• Tööriistad |

2019 Hammaste Teritaja Nägin Keti Teritaja Baar-Paigaldatud Kiire Lihvimine Electric Power Mootorsae Keti Teritaja Puidutööstuse Tööriistad

Märksõnad: elektrilised saed, aed rauasaag, 3-way mirror enese soeng, bosch elektrilised saed, lõigatud juuksed tööriista, liiki elektrilised saed, barber peegel, kass donut, kaela raseerima, õhu sisselaskeava passat.

Omadused:

Mis annab kasutajale õigus teritama oma keti, selle kohta nägin, töö.

Annab kiire, lihtne ja kaasaskantav meetod teritamine nägin kett.

Nende teritamiseks kivi sobib sulust külge kinnitatav teritaja.

Klambrid üle juhiku lõpuni baari, kui teravustamine.

Lihtne kasutada.

Kirjeldus:

Materjal: ABS + whetstone

Värv: Kollane

Suurus: 21*14*3.5 cm

Kett Picth: 3/8" Madala Fail

Pakett sisaldab:

1 x Mootorsae Hammaste Teritaja

1. WORLDWIDE SHIPPING. (Välja arvatud mõned riigid ja APO/FPO)

2. Me ainult laeva kinnitas, et aadressid.Oma tellimuse aadress PEAB sobima teie Merevedude aadress.

3. TEENUSE TRANSIIDI AJAL on ette nähtud vedaja ja välja arvatud nädalavahetustel ja pühade ajal.Transiidi tähtaegu võib varieeruda, eriti pühade ajal.

4. Kui te ei ole saanud oma saadetise 30 päeva jooksul alates makse, palun võtke meiega ühendust.Me jälgida saadetise ja saan tagasi teile võimalikult kiiresti vastuse.Meie eesmärk on kliendi rahulolu!

1. Teil on 7 päeva meiega ühendust ja 30 päeva tagasi alates kuupäevast, mil see saadi.Kui see punkt on teie käsutuses enam kui 7 päeva, siis loetakse seda kasutada ja ME EI saa anda TEILE TAGASTAMIST VÕI ASENDAMIST.EI ole ERANDEID!Laevanduse kulud kannab nii müüja kui ka ostja poole.

2. Kõik tagastatud tooted PEAVAD OLEMA originaalpakendis ja sa PEAD ANDMA usa shipping tracking number, konkreetset põhjust tagasi, ja oma po#.

3. Me toetuse OMA TÄIELIKU VÕITNUD PAKKUMISE SUMMA saamisel punkt selle algne seisukorras ja pakendamise kõik osad ja tarvikud kaasas, PÄRAST NII Ostja kui ka Müüja tehing tühistada alates www.ojakool.ee.VÕI võite valida, kas vahetada.

4. Me kandma kõik laevaliini kulud, kui toode(t) on (on) ei reklaamitud.

1. 12 kuu Tootja Garantii, defektiga kaupade (välja arvatud esemed, kahjustatud ja/või väärkasutuse pärast selle kättesaamist).Tarvikud tulevad koos 3-kuulise garantii.

2. Puudusega objektid PEAVAD OLEMA esitatud ja tagasi garantiiperioodi jooksul (ja originaalpakendis, kui võimalik).Teil tuleb meile ütlema, mis viga on, ja anna meile oma tellimuse number.ME EI PARANDA VÕI ASENDA ESEMED AEGUNUD GARANTII.

Te nõustute, et kõik eespool loetletud poliitika tellimisel www.ojakool.ee!

Oleme seadnud endale kõrged standardid tipptaset ja püüdma 100% kliendi rahulolu!Tagasiside on väga oluline, Me nõuda, et te meiega vahetult ENNE sa annad meile neutraalne või negatiivne tagasiside, et meil oleks võimalik rahuldavalt lahendada oma probleeme.

See on võimatu, et tegelda küsimustega, kui me ei tea nende kohta.

• Tüüp: Käsi-Tööriistade Osad
  • Suurus: 21*14*3.5cm
  • värv: Kollane
  • Kett Picth: 3/8" Väike Fail
  • Brändi Nimi: DIHAKI

5V Uuendatud Nano V3.0 ATmega328P Nrf24L01+ 2.4 G Traadita CH340 Chip Pardal Moodul, Mille Micro-USB-Port Arduino Varuosad Omadused: 1. Uuendatud nano juhatuse arduino.Peamine kiip on ATMEGA328P-MU QFN32, viimane bootloader (näiteks Arduino IDE 1.8.8) oli põles. See on täielikult kooskõlas ühise nano pardal.RF-Nano-Pardal on PIN-kood-PIN-koodi kasutades Arduino Nano V3.0, ja jagavad samu koode. 2. Emakefun RF-Nano-Juhatuse ühendab NRF24L01+ moodul koos Arduino nano v3.0 pardal, mis on väga mugav 2.4 G wireless connect rakendus. 3.
Süsinik Terasest Countersink Puuriterad Puidutöötlemine Puurimine Faasimiseks Tööriistade Komplekt Andmed: *100% täiesti uus ja kvaliteetne *Valmistatud kvaliteetsest materjalist, vastupidav ja praktiline kasutamine *Ideaalne puidust plangud,fiberboard,puitlaastplaatide,vineeri,plasti,alumiumn pardal pcb pardal ja rohkem *7tk kolm pikad countersink puuriterad valmistatud kiirlõiketerasest hea kulumiskindlus ja vastupidav,mis sisaldab 3mm, 4mm, 5mm, 6mm, 7mm, 8mm, 10mm puurimiseks piloot auke,drill bit