klaas, Metall, Rist Ripats Kaelakeed Naistele Etnilise Kaelakee

Märksõnad: rakmed kaelakee goth, risti klaasist ripats kaelakee, õhuke rist ripats kaelakee, choker krae kett, choker egirl, papp-kaelakee, ümmarguse kaelakee, wiccan kaelakee goth, bvlgary ripats kaelakee, klassikaline kaelakee.

Täiuslik särav.Väga hea kvaliteet.OEM on teretulnud.Trahvi viimistletud

TIONDESCRIP KLIENDI RAHULOLU Palun ärge kõhelge meiega ühendust kui teil on küsimusi või muresid, enne või pärast ostu.Me oleme pühendunud oma 100% rahulolu.TASUMINE Seal on palju makseviisid saadaval www.ojakool.ee nagu krediitkaardid, reaalajas pangaülekanded, offline makse (pangaülekanded ja Western Union).Saate valida meetod, mis on kõige sobivam teile.Kaitsta oma huve, teie makse on ajutiselt valduses www.ojakool.ee, ja ei lastud meid, kuni olete saanud oma järjekorras ja on rahul.LAEVANDUS 1. Transpordi maksumus: Klõpsake nupul "Laevandus ja maksmine" sakk toote andmed lehele, ja sa näed, kohaletoimetamise andmed.Saate arvutada laevaliini kulud, sisestades vajalikud andmed. 2. Aeg transiidi: Transiidi aeg varieerub eri laevandus meetodeid. 3. Toote Töötlemise Aeg: töötlemise aeg teatud, et sõltub toote tüübist ja stock seisund.Enamasti töötlemise ajal võib olla 3 kuni 15 tööpäeva.TAGASTAMISE POLIITIKA Kui te soovite vahetada esemed kätte saanud, tuleb teil võtta meiega ühendust 3 päeva jooksul kättesaamisest tellimuse.Ja sa peaksid maksma täiendavaid laevandus tasu on tekkinud ja tagastatud kaupade tuleks hoida nende algne olek.TAGASISIDE Kuna teie tagasiside on väga oluline meie ettevõtte arengut, me siiralt paluda sul lahkuda positiivne tagasiside meie eest, kui olete rahul meie toodete ja teenuste.Seda saad lihtsalt võtta, siis 1 minut.Aitäh!

• Brändi Nimi: RED HERRING, MILLE PENG CHANG TK
  • Funktsioon: Tuju Tracker
  • Kuju\muster: Nägu
  • Kaelakee Tüüp: Ripats Kaelakeed
  • Toote Tüüp: Kaelakeed
  • Stiil: Trendikas
  • Ühilduvus: Kõik Ühilduvad
  • Trahvi või Mood: Mood
  • Materjal: Vääris-Kivi
  • Ripats Suurus: 3-7
  • Keti Tüüp: Link Kett
  • Metallide Tüüp: tsingi Sulam
  • Sugu: NAISED
  • Mudeli Number: 15b34

Slava Bogatykh
2020-09-24
A+++++
Ifortysixntwoi
2020-10-05
Stunning piece! Will order again!

Astroloogia Medallion Taevane Moon Star Päike Roostevabast Terasest Kaelakeed Naiste Hõbedast Värvi Crystal Kett Kaelakeed Ehted N18261 2021 Mood Astroloogia Medallion Taevane Moon Star Päike Roostevabast Terasest Kaelakeed Naiste Hõbedast Värvi Crystal Kett Kaelakeed Ehted arbol de la vida Stiil: 2021 Fashion Star Moon Sun Roostevabast Terasest Kaelakeed Materjal: Roostevaba Teras Kaelakeed Naistele Suurus: 50cm ketid ( NAGU NÄITAVAD Ripats ) Seljas Sündmus: Pulmad / Prom / Sünnipäeva / Pidu, Kingitus: Poiss-sõbra /sõbranna / Abikaasa Sobib: Poiss Noor ja
10TK Hõrk Maa Päeva üle Maailma Maailma Kaart Kaelakee Naiste Roostevabast Terasest Globetrotter Reisi Choker Collares Collier Femme 10TK Hõrk Maa Päeva üle Maailma Maailma Kaart Kaelakee Naiste Roostevabast Terasest Globetrotter Reisi Choker Collares Collier Femme Tootmise andmed : Kirje Tüüp:Kaelakee Trahvi või Moe:Moe Seade Tüüp:Sillutada Seade Sugu:Naised Metalli Tüüp:Roostevaba teras Mudeli Number:N00559 Kaelakeed Tüüp:Ripats Kaelakeed Keti Tüüp:Lülidega Pannal Tüüp:Salehomaari Kuju\muster