Märksõnad: 80mm rula-ratast, seba, seba skate, power slide rulluisud, rulluisk ratas, igor plakat, mikro roller velje, hobao hyper 8sc, 608 2rs kuullaager, rula veoauto.

89A 88A Slaid Uisutamine Ratast SEBA HV KÕRGE HL IGOR WFSC KSJ rulluisud Ratta Ruedas 72mm 76mm 80mm, Kasutades 608 laager 4 tk Omadused: Valge ja Punane värv on 88A kõvadus, Roheline ja Roosa värv on 89A kõvadus; See ratas on mõeldud libistades uisutamine, toob parema jõudluse, See ratas on, kasutades 608 laagri, näiteks ABEC-7 ILQ-9 ILQ-11 jne...See on vastupidav ja hea elastsus.Kui soovite osta uisutamine laagri, soovitame ILQ-11 alla. : 4 tk uisutamine rattad; 1. WORLDWIDE SHIPPING. (Välja arvatud mõned riigid ja APO/FPO) 2. Tellimused töödeldud õigeaegne pärast makse kinnitamist. 3. Me ainult laeva kinnitas, et aadressid.Oma tellimuse aadress PEAB sobima teie Merevedude aadress 4. TEENUSE TRANSIIDI AJAL on ette nähtud vedaja ja välja arvatud nädalavahetustel ja pühade ajal.Transiidi tähtaegu võib varieeruda, eriti pühade ajal. 5. Kui te ei ole saanud oma saadetise jooksul eeldatav ajakava, palun võtke meiega ühendust.Me jälgida saadetise ja saan tagasi teile võimalikult kiiresti vastuse.Meie eesmärk on kliendi rahulolu! 1. Teil on 7 päeva meiega ühendust ja 30 päeva tagasi alates kuupäevast, mil see saadi.Kui see punkt on teie käsutuses enam kui 7 päeva, siis loetakse seda kasutada ja ME EI saa anda TEILE TAGASTAMIST VÕI ASENDAMIST.EI ole ERANDEID!Laevanduse kulud kannab ostja. 2. Kõik tagastatud tooted PEAVAD OLEMA originaalpakendis ja sa PEAD ANDMA usa shipping tracking number, konkreetset põhjust tagasi, ja oma po#. 3. Me toetuse OMA TÄIELIKU MAKSE laekumise järel punkt selle algne seisukorras ja pakendamise kõik osad ja tarvikud kaasas, PÄRAST NII Ostja kui ka Müüja tehing tühistada alates www.ojakool.ee.VÕI võite valida, kas vahetada. 4. Me kandma kõik laevaliini kulud, kui toode(t) on (on) ei reklaamitud. 1. 12 kuu Tootja Garantii, defektiga kaupade (välja arvatud esemed, kahjustatud ja/või väärkasutuse pärast selle kättesaamist).Tarvikud tulevad koos 3-kuulise garantii. 2. Puudusega objektid PEAVAD OLEMA esitatud ja tagasi garantiiperioodi jooksul (ja originaalpakendis, kui võimalik).Teil tuleb meile ütlema, mis viga on, ja anna meile oma tellimuse number.ME EI PARANDA VÕI ASENDA ESEMED AEGUNUD GARANTII.Te nõustute, et kõik eespool loetletud poliitika tellimisel www.ojakool.ee!Oleme seadnud endale kõrged standardid tipptaset ja püüdma 100% kliendi rahulolu!

Tagasiside on väga oluline, Me nõuda, et te meiega vahetult ENNE sa annad meile neutraalne või negatiivne tagasiside, et meil oleks võimalik rahuldavalt lahendada oma probleeme!

• Pinge: 12V
  • Suurus: 80mm 76mm 72mm
  • Brändi Nimi: hoomore
  • Freatures: 89A 88A Lükake ratas