• Jahindus |

High Times 10X25 HD täisoptilised Roheline Filmi Veekindel Binokkel Teleskoobi Turismi Binokkel

Märksõnad: binokli võimas, suur püss reguleerimisala, binokli power, telescop, eest müüa, lapse binokkel, binokli binoklid kõrge kvaliteediga, telefoni kott, binokulaarne, astronom telescop.

Funktsioon:

Suurendus

10x

Silma laius(IPD) (mm)

Vaateväli ([email protected]/[email protected])

324ft/108m

Eye Relief (mm)

Väljundava Läbimõõt (mm)

2.5

Resolutsioon Telg(soa)

Silma Läätse Läbimõõt (mm)

Objektiivi Läbimõõt (mm)

Kasti Suurus(mm)

635x350x280

Väga oluline

Vaatate päike võib põhjustada permanene silmakahjustusi.Ei vaata päike selle binokli või isegi palja silmaga.

1. Tellimused töödeldud õigeaegne pärast makse kinnitamist.Kõik tellimus saadetakse jooksul lubas töötlemise kord(tööpäev-välja arvatud nädalavahetustel ja pühade ajal) 2. Me ainult laeva kinnitas, et aadressid.Oma tellimuse aadress PEAB sobima teie Merevedude aadress. 3. TEENUSE TRANSIIDI AJAL on ette nähtud vedaja ja välja arvatud nädalavahetustel ja pühade ajal.Transiidi tähtaegu võib varieeruda, eriti pühade ajal 1. Teil on 7 päeva meiega ühendust ja 30 päeva tagasi alates kuupäevast, mil see saadi.Kui see punkt on teie käsutuses enam kui 7 päeva, siis loetakse seda kasutada ja ME EI saa anda TEILE TAGASTAMIST VÕI ASENDAMIST.EI ole ERANDEID!Laevanduse kulud kannab nii müüja kui ka ostja poole. 2. Kõik tagastatud tooted PEAVAD OLEMA originaalpakendis ja sa PEAD ANDMA usa shipping tracking number, konkreetset põhjust tagasi, ja oma po #. 3. Me toetuse OMA TÄIELIKU VÕITNUD PAKKUMISE SUMMA saamisel punkt selle algne seisukorras ja pakendamise kõik osad ja tarvikud kaasas, PÄRAST NII Ostja kui ka Müüja tehing tühistada alates www.ojakool.ee.VÕI võite valida, kas vahetada. 4. Me kandma kõik laevaliini kulud, kui toode (t) on (on) ei reklaamitud. 1. 14 kuud Tootja `s piiratud Garantii puudusega objektid (välja arvatud esemed, kahjustatud ja / või väärkasutuse pärast selle kättesaamist).Tarvikud tulevad koos 3-kuulise garantii. 2. Puudusega objektid PEAVAD OLEMA esitatud ja tagasi garantiiperioodi jooksul (ja originaalpakendis, kui võimalik).Teil tuleb meile ütlema, mis viga on, ja anna meile oma tellimuse number.

Oleme seadnud endale kõrged standardid tipptaset ja püüdma 100% kliendi rahulolu!Tagasiside on väga oluline, Me nõuda, et te meiega vahetult ENNE sa annad meile neutraalne või negatiivne tagasiside, et meil oleks võimalik rahuldavalt lahendada oma probleeme.Me hindame 5-tärni positiivset tagasisidet, See on hea, et meie pikaajaline äri.Samuti jätame sama tagasiside, et sa

• Vaatekaugus: 5m-5000 m(Kui ilm on hea)
  • Tüüp: Binokkel
  • Kate: Täielikult Multi-kaetud rohelise kile
  • Suurus: 100x105x45mm
  • Kaal (g): 265g
  • Prisma: BAK4
  • Väljundava Läbimõõt (mm): 2.5
  • Okulaari: 15mm
  • Mudel: 10x25
  • Mudeli Number: tc02

Must Plastik Murdumise Tüüp 90 Kraadi Optiline Klaas Prisma Diagonaal Peegel Astronoomilise Teleskoobi Aksessuaar Camp Kasutada Must Plastik Murdumise Tüüp 90 Kraadi Optiline Klaas Prisma Diagonaal Peegel Astronoomilise Teleskoobi Tarvik Feature: 1. Neli polti fix alus lihtne lahtivõtmine ja puhastamine. 2. Diagonaal peegel sobib astronoomia ja maapealse tähelepanek. 3. Tolmu kate, saab hoida objektiivi puhas selge vaatamise ja pikaajaline kasutamine. 4. 90 kraadise nurga peegel tagab, et pilt on püsti, kuid tagurpidi. 5.
Optolong NK-FR UHC/L-Pro Filter Nikon FF sisseehitatud astronoomilised alused valguse reostust filter OPTOLONG NK-FR L-Pro Filter Sobib Astronoomia Teleskoobi Kaamera D600/D610/D700/D750/D800 jaoks Kerge Reostuse Tõkestamise OPTOLONG NK-FR L-Pro Filter Sobib Nikon D600/D610/D700/D750/D800/D800E/D810/D810A/DF Parim Valik Kerge Reostuse Tõkestamise L-Pro (L-Professional) filter on mõeldud, et parandada nähtavust erinevate deepsky objects.By valikuliselt vähendada edastamine lainepikkustel kerge saasteainete, eelkõige need,
1.25-Tolline Suurendusega Teleskoobi Okulaari 7-21 mm Metallist Kaitseprillid koos Pideva Zoom body { font-size: 75%; color: #000; font-family: Avatud Sans,Arial,Helvetica,sans-senif,SimSun, 宋体 ; line-height: 1.3; } dl { margin: 0px; width: 480px; float: left; } dt { width: 100px; height: 15 pikslit; float: left; } dd { laius: 240px; kõrgus: 15 pikslit; float: left; } dl dt { margin: 0px; line-height: 22px; värv: #474747; font-size: 14px; font-family: tahoma; } #product-desc { width: 100%; kõrgus: 209px; } #kirjeldus { width: