18 Värve Lõuendile Rippus Kaelas Põll Unisex Reguleeritav Nahast Kokk, Kelner Barber Barista Tunked Kodu kattumisvastaste Pinafore

Märksõnad: koka põll, seene haldjas, must smock, põlle köögis, barista tööriist, põll barber nahk, põll pool pikk, põll kooli, Kohvi Mahus, arvuti juhtmeta hiir.

Kallis ostja:

Kui valid "Majandus" transpordiliik, siis kõrghooaega logistika, mõned riigid on viivitus saanud paketid samal ajal.Kui te ei saa võtta viivitus, siis palun vali lennupostiga, kiirem transport ja kaitse.

Pakume kohandatud teenuseid ning suurem arv esmatähtsaid teenuseid.Minuga saab ühendust kui teil on vaja rohkem kogus ja kohandatud lahendusi.Saad allahindlust "Eksklusiivne" VIP hinna.Ootan koos teiega!Mina olen teie parim tarnija.

Kogume oma poodi, muutuvad mu fännid, minu pood allahindlus tegevused, fännid on saada kõrgem VIP allahindlus。

Pakume trükkimine ja tikkimine teenused, OEM ja dropshipping , ostjad, kellele on vaja võtta ühendust klienditeenindusega, saatke oma HD LOGO, et meie klienditeenindusega.

Ostes Nippi:

Kui saate toodet kuvatakse "peen kriimud, katki, kõverad sõrmed" puhul mõju ei kasuta, ma ei võta oma poleemikat, kui te ei nõustu, palun ärge minu osta poest, muidugi, kui te nõustute selle peen toote olukord, mõistliku juhul, kui me vältida vaidlust, et ma olen võimeline teile pakkuda mõned allahindlused oma uue tellimuse.

MEIE TOOTED -----Palun arvestada toote tegelik toode show

ilma mudeli wering tõsi foto, mis on sama, kui saate.

MEIE SEVICE ----Võite vestelda meile kõik küsimused kaudu Trade Manager,me vastame teile viivitamatult,kui me ei ole online.palun e-mail meile,me võtame teiega 24 tunni jooksul.

MAKSE ----Praegu saab maksta kasutades visa,MasterCard,Western Union,Qiwi ja Panga ülekanne.rohkem makse valikud on saadaval www.ojakool.ee tulevikus.

KOHALETOIMETAMINE ----kus Tavapäraselt pakume Tasuta Shipping kaudu Hiina Post Air Mail.Ostjaid teistest cuntries,kui sa teed suuri tellimusi või ugent tellimused,palun võtke meiega ühendust express shipping enne maksmist.Leiame parima lahenduse, et päästa oma hind.

TAGASTAMA & VAHETUS ----Kõik meie esemed on kontrollitud ja pakitud heas enne shipping,kui mingil reson sa ei ole rahul kohta kirje,võite viia ta meile alusel algne seisukorras 7 päeva jooksul kättesaamisest tagastada või ümber vahetada.Enne tagasi toote,palun võtke meiega ühendust vaenlane üksikasjalikud tagasi vahetada juhendamine.Tagastame teile pärast tagasi teemad.Ostja maksab transpordi maksumus tagastamise esemed.

• Tüüp: Muud
  • Kasutamine: Kokk,Kelner,Ettekandja,Pagari -, Barber
  • Tugi: Trükkimine, Tikkimine
  • Kvaliteeti: Hight Kvaliteeti
  • Suurus: One Size
  • Materjal: Lõuend
  • Liigitus: Varrukateta Põll
  • Hooaeg: Neli Aastaaega
  • värv: 18 värve
  • Mudeli Number: APR236
  • Funktsioon: Tasku
  • Kohaldatav industries: Toitlustamine,Restoran,Hotell,Pagariäri,Kohvik,Juuksur
  • Stiil: Lühike
  • Funktsioon 1: Reguleeritav

Cartoon Põll Toiduvalmistamis Köök Peakokk Lapsed Puhastus Põll Vesi-tõend Jaapani Küpsetamine Talje Rinnatüki Delantales De Cocina Para Mujer Cartoon Põll Toiduvalmistamis Köök Peakokk Lapsed Puhastus Põll Vesi-tõend Jaapani Küpsetamine Talje Rinnatüki Delantales De Cocina Para Mujer Kirjeldus: Materjal: Polüester Suurus: 68*55cm/47*38cm Pakend: 1TK*Põll Omadused: 1. Linane kangas, mugav ja vastupidav, ohutu ja keskkonnasõbralik. 2. Mõõdukas paksus, pehme ja kulumise-vastupidav, lihtne pesta. 3.
Põll "Armastatud vanaema" kodu ja köök Põll armastatud vanaema Spetsifikatsioonid päritolumaa Hiina Tunnistuse EAEU N Ru d-cn.ra01. v. 81517/19 Komplekt (jah/ei) Nr.Värv mitmevärviline Mõõdud (a x h), 49x69 CM Kanga koostis Polüester Kangas Polüester