• Naiste Riided |

2020. Aasta Uus Seksikas Kolme Punkti Bikiinid Naistele (Solid Color Ujumistrikoo Kolmnurk Bralette Ujumisriided S-L Tüdruk Backless Päitsed Thong Bikiinid Komplekti

Märksõnad: mõjuvõimu suurendamine, 2021 ujumistrikoo, 3 töö bikiinid komplekti koos kaanega üles, pareo läbipaistev bikiinid, lehm prindi seksikas, bikiinid flamingo, piduri hüdraulika magura, üks piec ujumistrikoo, bikiinid hot pink, monokini.

Lahkelt teade: Värvi tooteid võib kõrvale kalduda, kui nende piltide tõttu valgustus ja kasutada erinevaid monitore.Palun arvestada enne kui teete pakkumise.

1.Oma esemed saadetakse välja 1-3 päeva, kui süsteem kinnitas ostjad makse. 2.Saadame üksuste www.ojakool.ee standard shipping ePacket ja saabuvad kõige riikide jooksul 15-35 bussiness päeva.Tarneaeg sõltub sihtkohast ja muude tegurite,see võib aega võtta kuni 60 tööpäeva. 3.Kui teil on vaja objekte kiiresti,palun võtke meiega ühendust ja me pakume teile kullerpostiteenuse võimalusi, nagu DHL,EMS,www.ojakool.ee Premium Shipping(palun maksta täiendavaid laevanduse kulud),saad punkt jooksul umbes 5-7 tööpäeva jooksul. 4.Tollimaksu ja impordi maksud ei kuulu toote hind või postikulud.Ostjad ei vastutab selle eest. 5.Maksame ostjad, kui ostjad tagastab kirjed 15 päeva jooksul ostjaid saamist esemed mis tahes põhjusel.Aga ostjad peaksid kandma tagasi merevedude kulusid ja olema kindel, et elemendid tagasi nende algse tingimused.Lahkelt teade: 1.Palun veenduge, et umbes aadress teavet,täielik nimi,Telefoni number jne, kõik õige. 2.Mõnikord,see võtab ilmselt rohkem aega, et jõuda, sest rahvusvahelise laevanduse väga sõltub sellest, postkontor ja kohalikke kombeid,eriti pühade ajal.Sel juhul palun oodake veidi rohkem aega kannatlikult.

Rredit kaart(Visa või Master Card), Raha booker, T/T, Western Union, pangaülekanne on aktsepteeritud.

Q: Mis suuruse peaksin valima?A: Sul võib viidata rahvusvahelistele suurus graafiku kirjeldus või võtke meiega ühendust.Q: kas On olemas jälgimise numbri minu punkt?A: Jah, me laeva iga, et koos oma trcaking number, ja saate vaadata saadetise staatuse kohta vastava kodulehel.Q: Kas see toode tulevad jaemüügi pakendis?A: Jah, toode on jae-paketi kirjeldus iga toote kohta.K: ma olen edasimüüja, ma tahaksin osta mitu tükki oma esemed, Mida on hulgi hind?A: Tere, tänan teid teie päringule, kui te soovite osta suures koguses, saatke palun E-mail meile, me anname teile parima hinna, suur tänu!

1. Kui olete rahul meie toodete ja teenuste, palun jätke oma positiivset tagasisidet ja 5stars, ja 5 tähte üksikasjalik hinnang teie tellimuse.Kui teie näita meile pildil nii 5 tärni, me anname teile hea allahindlust oma järgmise järjekorras. 2. Kui sa jagad meie toote link oma SUHTLUSVÕRGUD nagu Facebook või VK, meil on sulle kingitus või hea allahindlust oma järgmise järjekorras. 3. Kui te ei ole rahul meie tooted, vastake võtke meiega ühendust enne puhkust neutraalne(3 tähte) või negatiivne(1-2 tähte) tagasiside.Me garanteerime, et meil on 100% lahendada mingi probleem teie jaoks. 4. Palun võtke meiega enne kui jätate negatiivse tagasiside või avada mis tahes vaidlus kohapeal.Suhtlemine on parim viis lahendada probleeme.

• Brändi Nimi: BIKINIFUN
  • Materjal: Spandex
  • Toetuse Liik: Traat Tasuta
  • Toote Tüüp: Bikinis Komplekt
  • Sugu: NAISED
  • Vöökoht: Madal Vöökoht
  • Muster Tüüp: Tahke
  • Koos Pad: Jah
  • Aasta: bikiinid komplekti 2020
  • Mudeli Number: QY2036
  • Sobivus: Sobib väiksem kui tavaliselt. Palun kontrollige see üle poe suuruse info

Ksasha2011
2020-11-16
Very thin jersey but rather good quality a little small I do S normally I took M and it remains tight
AASNhoc Vip No1
2020-11-21
Swimsuit came to me for 20 days even in the period of Covid-19, the parcel tracking until delivery.  This swimsuit I really liked because the model is very simple, but it still looks very impressive and beautiful, and also it is very convenient to sunbathe. Material and color are soooo nice.
Ktg797kt
2021-01-04
Everything is fine and thank you very much to the seller! The quality is excellent, the size is ideal, everything corresponds to the description and photos. My wife is delighted.
Marie Lou
2020-12-16
Swimsuit cool! The size approached. does not tighten anything, sits beautifully.Sewing is excellent, threads do not stick out! I recommend to buy such an important thing for summer I'm very happy with the purchase!Thank you to the seller for the quality goods!
Mrkrenteria
2020-08-29
Swimsuit is excellent! The seams are all even, the fabric is dense, does not shine through. There are inserts in the bodice. Very satisfied with the purchase and delivery!

GNIM Võrgusilma Pikk Varrukas Ujumistrikoo Naiste V-Kaeluse Bikiinid Mujer 2020 Kõrge Vöökoht Supelrõivad, Koos Vöö Seksikas Tahke Valge trikoo Naistele Teate 1inch=2.54 cm 1. Palun vaadake suurus chart enne ostu.Ärge valige otse vastavalt oma harjumusi. 2. Suurus võib olla 2-3cm vahe tõttu käsitsi mõõtmine. 3. Palun kontrollige seda suurustabelit hoolikalt .Kui te ei ole kindel suurus, siis palun võtke meiega ühendust , me anname teile professionaalset nõu nii kiiresti kui Kuidas mõõta Rind See ei ole teie rinnahoidja suurus Kandma unpadded rinnahoidja
Bikiinid 2021 Naiste Värviline Triibuline Bikiinid Komplekti Suvel Sidemega Push Up Ujumistrikood Brasiilia Biquini Set Daamid Supelrõivad Beach Sobib Tere!Tere tulemast meie poodi!Kvaliteet on esimese parimat teenust.kliendid kõik on meie sõbrad.Materialylon+Polüester Styleexy, triip, kõrge elastsus Värv: Nagu Pildil näha, rinna padjad, nr underwire Pakett Sisaldab: 1x Bikiinid Komplekti Suurus Joonis: 1cm = 0.394 tolli, 1 toll = 2.54 cm on 2-3% vahe vastavalt käsitsi mõõtmine. palun kontrollige mõõtmisega hoolikalt, enne kui ostate üksus. Palun pange tähele,