• Mänguasjad Ja Hobid |

Puidust Mängida Maja Köök Mänguasi Teeselda Mängida Jäätis, Puu-Grill Komplekt Mini Toit, Haridus, Lapsed, Mänguasjad Eelkooliealiste Laste Kingitused

Märksõnad: elektri grill tüdruk, piraat kuju, siil kodu, buddha kuju kuld, lapsed grill puit, otsik saia vene lill, tasuta buddha kuju, grill lapsed mängida, grill, mängud kids, kid köök lapsed toiduvalmistamis teeselda.

JÄÄTIS, PUU-POOD GRILL KOOSTISEGA KOMPLEKT

Materjal: fiberboard

Vanus kasutamine: 36 kuud või rohkem

Arv tarvikud: 21