Töötab Kaal Vest Meestele, Naistele, Lastele Koolituse Treening Reguleeritav Kaalutud Vest BHD2

Märksõnad: tagasi vöö, nimme vest, korrektor postur, crossfit vest, gimbal toetada vest, kasti vest, gimbal vest, nimmetugi, arm vest, vest treening.

Omadused:

1. Meie kaalutud vest on valmistatud kvaliteetsest 2,5 mm neopreenist, pehme, mugav ja hingav.

2. Seal on must raud liiva sees, mis ei kahjustaks teie keha.

3. Paksenenud ja suurenenud õlapaelad saab ühtlaselt jaotada survet õlgadele ja tagasi, tagada, et teil ei ole vigastatud treeningu ajal.

4. Peen töö, tihe õmblused, ja pole probleemi liiva lekke.

5. Seal on kaks pandlad esiküljel, saate kohandada seda vastavalt teie joonisele.Peegeldav ribadeks õlarihm ja tagasi tagama teie ohutu isegi öösel.

6. Võrgusilma tasku tagaküljel vest saab kasutada salvestada väike objekte, näiteks kaardid, võtmed ja mobiiltelefoni.

Teade:

1. Tegelik värvitoon võib olla veidi erinev pilt, mis on tingitud erinevatest jälgida ja valguse mõju.Palun lubage väike kõrvalekalle on tingitud käsitsi mõõtmine.

Kirjeldus:

Toote Nimetus: Kaalu-laager vest

Materjal: neopreen, Raua-Liiva

Kaal: 1kg, 2kg

1 x Kaalu-laager vest

• Mudeli Number: tagasi tugi
  • Vanus: Universal
  • Brändi Nimi: elenxs
  • Materjal: neopreenist, Raua-Liiva

Poos Korrektor, Reguleeritav Tagasi Traksidega Õla Protector Vöö Toetab Meeste Ja Naiste Jõusaal Fitness Tagasi Care Guard Rihm Spetsifikatsioonid Kaal:100g per tükk Materjal:Polüester Suurus:Reguleeritav Palun lubage 1-2cm mõõtmise hälve tõttu manual mõõtmise Tõttu erinevate monitoride ja valgustingimused, värvid võivad veidi erineda loetletud fotod Funktsioone, Pikendatud õlg Taastada usaldus Rinna Sirgelt talje Kasvatamise temperament pakkeleht 1 X Poos Korrektor
Reguleeritav Poos Korrektor Korsett Tagasi Traksidega Tagasi Vöö Mees Naine nimmetoe Sirge Korrektor S-XXL Toote nimetus:Selja tugivöö Peamine materjal:Neopreen, nahk Värv:Must, valge, roosa või kohandatud värvid Suurus:S/M/L/XL/XXL või vaba suurus Funktsioon:õige tagasi ja õla poos Tüüp:Tagasi traksidega õige postur Sobiks Rahvahulgad:Piiramatu Suurus: Suurus S vöö 60-75cm; Suurus M vöö 75-85cm; Suurus L talje 85-95cm; Suurus XL talje 95-105cm; Suurus XXL talje 105-115cm.