• Rõivad Aksessuaarid |

UUS kevade mood elegantne fascinator tülli silk ruffle täis peaga hairbands tütarlaste mood peapael

Märksõnad: sinine kauboi müts, khimar pikk, fursuit hunt, niqab, pruudi müts, millinery sinamay, kass fursuit, base sinamay, hiina linane särk, kokteil müts.

[Kirjeldus]

hulgi mood sulamist jänku kõrvad hairband Tasuta Shipping

1.Tüüp:populaarne naiste ja tüdrukute

2.Materjal:pits, siid vibu

Kohaletoimetamine : PALUN LOE ENNE U-SEDA OSTA,SPETSIAALSELT JAOKS DHL/FEDEX KOKKULEPPEL!

4)HIINA POSTITUS lennupostiga®ritud alla USD150 järjekorras.

Laevandus ja käitlemise kulud on sama kogu maailmas(ka Hong Kong).Siis me laeva objekt(id) jooksul 2 päeva kulub tavaliselt 7-30 tööpäeva jooksul tarnimiseks.

Maksmine:

Makstes www.ojakool.ee Tingdeposiidileping.(parem tasuda krediitkaardiga, et Tingdeposiidileping)

www.ojakool.ee Tingdeposiidileping mis on juhtiv kolmanda osapoole online makse platvorm alates Alibaba Group.Tingdeposiidileping saate maksta turvaliselt internetis, võtmata oma krediitkaardi andmed.Samuti saate jälgida kohaletoimetamise tellimuse ja makse on vaid lastakse tarnija pärast võite kinnitada, et olete saanud, et.

Tagasiside :

1)Teie Tagasiside on väga oluline meile, palun võtta paar sekundit jätma palju tagasisidet, kui olete rahul meie toote või teenuse, tänan sind nii palju !!

2)Meil alati pakkuda madalaima hinna parima kauba ja teenuse teile.

3) Palun võtke meiega ühendust enne lahkumist neutraalne või negatiivne tagasiside.Me püüame oma parima, et lahendada probleem, ja jätan teid õnnelik shopping meeleolu siin.Aitäh!

• Toote Tüüp: Peakatet
  • muster: aafrika hairband
  • Stiil: Mood
  • värv: musta mereväe hõbe