Suur LCD ekraan, Digitaalne vererõhku Jälgida tonometer sphygmomanometer pulsometros Tervist Jälgida südame vere

Märksõnad: omron manomeeter, braun bp masin vere presure, vererõhku jälgida, venemaa, sõrme oximeter kaasaskantav, rinna rihm südame löögisageduse monitor polar, aneroid vererõhk, sphygmomanometer xiaomi, vere pressur arvesti, oximet, vere pressur jälgida omron.

suur LCD ekraan, Digitaalne vererõhku Jälgida tonometer sphygmomanometer pulsometros Tervist Jälgida südame vere Spetsifikatsioon: Automaatne digitaalne vererõhu monitor • Kasutades oscillometric vererõhu mõõtmine, • Täpselt mõõta vererõhku • digitaalne LCD ekraan,loetav • Intelligentne surve • KES hoiatuse funktsiooni. • Kahe režiimi,iga 90 mõõteseeria mälu • Nr operatsiooni 1 minutit, automaatne väljalülitus • Kui ülerõhu protectionfunction. • Ebaregulaarne südamerütm näpunäited • kell Spetsifikatsioon: Automaatse digitaalse vererõhu monitor • Mõõtmise režiim:oscillometric meetod • mõõtepiirkond • rõhuvahemik:0-37.3 kpa(0-280mmhg) • Impulsi vahemik:40-199 korda/min • Randme bänd näitude vahemik:0-39.9 kpa(0-299mmhg) • Staatiline rõhk:±0.4 kpa(±3mmhg) • Pulss: ±5% • Resolutsioon:0.1 kpa • Toide:DC6v(nelja 1,5 v AA-tüüpi patareid) • Ladustamise temperatuur ja niiskus:temperatuur:-10-55°Cniiskus:10%-85%RH • Kasutamise temperatuur niiskus:temperatuur:5-40°C niiskus:15%-85%RH • 99sets ladustamise( 2 inimest),IHB arütmia avastamine, KES vererõhu klassifikatsioon.Intelligense survestamiseks, mitte-hääl • LCD ekraan; • Pinge võimsus avastamine,madal voolutarve • Automaatne väljalülitus:kui ühtegi toimingut 1 minut Pakage Hulka kuuluvad( originaal pakitud): Automaatne digitaalne vererõhku jälgida, 1 x vererõhku jälgida, 1 x Randme bänd ( Dimention :50*15cm, Lai mansett vahemikus (22-32cm ) 1 x ingliskeelne kasutusjuhend 1 x USB kaabel Maksmine: me aktsepteerime järgmisi makseviisid: cridet kaart; moneybooker;T/T;lääne-liidu.Tere tulemast koju, tervishoiu-pood,loodan, et sa leiad toodete sobiks teile!!!

Kõik suuremad krediitkaardid kaudu turvaline makse protsessor, TINGDEPOSIIDILEPING.Garantii ja Garantii: Kui sa ei ole rahul, kui te saate oma toote kätte, tooge see tagasi 10 päeva jooksul vahetada või raha tagasi.Palun võtke minuga ühendust enne kui te selle tagasi.Kliendi rahulolu on meile väga tähtis.Kui olete rahul asjad, mida te tellinud, palun jätke tagasisidet.Kui te ei ole rahul objekte, mida tellida, palun võtke meiega ühendust enne lahkumist negatiivset tagasisidet.Me saame teha koostööd, et lahendada mingit vaidlust.Hea tagasiside ja Tagastamise kord

Teie rahulolu ja positiivne tagasiside on meile väga oluline.Palun jätke Positiivset tagasisidet ja 5 tärni, kui olete rahul teenus ja punkt.Ja me pakume soodustust oma järgmise järjekorras.

Kui teil on mingeid probleeme meie toote ja teenuse , palun võtke meiega ühendust internetis, e-mail, telefon ...püüame oma parima, et sa rahul.

• Brändi Nimi: YAGEN
  • Mudeli Number: EH
  • Tüüp 2: pluse oximeter
  • Toote Tüüp: Vererõhk
  • Pulss Vahemikus: 40-199 korda/min
  • Mudeli Nimetus: Vererõhk Montior
  • Staatiline Rõhk: 0.4 kpa(3mmhg)
  • Rõhu Vahemik: 0-37.3 kpa(0-280mmhg)
  • Taotlus: ARM
  • Suurus: 126*100*53MM
  • värv: Valge
  • arm bänd vahemik:
  • Materjal: Plast
  • Päritolu: Mandri-Hiina
  • Toide: DC6v(nelja 1,5 v AAA-tüüpi patareid)
  • impulsi: jooksul 5%

Antoninann
2020-11-22
The product is as advertised and works very well.

Mini XM100 Kalapüügi Reel 2+1 kuullaagrid Roostevabast Terasest Sööt Casting spinningurullid kalastustarbed Tarvikud Mini XM100 Kalapüügi Reel 2+1 kuullaagrid Roostevabast Terasest Sööt Casting spinningurullid kalastustarbed Tarvikud Omadused: Sile pind oksüdatsiooni töötlemine, see on anti-rooste ja vastupidav. Tõhus ja täpne juhtimine unspaced anti-reverse süsteemi. Ergonoomiline palli käepigistus, kerge ja mugav. Suure tõmbetugevusega käik -, täppis-ja madal müratase. Ideaalne vahend nii