2020 Uue Nahast Pass kate Kantavad Venemaa pass, mis hõlmavad Vabaaja Pikk puhul passi Mitme Funktsiooniga kaardi omaniku rahakott

Märksõnad: kaart pop rahakott, venemaa telefoni, rahakoti, tao, kaart krediidi omanik, dokumendid pass, passi kaane luksus brändi kaaviar, omaniku pass, ehtne nahk pass, rahakott, Kaardi Hoidik, freeland.

Umbes Laevandus Ja Käitlemise

1.Esemed saadetakse jooksul 1-10 tööpäeva asap pärast teie makse.

2. Kättetoimetamise aeg ja tarneaeg võib varieeruda eri tellimusi erinevate postiaadress.Kui teil on vaja see kiiresti, palun võtke meiega enne tellimuse.

3.Me saame laeva, et enamik riike maailmas, ja meie esemed saadetakse Hiina Post Air Mail, see võtab umbes 10-20 tööpäeva jooksul jõuda kõige riikides.Kuid me ei saa laeva PO box-aadress, nii et palun anna meile täpset aadressi ja kontakt telefoni number, postiindeks (kuller kasutada ainult).Venemaa sõbrad peavad andma täieliku nime, sest uus poliitika venemaa Tolli, muidu ei saanud järjekorras.

4.Kui te havent saanud oma kauba raames normaalsel ajal, või sa arvad, et midagi on valesti transport, palun ära muretse ja võtke meiega ühendust, me kontrollime seda, et sa asap.

5.me ei vastuta mis tahes kohandatud tollimaksu või impordi maksu sihtriik, kuna see sõltub teie countrys poliitika.

Umbes Tagastamise & Tagastamine

1.Defektne kaup tuleb tagastada 7 päeva jooksul alates kohaletoimetamise kuupäevast.

2.Ainult defektne, punkt võib pakkuda vahetust või asendamine.

3.Palun veenduge, et hoida originaalpakendis tagasi.

4. Ostja peab maksma laevandus tasu edasi-tagasi igas olukorras, välja arvatud oma vigu.

Kohta Tagasisidet

1. Kuna teie tagasiside on väga oluline, et meie ettevõtete areng, me siiralt kutsuda teid, et kinnitada tellimuse ja jäta positiivset tagasisidet ( 5 tärni ), et meid, kui olete rahul meie toodete ja teenuste.See lihtsalt võtab sind ainult 1 minut.Aitäh!

2. Kui te ei ole rahul esemed mis tahes viisil, palun andke meile võimalus lahendada mingit probleemi, enne lahkumist mis tahes negatiivset tagasisidet .Me mõistame, et muresid ja pettumusi, võite on, ja püüame oma parima, et lahendada probleeme.

• Muster Tüüp: Tahke
  • Kirje Pikkus: 14cm
  • Sugu: Unisex
  • Toote Tüüp: Kaardi & ID Omanikele