Kevad lilled Kunstlikku Lille Pärg Pojeng Pärg-16inch Ukse Pärg Ring Pärg Jaoks välisuks, Pulmad, Kodu Decor

Märksõnad: ukse pärg, kimp omanik, kevadel kõnniteed teenetemärgid, kaasaegne kevadel teenetemärgid, hydrangea pärg, kevadel kaunistused stick, pojeng pärg, Hyacinth, kevadel kaunistused inspiratsiooni, kunstlik branch lill.

Kirjeldus:

Kunstlikku Lille Pärg Pojeng Pärg - 16inch Ukse Pärg Kevadel Pärg Ring Pärg Jaoks välisuks, Pulmad, Kodu Decor

(DEKORATIIVSED POJENG PÄRG) Sel kevadel lille pärg on valmistatud kunstlik pojeng,roos, pojeng lehed ja hydrangea lilled, mis hõlmab nii ees ja taga, täpitähed pruun vastupidav oksi viinapuu, et katta baasi lille pärg teha ajatu hooajaline kodu sisustus.

(MUTLIFUNCTIONAL KAUNISTUSED) Pärg saab kasutada nii sise-ja välistingimustes mistõttu on mitmekülgne kaunistus aksessuaar.Riputa see üle oma kamin, asetage see oma välisuks, või elutoa seina.See pärg toob mõnus õhkkond aastaringselt.

(MINGIT HOOLDUST VAJA) 16 tollise läbimõõduga suur pärg, No hassles koos nõela, puhastada või hooldust vaja.Kunstlikku Lille Pärg sisaldab uv kaitset, et vältida pleegib ja näeb suurepärane aastaid!Parim ukse pärg.

(FAUX POJENG LILL JUHID) roosa lill õitseb, rikkalik silk lehestik, salkus õied, Käsitööna vastupidav, vastupidav grapevine pärg baasi.Teeb suurt sõbrapäeva Pärg, Kevadel Pärg, ja Lihavõtted Pärg koos roosa värvi.

Värvikas ja õrn suur pärg,pastell -, Plüüš-kroonlehed on kaasnema karge mix õrnad pungad ja lehed.Õied ja puhkus on kokku liidetud atop maamees põimunud oksi.

Elu nagu õied ja lehed on kunstlik pärg,Siid wreathes on valmistatud kasutades sünteetilisi materjale ja on hästi kavandatud ja valmistatud nii, et oleks elu-nagu

välimus.Koordinaadid Segatud Pojeng Keskpunkt

Segatud Pojeng Pärg koordinaadid ideaalselt Segatud tõusis Keskpunkt.Nii esile kaunis pojeng õitseb koos aktsendid oksi, marju ja lehestik.

See vastupidav välisuks pärg rikastavad oma kodu kujundusest kõik hooaja pikk.Kaunista oma välisuks decor täna värvikas, tervitades sisenemise see eksklusiivne pärg

värv: roosa,roheline

Materjal: Silk flower, rotangist ringi

suurus:Suure lille läbimõõt 8CM, väikese lille läbimõõt on umbes 3-5CM,välimine läbimõõt on umbes 38-40CM, ja sisemine läbimõõt on umbes 20CM.

Pakendi Sisu:

1 * Kunstlik pojeng lille pärg

Ainult eespool pakendi sisu muid tooteid ei sisalda.

Märkus: Valgus pildistamise ja eri kuvarid võivad põhjustada värvi elemendi pildi natuke erineb reaalne asi.Mõõtmise lubatud viga on +/- 1-3cm.

Umbes jälgimise numbri update:

Kui teie jälgimise numbri ole logistika teavet, nagu tuhandeid pakke saata välisriikidesse, logistika ettevõtted ei uuenda logistika teavet, võtke meiega esimest korda, Palun lahkesti ärge otseselt avatud vaidlus.Me oleme esimene kord teile, et lahendada!

Aeg saadetise:

Kõik toodet saame shipping out jooksul 5~8 nädalapäeva kohta, tavaliselt on meil vastavalt kliendi tellimuste aega pakkimine ja vedu, meil on vaja hoolikalt kontrollida kaupade kvaliteeti enne Laeva, Nii et võtab aega, et käsitleda.

Tarneaeg:

Vääramatu jõu tegurid: orkaanid, rainstorms mõjutada lendudest.Juhtiv logistika viivitusi.Oleme ausad müüjad ei lase sul tekiks kahju.Palun andke logistika ettevõte natuke töötlemise aeg, ootame pakendi, et jõuaksid oma pool.

Kui teie logistika teave saabub kohalik postkontor:

Kui kohalik postkontor kas pole teiega ühendust võtta, palun võtke ühendust oma kohaliku postkontori nii kiiresti kui võimalik, et saada oma paketi.Muidu, ületunnitöö saamist maatükid, kohalik postkontor on tagasi oma paki, tagajärjed omavastutust.

Kaitse aeg on otsa:

Kui me oleme lõpetanud, aeg, vedu, kui toode kaitse perioodi otsa, palun pikendada toote kaitse jooksul ise või võtke meiega ühendust, Palun lahkesti ärge avage vaidluse otse.

Kui olete kauba kätte, kui on mingi probleem, võtke meiega ühendust ja otseselt ei avatud vaidlus.Lubame me teile rahul lahendus pärast me kinnitas ta.Meil on ka annab teile positiivse hinnangu.

Me siiralt kutsume teid jäta meile positiivset tagasisidet üldine Üksikasjalikud Müüa Hinnang (DSR) 5 Tähte .Kui teil näidata oma kena pilt meie tagasiside ala palun saata teade meile öelda, järgmise järjekorras võtke minuga ühendust, veel üllatusi.

Q: Kuidas saab jälgida oma paki?

A: saad jälgida oma paki järgmisel veebilehel kasutades oma tracking number: www.17track.net/en (Kopeerida brauseri avamiseks)

Q: jae-või hulgimüügi pakkuda hulgi hind, kui mul on palju punkte?

A: kui teil on vaja osta palju punkte, samal korda, võtke mind esimesena.ma ei anna teile konkurentsivõimelise hulgihind .

Q: Kuidas ma saan maksta oma tellimus?

A: www.ojakool.ee toetab Visa, MasterCard, Maestre Deebetkaardi, Western Union, ja pangaülekande kaudu pangas.

Kui esemed on kahjustunud,tuleb meil tuleks ühendust võtta 24 tunni jooksul kättesaamisest.

Kui element on teie käsutuses enam kui 7 päeva, siis loetakse seda kasutada ja me ei saa anda teile tagastamist või asendamist.

Kui te ei ole rahul kui teile saadeti objekt (vale, rikutud, defektne, või kaup ei kirjeldatud), tooge see tagasi 7 päeva jooksul vahetada või raha tagasi.

Iga isiklikud põhjused (valida ei meeldi või ma ei pea seda toodet enam),Tagasi laevandus laadija on ostja vastutusel.Me ei aktsepteeri ühtegi esemed lõhnad(parfüümid.suitsu,jne.)

Kõik tagastatud tooted PEAVAD OLEMA originaalpakendis ja sa PEAD ANDMA usa shipping tracking number, konkreetset põhjust tagasi, ja teie tellimus ID.

• Tüüp: Pojeng
  • Mudeli Number: Kunstlik pojeng lille pärg
  • Lille Stiil: Lille String
  • Sündmus: Pulmad