• Ehted & Aksessuaarid |

Diamon Kohandatud Mood Roostevabast Terasest Nimi Kaelakee Isikliku Kirja Kuld Double Layer Südame Kaelakee Ripats Kingitus Nimi

Märksõnad: custom medaljon, isikliku topelt nimed ripats, kasti ükssarvik, kirja necklac, custom necklac, algne kiri ripats, algne ripats, hõbe, topelt tehasesilt kaelakee, mlb ripats, VKTECH.

Tootja: Diamon Kirje Tüüp: Ripats kaelakee Nimi: Diamon Kohandatud Mood Roostevabast Terasest Nimi Kaelakee Isikliku Kirja Kuld Double Layer Südame Kaelakee Ripats Nimi Kingitus Materjal:Roostevaba teras , metall Peamised Värv: Hõbe/Kuld Värv/Roosa kulla värvi Pikkus: Nagu näha Kaal: Umbes 20g Juhtudel: Aastapäev, audit, kingitus, pidu, pulm, sünnipäev,kooli Kingituse: Sõbrad/jõulukingiks /uusaasta Tähelepanu:Sõber,pärast seda, kui te paigutatud järjekorras.palun saatke meile nimi, mida soovite kohandada 。( Näiteks:Anna. Pärast 24 tundi sa panna et ,sa ei saa öelda, et.Kuna meil hakkas producting .Pls aru.kui teil on spetsiaalne taotluse kohta nimi, laius ja kõrgus või pikkus, keti ,võid ka jätta teate, et meile .palun pakkuda neid informaiton asap, kui te paigutatud järjekorras ,nii et võid saada see varsti!tavaliselt me saadame 12 päeva järel sa paigutatud järjekorras.Aitäh.

• Kohandatud Tüüp: Nimi
  • Sugu: Naised/naiste/tüdrukute/lapsed/lapsed
  • Sündmus: Aastapäev, audit, kingitus, pidu, pulm, sünnipäev,kooli
  • Metallide Tüüp: Roostevaba Teras
  • Trahvi või Mood: Mood
  • Kaelakee Tüüp: Ripats Kaelakeed
  • Kuju\muster: Kiri
  • Teenus: Tilk laevandus,wholesales
  • Keti Tüüp: O-chain
  • värv: Kulla värvi,hõbe värv,roosa kulla värvi,musta värvi
  • Tüüp: Ripats kaelakee ,ketting,kettingen voor vrouwen,peatamise,kaelakeed
  • Mudeli Number: dzk-00041
  • Funktsioon: Ehted Kingitus
  • Materjal: Roostevaba teras,metall
  • Toote Tüüp: Kohandatud Kaelakeed
  • Stiil: Mood/kohandatud/isikupärastatud
  • Ripats Suurus: Nagu näidatud
  • Nimi: Ripats kaelakee,tähe kaelakee,nimi kaelakee,kulla kaelakee,

Inkman6217
2020-12-08
nice nice product, Customiz necklace. but slow Shipping, very long time to arrive

Mood Kohandatud Kohandatud Kaelakee Ebakorrapärane Pärl Värvilised Helmed Segada Ja Sobitada Choker Kingitusi Sõpradele Nimi Naszyjnik Mood Kohandatud Kohandatud Kaelakee Ebakorrapärane Pärl Värvilised Helmed Segada Ja Sobitada Choker Kingitusi Sõpradele Nimi Naszyjnik Materjal : Naturaalne Pärl Värvilised Helmed Saab kohandada:saad valida kirja või nime soovid Pakett sisaldab: 1 x Kaelakee, Käsitöö: käsitöö Stiil: retro segu bohemian stiil ja punk-partei Rahvas: tüdrukud, naised, naised, emad, mehed Rakendus: sünnipäeva kingitus, jõulu kingitus
Sideway 2 Initsiaalid Kaelakee Isikupärastatud 925 Tahkest Kett 2 Tähte Sõltumatu Kohandatud Fashion Ehted Nimi Sideway Esialgne Kaelakee 925 Tahkest Kett 2 Tähte Isikupärastatud 2 Initsiaalid Sõltumatu Fashion Ehted Nimi *~~~~~~~~~~~*~~~~~~~~~~*~~~~~~~~~~~*~~~~~~~~~~ Detail toode: Materjal:925 sterling silver Suurus: iga täht 1cm Paksus:umbes 1,2 m Kett: 16inches, 18inches, 20inches, 22inches valik. Palun jätke tähed soovid ja keti pikkusega. Kui sa ei jäta keti pikkus, saadame
Choker Kohandatud Heebrea Nimi Kaelakee Naiste Kuld Roostevabast Terasest Kett Juudi Keel Skripti Bijoux Femme Heebrea Kaelakee Toetame Dropshipping! Kuidas tellida seda elementi? ①Place,et, ja klõpsake maksma ②Please jäta nimi märkuste lahtrisse või müüja kontakt Äkki soovite teada: ③Material on roostevabast terasest ④Item on pakendatud plastist kast ⑤Production:Disain-Lõikamiseks-Poleerimiseks-Puhastus-Plaa-Pakkimine-Saadetis ⑥Other küsimus,palun võtke meiega ühendust!