• Rõivad Aksessuaarid |

NR.ONEPAUL Uus vöö õpilane vööd nahast Naiste alloy topelt mood Mood daami must vöö pandla disainer vöö luksus

Märksõnad: lv vöö mens, lai vöö naine luksus nahk, cintura gucci vöö, kuidas lv vöö, mees lv vöö, lv hõbedane vöö, naiste gucci vöö, gucci vöö mees, luksus kvaliteetsest nahast vöö, kohaliku stock naiste nahast vöö.

• Osakonna Nimetus: Täiskasvanud
  • Pandla Laius: 4cm
  • Muster Tüüp: Tahke
  • Stiil: Casual
  • Vööd Materjal: Cowskin
  • Pandla Pikkus: 5cm
  • Vöö Laius: 3cm
  • Brändi Nimi: NR.ONEPAUL
  • Mudeli Number: ZH948
  • Sugu: NAISED
  • Toote Tüüp: Turvavööd

Naiste Vööd Luksus Brändi PU Nahast Rihm Punk Kett Südame Luku Neetide Jaoks, Teksad, Vabaaja Püksid Must Daamid Naine Värvel Toote andmed Stiil:fashion vöö Värv:must punane valge roosa sinine camel Materjal:lõuend,sulam Pakend:opp kott MÄRKUS:Manual mõõtmise,pls võimaldavad kerget vigade Tõttu kerge pildistada ,seal on väike värvi erinevus,pls vaadake tegelikke objekte.
Tõeline Mood Naiste Must Päris Nahast Vöö Naiste Kleit Värvel Vabaaja Pikk Cowhide Lai Cinturones Mantel Cummerbunds on kaks suurust: 100cm pikkus, suite talje suurus sees 65-80cm; 110cm pikkus, suite talje suurus sees 68-88cm; Laius: kõige laiem osa on 9.2 cm lai, õhuke osa on 2,8 cm laius;