3D White Hammaste Valgendamine Ribad Professionaalne Mõju 1 Tund Express Kiiresti Hambaid Valgendada Õrn Rutiin Tundlikele Hammastele

Märksõnad: vale hambad, nukk mattel, hamba valgendamine, jää gripper naastrehvid kingad, hammaste valgendamise komplekt aus, hambaravi tool, crest whitestrips valge, 1 sendine münt, riba valge, crest whitestrip.

Seal on 3 suht toodete ja 4 valikud selle link, palun kontrollige enne lõpeta makse!

-Professionaalse Mõju, eemaldage 14 aastat hammaste plekk.

-1 Tund Express, kiire hammaste valgendamine 1 tund ohuolukorras.

-Õrn Rutiini, eemaldada hammaste plekid õrnalt, eriline disain tundlikud hambad.

Toote kohta:

Meil on lubatud müüjale P&G; kõik meie tooted on originaal ja autentne.

Ei vaja kulukaid valgendamine ravi enam, Uued Crest 3D White Whitestrips Professional Effects on sõnastatud sama emailiga-ohutu koostisosa hambaarstid kasutada , ja annab teile professionaalse tulemused ja valgendamine et lastsright kodus.

Palun lugege juhiseid hoolikalt enne kasutamist.Kerge ebamugavustunne on levinud, kuid enamasti see ei kahjusta teie hammaste ja igemete.Te saate paus 2~3 päeva enne teise kasutamist.Kui teie hammaste või igemete on ikka valud, palun lõpetage selle kasutamine.

Rohkem informaton umbes Crest whitestrips ,näete ka seda, Hari ametlikul kodulehel.

Ohutus Hoiatus

1. Hoida kättesaamatus väikelastele.Toode ei ole mõeldud kasutamiseks lastel vanuses alla 12.

2. Ei tohi alla neelata plastikust ribad.

3. Crest 3D White Whitestrips ei asenda regulaarset hambaravi.Külastage oma hambaarsti regulaarselt.

4. Kontakti vältida geeli sattumist silma, riie, nahk või riie.

[xlmodel]-[tooteid]-[43947]

[xlmodel]-[custom]-[43265]

Aadress ja täisnimi:

1. Palun veenduge, et teie aadress www.ojakool.ee on sobitada oma saateaadress enne maksad.

2. Nagu mõned prantsuse ostjad, kes ei naudi täiuslik postiteenuse süsteem, helistage oma kohalikku postkontorisse koos jälgimise numbri kui te ei saa paki pikka aega.

3. Vene ostjad , palun jätke meile oma täieliku eestikeelne nimi (sisaldab enamasti 3 sõna), mis on väga oluline.

Umbes Pakend:

1. Kõik tooted on standardiseeritud pakendi, lihtsalt järgmiselt:

2. Me hoolikalt kontrollida oma tellimuse ja pakendi ja veenduge, et kõik on heas enne shipping see välja.

3. Pakendid võivad olla kergelt kahjustatud ajal long-time transport, kuid see ei mõjuta toote mõju meie tooteid.

4. Kui soovite tooted on pakitud suurepäraselt (nagu kingitused jne.), palun võtke meiega ühendust esiteks, me saame saata paki koos spetsiaalse paketi, et vältida kahju, aga sa pead maksma mõned ekstra tasu.

Palun kliki siia, et maksta kauba või eraldi tasu.Aitäh!

Umbes Shipping:

Me saadame välja, et kui 2-5 tööpäeva, ja ta vajab peaaegu 7-40 päeva jooksul Hiinast teile.

Nagu te teate, on tarneaeg on sõltuvad shipping company, õhu liin, kohandatud ja kohalik postkontor, nii et me ei saa seda kontrollida täpselt.

Kui pakk ei jõudnud oodata aega, palun võtke meiega ühendust, me jälgida seda ja hakkama koos sinuga.

• NET WT: Muud
  • Koostisosa: Hambad Valged Ribad
  • Päritolu: USA
  • Funktsioon: Kiire, Turvaline, Hügieeniline, Ohutu Emailiga
  • Suurus: Moderate
  • Kogus: Sõltub teie valik
  • Valgendi Aeg: Kehtivad hammaste 30-60 Min
  • Punkt: 3D White Hammaste Valgendamine Ribad
  • Mudeli Number: Professionaalne Hammaste Valgendamine Mõju
  • Brändi Nimi: yunchi

Gmanproduction
2020-08-22
very good product

Hambaravi-Lakke paigaldatud lamp, millel on Andur Suulise Valguse Lamp Hambaravi Üksuse Juhataja implantaadi operatsiooni 9LEDS lamp shadeless 28 W Hambaravi-Lakke paigaldatud lambi hambaravi 8 Led valgus lakke arm mooduli pet haigla kasutada Spetsifikatsioon: - sisend pinge: AC12-24V Sagedus: 50/60Hz Võimsus :28 W Valgustus: 8000-23000LX Värvi temperatuur: 4000-5000k saab reguleerida 3000K yellow light seade Spot-suurus :80*160mm(vahemaa 700mm) Kontrolli Meetod : induktsioon switch, 8 klassi valgustust saab reguleerida LED Toru Arv: 9 Valgustus; 8000-23000Lx.Ainulaadne kolm-objektiiv
Hambaproteeside labor, portselan jootmise ja soojusisolatsioon niisutav portselanalus palett koos hammaste vahendid Toote Kirjeldus: 100% Kvaliteedi Hig 9 mudeleid valida Pakkeleht: saab choosed Praegu saab maksta kasutades Boleto, Visa, MasterCard, Tingdeposiidileping,Boleto,Lääne-Liidu.Rohkem makse valikud on saadaval www.ojakool.ee tulevikus . 1.Kauba tellisite pannakse välja kolmandal tööpäeval pärast makse laekumist. (Me teavitame sind e-posti teel, kui mis tahes viivitus tekkis tänu puhkus sündmusi.)
6 Tk/komplekt Hambaravi Vahendid Hamba Kivi Eemaldaja Korja Scaler Peegel Roostevabast Terasest Hambad Puhtad Probe [relateproductdetail/] 6tk/set Roostevabast Terasest Hambaravi Vahendid Hamba Kivi Eemaldaja Hambad Puhtad Hügieeni Explorer Probe Konks Korja Scaler Süvend Peeglid Hambaarst Pintsetid Tehnilised andmed: Materjal: roostevaba teras Kogus: 6 Ulatus kasutamine: hambaravi Kaal: 180g Spetsifikatsioon: 17cm/6.69 Märkused: 1. Tänu eri jälgida ja valguse mõju, tegelik