• Mobiiltelefoni Osad |

Hea Kvaliteediga iPhone 5S A1533 A1457 A1530 A1453 A1518 A1528 LCD Ekraan Digitizer Ekraan Puutetundlik Assamblee 3 Kingitused

Märksõnad: dahao tikandid, amp 5s lcd, cbr150, gmini lcd ekraan, ekraan tianma, a1778, au 20 lite venemaa, a1016, ekraan j120, a1457.

Soe Nõuanded :

1. Enne paigaldamist: Palun testida funktsionaalsust esimene enne paigaldamist.

Kuiv katsetamine on vajalik, enne kui täielikult paigaldus asendamine osa.Suutmatus kuiv test enne paigaldamine tühimike kõik garantiid.

Ole ettevaatlik:flex kaabel, ekraan on väga tundlik ja kergesti kahjustatud.Käsitseda hoolikalt. 2. Juhendeid ei ole ette nähtud käesoleva nimekirja.See ei ole lihtne töö, keegi, kes on vähe kogemusi või puuduvad need üldse.Palun tuleb otsida videot asendada LCD Youtube ' i õppida, kuidas teha.FYI:https://www.ifixit.kom/Seadme/Telefon 3. Soovitame Professionaalne Paigaldamine: paigaldus Professionaalne on väga soovitatav.Me ei vastuta kahjude eest, et teie mobiiltelefon/mobiilne telefon, mis võib teil põhjustada ajal muutmine varuosi.IPHONE 5S /SE Maksmine

1. Kõik krediitkaardid ja Western union, TT, pangaülekandega, Moneybookers on lubatud Turvaline TINGDEPOSIIDILEPING.

2. Kui teil on mingeid makse probleemiga, palun võtke meiega kohe.

Vedu

1. WORLDWIDE SHIPPING.Et saadetakse jooksul 24 töötunni jooksul, kui makse on kinnitatud.(Teavitame teid kohe, kui teie ostetud toodete või värve ei ole saadaval)

2. Kõiki esemeid saab transportida DHL, EMS, FEDEX, www.ojakool.ee Premium Shipping, www.ojakool.ee Standard Shipping Hiina Post ja Singapur Post ja nii edasi koos Jälgimise Numbri kontrollimiseks pakk staatus online.Palun võtke meiega ühendust kui te ei ole saanud oma punkte 35 päeva jooksul alates makse.

3. Paki laeva, et makse Sihtkoha Aadressi Ainult!!!(Eriti Tilk lastisaatjate)

4. Teade!!Ekstra laevandus tasud tuleb tasuda, kui Sihtkoha Aadress on Serveri Areasrsquo Loetelu, palun mõista.

Tollimaksu & Toll

1. Tänu Rahvusvahelise Kaubanduse Poliitika ja Õhuke Marginaalid, pange tähele, et me ei vastuta võimalike kohustuste/kohalike maksude või muudest tolliga seotud tasudest.

2. Meil EI ole TOLLIMAKSU, kui sa DONrsquoT teha tollivormistuse ajal.

Garantii Tingimused

1. Kõik tooted, 3 Kuud Garantii, 100% täiesti Uus ja Rangelt Testitud enne saatmist.Palun teavitage meid 7 PÄEVA JOOKSUL pärast paki, kui olete rahul meie toodetega(Reaalne pilt ja muud tõendid, mis tuleb anda), siis pakume Asendamine/tagasi, kui tooted ei ole nii, nagu kirjeldatud.

2. Kui element on teie käsutuses ENAM KUI 7 Päeva, siis loetakse seda KASUTADA/Second-hand.Me AINULT pakkuda ASENDAMINE teenuse pärast seda, kui me oma tagasi punkt.

Asendamine/Vahetus:

Võtame vastu vahetada/asendada punkti 7 päeva jooksul, kui ostja saada kaup.Ostja peab maksma tagastamise transpordi maksumus kõigi soovimatu toodete ja peaks tagasi uue, kasutamata ja paigaldamata seisukord 30 päeva jooksul pärast ostu.Mingeid erandeid.

Tähelepanu:

1. Enamik meie üksused on eri margid iga üks.Palun donrsquot pühkida.Meil on professionaalsed töötajad, et hinnata, kui tooted on meie kätes.Punkt oli leitud ei ole meie ei saa vahetada või tagastada ja me ei saa endale lubada laeva see sulle tagasi.

2. Püüdke hoida originaalpakendis, kui teil on vaja asendada toode.Kasutada karpi tagasi, kui originaal pakend on kahjustatud.Toetuse või Vahetada siis pole kättesaadav neile, purustatud toodete toimunud veo käigus.

3. Me ei paku asendamist või raha tagastamist, kui objekt saime olnud paigaldatud(kaasa arvatud tooted, mis on kopeeritud koos liimid), nii et ärge veenduge, et seal ei ole välimus purunemise ja funktsiooni probleeme enne paigaldamist.

Tagasiside/Kupong

1. Meil on väga rahul oma 5 Tärni Positiivne Tagasiside julgustab meid, et pidevalt täiustada oma tooteid.Kõik e-kirjad on vastas hiljemalt 1 tööpäev, kui teil on küsimusi seoses oma tehingu, nii et palun donrsquot jäta ühtegi neutraalset või negatiivset tagasisidet ilma igasuguse suhtlemise.

2. Rohkem, ET Rohkem ALLAHINDLUST.Allahindlus antakse oma Järgmise Uue tellimuse.

• Ekraan: > 3"
  • Punkt Seisukord: Uus
  • Ühilduva iPhone Mudel: iPhone 5s
  • Ühilduva Brändi: Apple iPhone