• Home Decor |

100cm Suured Loominguline Kunst Seina Elavat 3D Auto Abil Eemaldatav Seina Kleebis Auto Lõhkemiseni Vinüül Poiste Tuba art decor

Märksõnad: auto kleebis sein, creative 3d kiri, pilt auto, auto seina, canva auto, loominguline cup 3d, doberman pinšerid, juhul creative 3d, pinšerid kleebis, doberman koer.

100*70cm Free Shipping 3d Eemaldatav auto Lõhkemiseni Läbi Seina Vinüül Decal Kleebis poiste Tuba art decor

Sulg: 100% täiesti uus ja kvaliteetne!Mittetoksiline, Keskkonnasõbralik Saab kinnitada seinale kauniks seinamaaling Kaunistada ja stiili oma kodu ainulaadne, ilus Ideaalne kuiva, puhta ja sileda pinnaga Väga kiire ja lihtne kasutada.Ei värvi, ei ole vahend, ei ole kleepuv pasta vajalik.

Lihtsalt koorida ja stick seina decal iga sileda pinna.

Seda saab eemaldada ilma seina kahju, Magic Fix pakkuda unikaalseid, trendikas viis kaunistada ja annab kiire, lihtne ja odav alternatiiv maali.

Suurepärane idee, et decor oma elutuba, magamistuba, kabinet, hall viisil......

Kaasaegse võimalus täiendada oma kodu või äri sisekujundus.

Tehnilised andmed:

Värv: Aken

Suurus: approx100cmx70cm

Täiuslik aktsent ruumi

Kergesti eemaldada ja ei kahjusta seinad

Pakett loetelu: 1x 3D Auto läbi Seina Kleebis

1) Me aktsepteerime, Alipay, West Union, LS.Kõik suuremad krediitkaardid kaudu turvaline makse protsessor, TINGDEPOSIIDILEPING.

2) Tasumine peab toimuma 3 päeva jooksul tellimuse.

3) Kui te ei saa kassasse kohe pärast enampakkumise sulgege, palun oodake paar minutit ja proovige uuesti .

1. WORLDWIDE SHIPPING. (Välja arvatud mõned riigid ja APO/FPO)

2. Tellimused töödeldud õigeaegne pärast makse kinnitamist.

3. Me ainult laeva kinnitas, et aadressid.Oma tellimuse aadress PEAB sobima teie Merevedude aadress.

4. Pilte näidanud ei ole tegelik objekt ja on oma viide ainult.

5. TEENUSE TRANSIIDI AJAL on ette nähtud vedaja ja välja arvatud nädalavahetustel ja pühade ajal.Transiidi tähtaegu võib varieeruda, eriti pühade ajal.

6. Kui te ei ole saanud oma saadetise 30 päeva jooksul alates makse, palun võtke meiega ühendust.Me jälgida saadetise ja saan tagasi teile võimalikult kiiresti vastuse.Meie eesmärk on kliendi rahulolu!

7. Tänu varu seisund ja ajalisi erinevusi, me valida, laeva oma kauba meie esimene vaba lao puhul, kiire tarne.

1. Teil on 7 päeva meiega ühendust ja 30 päeva tagasi alates kuupäevast, mil see saadi.Kui see punkt on teie käsutuses enam kui 7 päeva, siis loetakse seda kasutada ja ME EI saa anda TEILE TAGASTAMIST VÕI ASENDAMIST.EI ole ERANDEID!Laevanduse kulud kannab nii müüja kui ka ostja poole.

2. Kõik tagastatud tooted PEAVAD OLEMA originaalpakendis ja sa PEAD ANDMA usa shipping tracking number, konkreetset põhjust tagasi, ja oma po#.

3. Me toetuse OMA TÄIELIKU VÕITNUD PAKKUMISE SUMMA saamisel punkt selle algne seisukorras ja pakendamise kõik osad ja tarvikud kaasas, PÄRAST NII Ostja kui ka Müüja tehing tühistada alates www.ojakool.ee.VÕI võite valida, kas vahetada.

1. 12 kuu Tootja Garantii, defektiga kaupade (välja arvatud esemed, kahjustatud ja/või väärkasutuse pärast selle kättesaamist).Tarvikud tulevad koos 3-kuulise garantii.

2. Puudusega objektid PEAVAD OLEMA esitatud ja tagasi garantiiperioodi jooksul (ja originaalpakendis, kui võimalik).Teil tuleb meile ütlema, mis viga on, ja anna meile oma tellimuse number.ME EI PARANDA VÕI ASENDA ESEMED AEGUNUD GARANTII.

Te nõustute, et kõik eespool loetletud poliitika tellimisel www.ojakool.ee!

Oleme seadnud endale kõrged standardid tipptaset ja püüdma 100% kliendi rahulolu!Tagasiside on väga oluline, Me nõuda, et te meiega vahetult ENNE sa annad meile neutraalne või negatiivne tagasiside, et meil oleks võimalik rahuldavalt lahendada oma probleeme.

See on võimatu, et tegelda küsimustega, kui me ei tea nende kohta!

• Materjal: PVC
  • Suurus: 70X100CM
  • Brändi Nimi: funlife
  • Spetsifikatsioon: Single-piece Package
  • värv: Nagu Näitavad
  • Stsenaariumid: SEINA
  • Pack: OPP KOTID
  • Sulg: Dekoratiivsed
  • Mudeli Number: HG-HD-0035-AE-RT
  • Kasutamine: Elutuba elutuba
  • Pakett Sisaldab: 1tk Seina Kleebis
  • Disain: 3d auto
  • Teema: Liiklus
  • muster: Lennuk Seina Kleebis
  • Liigitus: Seina
  • Stiil: Euroopa

Zalreenmys
2020-11-20
Continues not to stick wall, it is more a window sticker!!
Hasanava 106
2020-08-19
de sticker is mooi. alleen plakt absoluut niet!! betaal best veel geld voor iets waar je niets aan hebt!
Niunia269
2020-09-06
merci beaucoup

Beebi küülikud kleebised laste tuba, veranda öö lasteaed paigutus dekoratiivsed seina kleebised murals lapsed kleebised Beebi küülikud kleebised laste tuba, veranda öö lasteaed paigutus dekoratiivsed seina kleebised murals lapsed kleebised Materjal: PVC Tase: Suurepärane Stiil: eriefektid Valmistoote mõõdud: 110*52cm Saanud suurus: 50*70cm Tooted, mille olete saanud, on kompaktne, skeemid, saate reguleerida kollaaž vahekaugus vastavalt oma loovuse ja nautida lõbus DIY.
Roheline Taim Seina Kleepsud elutuba, Magamistuba Rõdu Uks Decal Veekindel Liim 3D-Akna Kleebised Põrandaliistud Seina-Paber Materjal: PVC Kaal:0.16 kg Funktsioon:Eco-sõbralik Mõõdud:60x90cm pakkeleht: 1x Seina Kleebis Teade: Palun lubage 1-3cm tõttu käsitsi mõõtmine. Värv(id) võivad olla erinevad, erinevalt pilt kuvatakse,palun mõista.
Loomade seina kleebised Leopard Akvarell Trüki Kleebis Seinale, Kunst, Plakat, Nüüd Home Decor Tarvikud elutuba ⚠️⚠️⚠️ Müüja soovitus: Palun stick kleebis sileda ja puhta seina (Kallis ostja, pärast kleebis, lamedamaks kleebis ja seejärel kinnitage see seinale.See aitab ära hoida kleebis allakukkumist,See on väga tähtis!)