5/10/50tk Radar Lõng Silk fibroin line Nikerdamist Sisuliselt Kollageeni Näo Lõng Tõste Pinguldav Anti Aging Karmistamine Naha Hooldus

Märksõnad: radari detektor, innotox, hialuron pliiats, peegel radar, antipruritic koor, lahustada rasva, daiso, nahast lõng, Seerumi, nova lõng, lift, .

Funktsioon:

Silk fibroin line kaevandatud silk protein kooskõlas kõrge puhtusastmega.See silk fibroin on tugev elastsus, hea sitkus, ei lahustu vees ning on äärmiselt kooskõlas naha kiu struktuur.See on mingi lüütiline ensüümi, mis on ekstraheeritud keha siidiussi.Valgu liin on täielikult lahustunud arvesse vedelas olekus, ja tuuakse dermis kiht vahend.Toiming all, naha temperatuuri, vedeliku silk fibroin muutub tahke silk fibroin, seega kindlalt tõmmates venitada net nahka, andes nahale võimas jõud.Toetust, samal ajal stimuleerides naha fibroos, sügavale dermis, stimuleerib kollageeni regenereerimist ja elastne kiud reorganiseerimine, regenereerib sidekoe tellingud jaoks pidevat toetust, samal ajal nahka, taastab elastsuse ja trahvi read kaovad。

Juhised:

1.võta magic lõng ja mudima see joon ja see koht nägu,kolm rida mõlemal pool nägu,kolm joone otsmikul,vastavalt suurusele nägu. 2.välja võtta Lüsosüüm l ja tilk rida,magic rida nikerdamist vahend tõmba,15-20 minutit korraga 3.segage valmis pulber ll koos Lüsosüüm lll,ja lahjendatakse väike kogus puhast vett,panna face,magic rida nikerdamist vahend tõmmata 10 minutit umbes.ja siis seista umbes 20 imnutes,puhas, kui kontsentraat on kuiv.

Ettevaatusabinõud:

Puhastage nägu puhta veega enne operatsiooni, ja seejärel kasutada desinfitseeriva desinfitseerida nägu ja seadmed, mida kasutatakse enne segamist toode; 68 tundi pärast operatsiooni, see on keelatud puudutada nägu veega, make-up, higistamine ajal intensiivse kasutamise ja vürtsikas ja tundlikke toiduaineid.Seda saab kasutada teist korda 7-10 päeva, 6 korda suurem kui ravi vältel. (Kui kasutate fotoelektrilise vahendeid kasutada, on soovitatav tegutseda tagant 3 kuu jooksul--korda)

• Feature6: Ravi
  • Koostisosa: Glütseriin, Taimne
  • Feature3: Ühtegi Nõela Radar Lõng
  • Feature1: nahahooldussüsteemi toode
  • Tüüp: Tätoveering Otsa
  • Funktsioon: Anti-Vananemine, Anti-Korts, Pinguldav, Valgustid, Kreem
  • Punkt: silk fibroin line nikerdamist sisuliselt
  • Brändi Nimi: DWZ
  • Feature2: Kollageeni Näo Lõng, Lift,
  • Feature4: Kahekordne Lõug Eemaldamine