• Helmed & Ehted Tegemine |

Märksõnad: pearl tiger eye 4mm, roheline tiiger silma 4mm helmed, sinised silmad 4mm, tiiger silmad blue 10 mm, 3mm kivi, 7mm sinine tiiger silma, rant pärl, tiger eye rant 4mm, gem punane, pärl kaelakee, kivi.

Looduslik Sinine Tsirkoon Tiger Eye Gem Kivi Helmed Ehete Tegemise 4mm-12mm Ringil Distants Helmed DIY käevõru, Kaelakee, Ehted 15" Kivi Nimi: Tiiger Silma Suurus:4/6/8/10/12mm Kogus:

4mm 91pcs helmed ühe tegevussuuna

6mm 61pcs helmed ühe tegevussuuna

8mm 46 tk helmed ühe tegevussuuna

10mm 37 tk helmed ühe tegevussuuna

12mm 30pcs helmed ühe tegevussuuna Märkus: 1. Tänu valgust ja ekraani vahe, elemendi värv võib veidi erineda pilte.Palun mõista. 2. Palun lubage 0, 5mm-1mm erinevuste tõttu käsitsi mõõtmine 1.Esemed on üldiselt väljaveetud jooksul 2-3 tööpäeva jooksul pärast teie makse on lõpetatud. (Laup. & Päike. & Riigipüha välja jäetud.) 2.Tavaliselt see võtab 15-45 tööpäeva jooksul, et jõuda sihtkohta. (Laup. & Päike. & Riigipüha välja jäetud.) 3. Tellimuse väärtus on väiksem kui $5 , Me free shipping kaudu Hiina Post (Ilma Jälgimine teabega), Et väärtus on enam kui $5 , Me free shipping kaudu Hiina Posti Tähitud kirjaga Või Epacket.Tellimuse väärtus on enam kui $150 , Me free shipping kaudu fast express( DHL,EMS,TNT ja Fedex ) 4.Kõik tolli-lõivude, tollimaksude, maksude ja importimiseks oma riik ei sisaldu toote hind või kauba eest.Need tasud on ostja vastutusel.KKK kas sa dropshipping?Jah, muidugi!(Palun andke mulle sõnum, kui te maksate selleks.) Kuidas saan soodustust?Kui ostate Rohkem Kui 5 tk, saate suunata saada hulgi hind ja kui ostad Rohkem Kui 150usd, ma kasutan DHL teile tasuta, mis tähendab, saate paketi 5-7 päeva jooksul.Kui sa laeva välja oma tellimus?Tavaliselt me laeva välja teie, et 24 tunni jooksul pärast makse kinnitamist.www.ojakool.ee võtab 12 tundi, et kontrollida oma makse .Kuidas ma tean, minu tellimused on veetud läbi?Pärast me välja saadetud teie kaup, tellimuse staatus on Kaupade Ootab Heakskiitmist.See tähendab, et oleme väljaveetud tellimuse.Ma saan avada disbute kas pakett ei toimeta pikka aega või ma ei saa nagu punkt, et saada?Palun ärge avage vaidlus, mis teeb haiget mu poest.Võtke minuga ühendust ja ma aitan teil probleemi lahendada.

• Materjal: Kivi
  • Trahvi või Mood: Mood
  • Mudeli Number: s0754
  • Punkt Kuju: Ümar Kuju