Universaalne Roostevabast Terasest Grill Counter Tasakaal Kaal Komplekt Rotisserie Vardas BBQ Tööriistad, Tarvikud

Märksõnad: barbecu grill, mais vardas roostevabast terasest, kebab machin, barbecu mootor, grill matt, camaro grill tarvikud, barbecu, pikk bbq vahendid, lihtne bbq grill, grilli komplekt.

Kirjeldus:

Brand new

Materjal: Roostevaba Teras

Pikkus: Umbes. 75 mm

Ideaalne tarvik jaoks grillida vardas

Sobib sülitab kuni Ø 11.8 mm

Õige kasutamine tasakaal kaal kaitseb mootori ja hoiab ära liigse laadimine

Sealhulgas Laagri, sujuvamaks ja isegi keerates säärest

Laagri takistab "libisemise" säärest varras mootori

Ükskõik kui sülitada praad või kana, siis juhtub mõnikord, et oma küpsetatud, grillitud toit ei olnud 100% ära keskel ja seega on tasakaalust.Selle tagajärg on, et elektriline grill varras pöörleb ebaühtlaselt ja seega praad on grillitud ebaühtlaselt.Selle tasakaalustamine kaal vardas grillimine, saate kõrvaldada see ja keera rotisserie vahedega.

Kuidas kasutada:

1. samm. Seisukoht oma toitu (isegi juhul, võimalikult ühtlaste vahedega grill sülitada ja lükake tasakaalustamine kaal üle sülitada rod (ärge keerake see tihedalt veel!).Siin ei ole oluline, kas saldo massi sees või väljaspool toiduvalmistamis koda peab pööra.Nüüd aseta sülitada rod ja grill toidu (praad, kana, jne.) teie varras (näiteks, sälkamiseks külgseinte gaasi grill).Juhul, tasakaalutus, siis kinni, et pool suurim ebavõrdsus omakorda "alla".

Samm 2. Seadistada tasakaal kaal vertikaalselt ülespoole (vastupidine tasakaalutus).

3. samm. Fix tasakaalu kaal keerates "L-baar".

4. samm. Sõltuvalt summa tasakaalutus, lükake kaal mööda "L-baar" ja lahendada see nii, et tasakaalustamatust toit on tasakaalustatud abil tasakaalu kaal.

Laagri saab paigaldada teisele poole mootorit, et varras baar, nii et laagrisse, "jookseb" asemel sülitada rod piir seina.See võimaldab siledam ja ühtlasem pööramisega varras (ruut ja kuuskantpea varras baarides) ja takistab varras baari "libisemise välja" mootor.

Komplekti Kuulub:

1 * Counter Tasakaalu Komplekt

Märkus:

Palun lubage väike kõrvalekalle on tingitud käsitsi mõõtmine.

Erinevuse tõttu erinevate monitorid, pildi ei pruugi kajastada tegelikku värvi kirje.

• Viimistlus: Ei Ole Kaetud
  • Metalli Tüüp: Roostevaba Teras
  • Materjal: Metallist
  • Mudeli Number: Grill Counter Saldo
  • Arvu: PUUDUB
  • Funktsioon: Lihtne Puhastada
  • Komplekt Number: 2
  • Vahend Tüüp: Muud

Baby pikkade varrukatega kombekas sügisel ja talvel, beebi riided, õie beebi romper single-breasted puuvill vastsündinud onesies Õlg (cm) Rinnaümbermõõt×2 (cm) Kõrgus Suurus (cm) Pikkus (cm) Varruka Pikkus(cm) 0-6K - 25 NB!-66 40 - 6- 12M - 27 66-73 42 - 12-18M - 29 73-80 45 - 18-24 M - 31 80-90 47 - 2-3T - 33 90-100 50 - - - - - - Üks Suurus - - - - - 1 sentimeeter (cm) = milleks on 0,39 tolli (in) Suurus mearsured ise, mõnikord on mõned vead, kuid alati piires, 3cm.
BDSM Pärisorjus Sugu Krae Rihm PU Nahk Kinnismõte Ori Rakmed Choker Kaelakee Pärisorjus Piiranguid Soo Toodete Täiskasvanutele Materjal: Faux Nahk + Metall.Värv: Must/Punane/Roosa.Suurus: Reguleeritav, sobib kaela ümbermõõt 36 - 47cm.Kogus: 1 * Krae + 1 * Rihma Otsas. 1) Q: Kuidas teha eraelu puutumatuse kaitse?A: Me oleme väga mures oma eraelu puutumatuse kaitse: 1) kasutada diskreetne pakend, 2) kirjalik kaelakee . 2) K: Mis ma teha saan, kui ei saa selleks aega?A: Võta mind www.ojakool.ee, ma anda 2 lahendust: 1) pikendada pretection kord, 2) täies
Moonman F9 Office Madu Spider Tint Neelavad Kirjalikult Luksus Kooli Kingitused Äri Kirjatarvete Metallist Pastapliiats Õpilane Sile Classic Omadused: Saba kolvi äraveo tint, lihtne süstida tint Metallist pintsel, vaik kork, näeb välja high-end atmosfäär Madu klipp pen cap pärineb vana-kreeka müüt kus magic arst leiaks, võlukepp, mis on pakitud ümber madu, samas kuivatamise patsient. Pliiatsi ots muster on trükitud spetsiaalse terasest hallituse, selged jooned ja rikas andmed.Kuld-kroomitud, topelt-värvi ots on rohkem vaimset See