Suur PTT-Peakomplekt Mic Akustiline Toru Kuular Motorola DP4800 DP4801 XPR6550 DGP4150 P8268 Walkie Talkie jne.

Märksõnad: baofeng peakomplekt, kaasaskantav raadio repeater, kala toidu-tetra, motorola xts 2250, mtp 3550, cp180, juhul motorola dep550, baofeng dm 860, motorola talkabout, peakomplekti rs.

FBI RS õhutoru Kuular Mikrofon Peakomplekti, Motorola Kaasaskantav Raadio APX2000 APX7000 APX6000 APX7500 DP4601 Walkie Talkie XiR P8668

Omadused:

1. Ergonoomiline Disain:

- PTT-serveri Mic Uuendatud

Atraktiivne välimus, atmosfäär, karmid jooned, lihtne, kuid mitte juhuslik, enam & suurem PTT nuppu uuendada, rohkem kasutaja-sõbralik operatsiooni.

- Eemaldatav Juhe Pistik

Kahepoolne eemaldatavad osad, tasuta kokku panna, mugav vahetage kulunud / määrdunud Selge Akustiline Toru Kõrva bud, nii et alati hoida oma varustust top tasandil.

2. Selge, Akustiline Toru Funktsioon:

- Kiirgusele-tõendid :

Mida raadiolainete kiirguse vähendamiseks, õhuga akustiline toru kaitsta teie keha otseselt haiget.

- Anti-müra :

Pehmest plastikust kõrva bud mahub mugavalt kas vasakule või paremale kõrva ja pakkuda suurepärane heli isegi mürarikkas kohas õhu akustiline toru.

- Taktikaline Peidetud:

Läbipaistev akustiline toru kuular võiks olla nähtamatu muutes ümbritsevasse keskkonda.Nii, see ei ole lihtne avastada teised, kui sa peita läbipaistev toru kõrvaklapid alusel krae ja.See on ideaalne diskreetse side.

3. Suur Kasuta:

Seotud töötajad:

politsei, sõjavägi, väljaviskaja, SINK amatöör pere ärimees ja Meeskonna liige.

Seotud Tegevus:

Atv-d, Võidusõidu mäng, suusatamine, auto racing, väljasõit, matka -, auto, reisimine, meeskonnatöö, suuremahulised projektid, Julgeoleku -, järelevalve-ja mürarikas keskkond.

Märkus: Enne Ostu, veenduge, et see sobib transiiver.

Ühildub Motorola Raadio:

XPR Seeria:

XPR6300, XPR6350, XPR6380, XPR6500, XPR6550, XPR6580,XPR7350, XPR7380, XPR7550, XPR7580

XiR Seeria:

XiR P8200, XiR P8208, XiR P8260, XiR P8268

DP-Seeria:

DP3400, DP3401, DP3600, DP3601

DGP4150, DGP4150+, DGP6150, DGP6150+, DGP8050, DGP8550

APX-seeria:

APX2000, APX4000 APX6000 APX6000XE APX6500 APX7000 APX7000XE, APX7500

Mis on Pakk:

1 × Peakomplekt

Tänan sind nii palju teie shopping koos meiega, loodan, et teil ja teie pere kõik on parim ja teie äri on teha hea soorituse~~~

1) Me aktsepteerime, Alipay, West Union, LS.Kõik suuremad krediitkaardid kaudu turvaline makse protsessor, TINGDEPOSIIDILEPING.

2) Tasumine peab toimuma 3 päeva jooksul tellimuse.

3) Kui te ei saa kassasse kohe pärast enampakkumise sulgege, palun oodake paar minutit ja proovige uuesti Maksed tuleb sooritada 3 päeva jooksul.

1. WORLDWIDE SHIPPING. (Välja arvatud mõned riigid ja APO/FPO)

2. Tellimused töödeldud õigeaegne pärast makse kinnitamist.

3. Me ainult laeva kinnitas, et aadressid.Oma tellimuse aadress PEAB sobima teie Merevedude aadress.

4. Pilte näidanud ei ole tegelik objekt ja on oma viide ainult.

5. TEENUSE TRANSIIDI AJAL on ette nähtud vedaja ja välja arvatud nädalavahetustel ja pühade ajal.Transiidi tähtaegu võib varieeruda, eriti pühade ajal.

6. Kui te ei ole saanud oma saadetise 30 päeva jooksul alates makse, palun võtke meiega ühendust.Me jälgida saadetise ja saan tagasi teile võimalikult kiiresti vastuse.Meie eesmärk on kliendi rahulolu!

7. Tänu varu seisund ja ajalisi erinevusi, me valida, laeva oma kauba meie esimene vaba lao puhul, kiire tarne.

1. Teil on 7 päeva meiega ühendust ja 30 päeva tagasi alates kuupäevast, mil see saadi.Kui see punkt on teie käsutuses enam kui 7 päeva, siis loetakse seda kasutada ja ME EI saa anda TEILE TAGASTAMIST VÕI ASENDAMIST.EI ole ERANDEID!Laevanduse kulud kannab nii müüja kui ka ostja poole.

2. Kõik tagastatud tooted PEAVAD OLEMA originaalpakendis ja sa PEAD ANDMA usa shipping tracking number, konkreetset põhjust tagasi, ja oma po#.

3. Me toetuse OMA TÄIELIKU VÕITNUD PAKKUMISE SUMMA saamisel punkt selle algne seisukorras ja pakendamise kõik osad ja tarvikud kaasas, PÄRAST NII Ostja kui ka Müüja tehing tühistada alates www.ojakool.ee.VÕI võite valida, kas vahetada.

4. Me kandma kõik laevaliini kulud, kui toode(t) on (on) ei reklaamitud.

1. 12 kuu Tootja Garantii, defektiga kaupade (välja arvatud esemed, kahjustatud ja/või väärkasutuse pärast selle kättesaamist).Tarvikud tulevad koos 3-kuulise garantii.

2. Puudusega objektid PEAVAD OLEMA esitatud ja tagasi garantiiperioodi jooksul (ja originaalpakendis, kui võimalik).Teil tuleb meile ütlema, mis viga on, ja anna meile oma tellimuse number.ME EI PARANDA VÕI ASENDA ESEMED AEGUNUD GARANTII.

Te nõustute, et kõik eespool loetletud poliitika tellimisel www.ojakool.ee!

Oleme seadnud endale kõrged standardid tipptaset ja püüdma 100% kliendi rahulolu!Tagasiside on väga oluline, Me nõuda, et te meiega vahetult ENNE sa annad meile neutraalne või negatiivne tagasiside, et meil oleks võimalik rahuldavalt lahendada oma probleeme.

See on võimatu, et tegelda küsimustega, kui me ei tea nende kohta!

• Õhutoru Kuular Peakomplekt Mic: Motorola raadio APX2000 APX7000 APX6000 APX7500 DP4601
  • Mõõtmed: kaptenina näidanud
  • Motorola raadio: Walkie Talkie Motorola XiR P8668 P8268
  • Motorola kahesuunaline Raadio: Motorola walkie talkie