• Mobiiltelefoni Osad |

Algne jaoks Xiaomi Redmi 5 LCD Ekraan Puutetundlik Digitizer paigaldus Raam Xiaomi Redmi 5 display parandus Osad

Märksõnad: pixel 4a ekraan, 7 tolline touch, märkus andur, ekraan redmi 51, 7 lcd touch, raami kuvamine xiaomi 5, lcd-ekraan, xiaomi india redmi lisa 4 ekraan, d5503 ekraan, LCD.

Algne jaoks Xiaomi Redmi 5 LCD Ekraan

Oluline teave on Olemas "Tasuta edasi-Tagasi" teenus meie poest, mis on tasuta, vastutasuks USA,Kanada,Austraalia,SUURBRITANNIA,Fance,Hispaania,Saksamaa ja Venemaa,ja nii edasi.Kui sulle ei meeldi kaupa, kui saate,palun toimige nii, nagu allpool samme, et rahuldada sind. 1.Avatud vaidluste 2.Valige põhjus Lihtne Kohaliku Tagasi", see on tasuta edasi-tagasi 3.Saata paki ja oodake, kuni täieliku väärtuse toetuse

Sissejuhatus

müüme 100% Uued kvaliteetsed lcd kogu turul.Kõik LCD me seda testida enne saadetise, kinnitage see on kõrgeima kvaliteediga.Seal on palju tüüpi kvaliteedi LCD turul, lubame meie lcd on ilma surnud pikslit, nullist.Palju stock, saadame välja 24 tööaeg.

Q&A

Q: Mis mudel on see sobi?

A: See on IPS LCD ekraan, sobib kasutamiseks Xiaomi Redmi 5

K: Mis on vahet ei ole originaal ja originaal?

A: originaal on 10-Point Touch ja Oleophobic kate.

K: Mida peaksin tegema, kui ma saan selle paketi?

A:

※ See on vajalik ja tähtis üles võtta video -, kui sa lahti pakett, ja see on kehtiv tõendeid, kui saate kahjustatud lcd.

※ See on ka oluline, et te test lcd ja võtta video enne paigaldamist oma mobiiltelefoni, kui see on üldse probleem, palun võtke meiega ühendust aega, me teile rahul lahendus.Kui teil on paigaldada see oma telefoni, see ei ole lihtne eemaldada, kui te eemaldada, see on lihtne katki.

Q: kas On toetada hulgi?

A: Jah, Me oleme nõus, et pikas perspektiivis koostöös teile, kui teil on hulgimüüja, tere tulemast küsige meilt, parim hind, lubame, toote hind ja logistika hinnad on parim.

Pakett

1*Xiaomi Redmi 5 LCD-Ekraan 1*9pcs Vahendid 1*1 paberi liim

Kui olete rahul meie esemed , palun

andke meile lihtsalt viis tärni positiivset tagasisidet

(ei ole vaja näidata, fotod tagasiside)

Meeldetuletus

1.Nr on antud juhised selle oksjoni eest 2. See ei ole lihtne töö, keegi, kes on vähe kogemusi või puuduvad need üldse.

3. Me ei vastuta kahjude eest, et teie mobiiltelefon/mobiilne telefon, mis võib teil põhjustada ajal muutmine varuosad

4. See on vajalik ja tähtis üles võtta video -, kui sa lahti pakett, ja see on kehtiv tõendeid, kui saate kahjustatud lcd.Kui te ei saa anda video, me ei suutnud uskuda, et see on kahjustatud transiidi, ja me ei vastuta mis tahes kahju juhtudel.

Laevandus Poliitika

Meil on võimalik saada neile tarnitud kaudu DHL, UPS, FEDEX, EMS, www.ojakool.ee Standard Shipping pärast oma valik.Või suudame me teile pakkuda kõige ökonoomsem ja ohutum laevandus meetod.Meie eesmärgiks on saada oma tellimus jõuda parimal viisil, mis teile meeldib.

* DHL,UPS ja Fedex võtab tavaliselt 7-10 päeva, et jõuda.

* EMS tavaliselt jõuda 10-15 päeva.

* Wuyou lennupostiga tavaliselt jõuavad kogu maailmas 15-30 päeva

Me ei saa pakkuda P. O Kasti ja me ei suuda ilma teie kontakt telefoni number.Veenduge, et telefoni ja aadressi, et sa jätsid on õigus, me ainult pakkuda aadressi, saate jäetud www.ojakool.ee süsteemi.

Garantii Ja Tagastamine

1. Kõik tooted on testitud enne sünnitust, spetsiaalsete instrumentide või peamine lauad, et tagada töö.

2. Kõik tooted 100% täiesti uus ja rangelt testitud enne shipemt,Palun meile teatada 3 PÄEVA JOOKSUL pärast paki, kui olete rahul tooted (Reaalne pilt ja muud tõendid, mis tuleb anda),siis pakume asendamine /tagasi, kui tooted ei ole nii, nagu kirjeldatud.

3. Kui üksus on oma prossession rohkem kui 7 päeva ,siis loetakse seda kasutada /second-hand ,me Ainult pakkuda asendamine teenuse pärast seda, kui me oma tagasi punkt .

FQA

1.Miks te peaksite meid usaldada?

Me ainult müüa kvaliteetsed tooted, kliendid, ärge muretsege kohta meie toodete kvaliteeti.Meie eelised on hea kvaliteediga ja parimat teenindust.

2.Kas see saadetakse minu riik

Me saame laeva punkte 98% maailma riikidest.kui teie riigis ei saa olla valitud www.ojakool.ee , pls meiega rääkida.

3.Kui kaua see aega võtab, et jõuda?

Üldiselt me korraldame saadetise jooksul 1-7 tööpäeva jooksul, kui makse on kinnitatud, ja me teeme koostööd DHL, UPS, TNT, FEDEX (5-7 päeva), ja EMS (13-30days).Aga palun mõista meid, kui on mõnda aega viivitada, sest midagi, mis on väljaspool meie kontrolli.

4.Kas ma pean maksma tollimaksu?

meil ei tasu maksta Maksu .Hind www.ojakool.ee ei sisalda tolli -, maksu-ja teenustasu, kui see juhtub, siis ostja peab maksma talle ise.Kui te ei nõustu, palun ei osta, et vältida mured .Et tollimaksud on kehtestatud importivad riigid.Aitäh!

• Mudeli Number: eest Xiaomi Redmi5
  • Resolutsioon: 720 x 1440 pikslit, 18
  • Touch Ekraani Tüüp: Mahtuvuslik Ekraanil
  • Suurus: 5.7 inches, 83.8 cm2 (~75.9% screen-to-body ratio)
  • Ekraani Resolutsioon: 1280x720
  • oleophobic kate: Jah,originaal
  • LCD Komplekt: Jah
  • Omadused: Nr Surnud Pixel, Originaal Kvaliteet
  • multi-touch: 10-point touch
  • Ühilduva Brändi: Xiaomi
  • Brändi Nimi: Xiaomi
  • Ekraan: > 3"
  • QC: Test LCD enne saatmist
  • Tüüp: IPS LCD capacitive touchscreen, 16M värvid

Ivanova Xd
2020-10-01
Made a replacement, first time. It came perfectly.
Ternovska N
2020-11-02
Unfortunately, the product came wrong. I do not open the dispute because I think that I did not choose the screen model correctly. Pay attention that this is not Redmi.
Angelia 7kq8a4
2020-11-09
Great seller. A+++
Arxiopteriks