• Telefon Kotid & Juhtudel |

Eest Redmi Minna Juhul retro Nahast Flip case for Xiaomi Redmi Minna Juhul, Rahakott Kaardi Seista Magnet Raamatu Kaas

Märksõnad: klaas mi a2 lite xiaomi, Eest Redmi Minna, 7a redmi juhul, juhul xiaomi neoon, juhul pocophon, juhul redmi minna, Eest Xiaomi Redmi Minna, etui xiaomi redmi märkus, helendav mi a1, juhul redmi minna xiaomi.

Venemaa Sõbrad Palun Täitke Täielik Nimi, saaja Tulenevalt uue poliitika venemaa Tolli.

[Suurus]: Rahakoti, Telefoni Kott Juhtudel

[Materjal]: kvaliteetsest PU Nahk materjalist, [Värv]: Must, Pruun, Punane

[Ära]: Nahast Rahakott+Magnet Klapp+Stand Toetus+Card Slots

[Disain]: moedisain,Lihtne panna ja lihtne ära võtta.

[Function]: Suurepärane kaitse oma telefoni mustuse, kriimustuste ja damag

[Pakett]: 1pc x Telefon kohtuasjas

SAADETISE >>

1. WORLDWIDE SHIPPING. (Välja arvatud mõned riigid & APO/FPO)

2. Oma tellimuse aadress Peab sobima teie merevedude aadress.Adressaadi nimi peaks olema täielik nimi.

3. Kõik tellimused väljastatakse 3 päeva jooksul, kui tegemist on ootamatu olukord, me võivad aeglustada tarneaeg.

4. Mõnikord, Et ilma logistika jälgimine teabega pärast välismaale; see on normaalne olukord; see jõudis turvaliselt jooksul tulemuslik aeg.

5. Kui pakk ei ole võimalik sai jooksul 30-60 päeva jooksul peale makset, siis palun võtke meiega ühendust.Klientide rahulolu on põhimõte teenust.

6.Me ei vastuta mis tahes kohandatud tollimaksu või impordi maksu.

TEENUSE >>

1. Professionaalne meeskond aitab sind 24 tunni jooksul, teate, jaama kirja, TradeManager või e-maili jne.

2. Mis tahes küsimusi, palun võtke meiega ühendust esiteks, me annab VIP-star teenust, et lahendada teie probleemi.

3. Meie tooted on ametlikud autentsed tooted kõrge kvaliteedi.Saate nautida kõige populaarsem mobiilne telefon/tablett) asjas.

4. Keskenduda meie poodi, et saada uus toode, kaatrid ja müük tegevust informatsiooni, siis on võimalus saada tasuta uus kohtuprotsess.

RETUREN & TAGASTAMISE >>

1. Kui te ei ole rahul toote, palun võtke meiega ühendust 7 päeva jooksul ning tagastada 30 päeva jooksul alates kuupäevast, mil see saadi.

Kui see punkt on teie käsutuses enam kui 7 päeva, siis peetakse kasutada ja me ei ussue sa tagastamise või saadan uuesti.

2. Kõik tagastatud tooted peavad olema originaalpakendis ja sa pead andma usa shipping jälgimise numbri tagada toetust.c

3. Me anname teile täieliku toetuse kaudu www.ojakool.ee platvormi või muu toetuse meetodi alusel eeldus saamist toote ja tarvikud, mis on terved.

TAGASISIDE >>

1. Teie tagasiside on väga oluline meie Ettevõtte arengut, Nii et jätke palun Tagasisidet, 5 Tähte, kui sa oled rahul meie toodetega.

2. Palun võtke meiega ühendust kõigepealt, kui teil on mõni probleem, Enne Lahkumist Negatiivset Tagasisidet.

Palun ärge jätke negatiivne/neutraalne tagasiside või algatada vaidluse, ilma mis tahes teatise esimene, kui teil on mõni probleem.Me vastata kõigile kirja ASAP ja aidata teil seda lahendada.Tänud Ette~

• Disain: GEOMEETRILINE
  • Stiil: Mees Naine Naine mees Tüdruk Poiss Daam
  • Ühilduva Brändi: Xiaomi
  • Brändi Nimi: AMICOO
  • Tüüp: Flip Case
  • Omadused: Luksus Retro Krokodill tekstuur Nahk Telefoni Puhul
  • Staatus: Laos / Hulgi-Tugi
  • Materjal: Kõrge Kvaliteediga Krokodilli Nahast
  • Funktsioon: Rahakoti Puhul / Flip Case / Nahast Kate

Kuzya1483
2020-12-23
Thank you, the cover came up.

SKR V1.3 32 Bit Control Board 3D Printer Osa Toetuse TMC2130 SPI TMC2208 UART Sõita töörežiim body { font-size: 75%; color: #000; font-family: Avatud Sans,Arial,Helvetica,sans-senif,SimSun, 宋体 ; line-height: 1.3; } dl { margin: 0px; width: 480px; float: left; } dt { width: 100px; height: 15 pikslit; float: left; } dd { laius: 240px; kõrgus: 15 pikslit; float: left; } dl dt { margin: 0px; line-height: 22px; värv: #474747; font-size: 14px; font-family: tahoma; } #product-desc { width: 100%; kõrgus: 209px; } #kirjeldus { width:
Standard: 5 Soccer Ball Indoor Outdoor Training Match Ball Rongi KS32S PU Butüül-Liner Kooli Spordi-Retro Valge Jalgpall Toote Parameetrid Tootja: Rong(优能火车头)see on Shanghai kohaliku brändi Mudel: KS32S: 5 / KS432S: 4 Kirje nimetus: Standard: 5 / Standard: 4 jalgpall Materjal: PU, Butüül-liner Õmblemine: käsitsi õmblemine Objekt: täiskasvanud, lapsed Värv: Valge, kollane Kohaldatav ulatus: Indoor, outdoor training, vaste Pakend: 1*Tk(Vaht kott) Allpool on suurus