Vastupanu Bänd Poks Fitness Ukse Ankur Rinnus Arendaja Kasutada Kulturismis Ideaalne Treening Seina Rihmaratas Köis

Märksõnad: jõusaal rihmaratas, hüpata treener, expander teostada, kasutada pedaal, võitlus boxe, trossi trx, fitness seadmed selg, rihmaratas süsteemi, relex, korsett sport.

1. LUUA OMA IDEAALNE VASTUPANU ANSAMBLID SET – Meie ühine Vastupanu Ansamblid saab osta sinu ideaalne vastupanu tase, et luua ülim kasutada bändid, mis on spetsiaalselt kohandatud teie treeningu või fitness rutiin.Kas sa oled professionaalne sportlane, kes soovivad parandada oma väljaõpet, algaja või ekspert kasutada entusiast otsid tõhusam treening, see mitmekülgne komplekt annaks oma koolituse jaoks kiirem ja tõhusam tulemusi! 2. ANTI-SNAP-LUBADUS – Meie premium treening lindid on valmistatud kõrgeima kvaliteediga, kasutades 100% Looduslik Lateks Malaisia kõrge elastsus ja ekstra paks kõrge kvaliteediga räni, mis ei kuiva läbi, snap, või deformeeruda.Välja töötatud mõeldes, iga toru bänd on kahekihiline ja hoolikalt ehitatud, et tagada maksimaalne vastupidavus!Meie meeskond Hõimu Sobivus on 10+ aastat kogemusi tootmise räni toodete ja me täielikult seisma jäänud meie toodete kvaliteeti! 3. 100% RAHULOLU ELUAEGNE GARANTII – Meie premium vastupanu ansamblid tulevad 100% rahulolu garantii.Kui te ei ole täiesti rahul oma vastupanu bänd(id), siis me toetuse oma ostu-või saata teile asendamine tasuta!Oleme USA põhinev ettevõte USA toetatud klienditeenindus, teie küsimusi või muresid on alati suunatud õigeaegselt ja teie rahulolu!See on meie lubadus, et iga klient.

• Mudeli Number: MK0282
  • Taotlus: Pedaali Exerciser
  • Funktsioon: Lihaste Relex Seadmed
  • Osakonna Nimetus: NAISED

Sw Turin
2020-10-28
not what i ordered . its a week ruber . my by its just a mistake it can hapend .
Ragmonag
2020-10-28
good staf . nice .

11pcs/set Tõmba Trossi Fitness Harjutused Vastupanu Ansamblid Crossfit Lateks Torud Pedaali Excerciser Keha Koolituse Treening Jooga modname=pildid&cols=1&colspace=0&rowspace=0&align=center modname=tooted&cols=5&colspace=0&rowspace=0&showName=true&showPrice=true modname=ckeditor DLINE 11 TK ANTI-SNAP KASUTADA ANSAMBLID KOMPLEKT:Sisaldab 5 Reguleeritavad Kasutada Ansamblid:Kollane (15lbs), Punane (10£), Sinine (£20), Roheline (25lbs), Must (30lbs) 2 Vaht Käepidemed, 1 Uks, Ankur, 2 Jala Pahkluu Rihmad Veavad, 1 Kott, 1 treeningust Guide Juhiseid. PAREM