• 3D-Printimine & 3D Skaneerimine |

AW 3D-Printimine Pen-Lastele-Täiskasvanutele 2 Tasuta 1.75 mm Hõõgniidi Moodsa Kunsti Ja Käsitöö Vahend SUNLU Uusim 3D-Pliiatsid -Sinine Värv

Märksõnad: mazda 3 bk tuning, 3d pliiats, kpop pliiats, 3doodler, hõõgniit pla, 3doodler start, 3d mees särk, 3d-printer, 3d pliiats professional, 3d pliiats.

3D Pen-Lastele-Täiskasvanutele 2 Tasuta 1.75 mm Hõõgniidi Moodsa Kunsti Ja Käsitöö Vahend SUNLU Uusim 3D-Pliiatsid

Peamised Omadused:

♥ Toetab PLA-ja PCL-materjali trükkimine ja teil on võimalik muuta normaalset temperatuuri või madala temperatuuri režiim on saada rohkem kogemusi

♥ Automaatselt power maha võtta shutdown olek 30 sekundi jooksul ilma tööta

♥ Ultra-madala temperatuuri pliiats, pole vaja muretseda põlemise oht

♥ Nupp tüüp esikaas, lihtsam hooldada

♥ Android võimsus liidese abil saad ühendada välise aku jaoks, see

♥ Stiilne, väike ja lihtne teha

♥ Trükkimine temperatuur: PLA 170°.C / PCL-55°.C

♥ Valikuline värv: must, valge, punane, sinine ja kollane

♥ Märkus: värv PCL materjal on tarnitud juhuslikult

Omadused:

1. Micro-USB powered by power bank või adapter;

2. Toetust PLA&PCL madal temperatuur&eco-sõbralik elementaarkiu

3.Ultra-vaikne operaion

4.Mitte-ummistunud otsik,integreeritud disain,kvaliteet on stabiilsem.

Toote Kirjeldus

Hiina parima hinna-jõudluse 3D pliiats digitaalne printerid populaarne kingitusi poisid&tüdrukud, PLA/PCL täitke 3d joonistamine pliiatsi.

Tüüp: 3D Joonistamine Pliiatsi

Tootja: SUNLU

Mudel: M1-Sinine

Toetavad materjalid: PCL,PLA

Materjal läbimõõt: 1.75 mm

Pinge Vahemik: AC 100 - 240V

Pakendi kaal: 0.202 kg

Toote suurus: 15.00 x 4.50 x 3.00 cm / 5.91 x 1.77 x 1.18 tolli

Pakendi suurus: 17.00 x 7.00 x 5.00 cm / 6.69 x 2.76 x 1.97 tolli

Pakendi Sisu: 1 x 3D Joonistamine Pliiatsi, 1 x USB Kaabel-1 x inglise Kasutusjuhend, 2 x PCL Materjali Pack, 2 x Sõrme Lett

Hoiatus

1. See 3D pliiats tuleks kasutada lapse, kes on suurem kui 8-aastane või täiskasvanutele.Lapsed peavad koos täiskasvanuga.

2. Top käesoleva pen kõrge temperatuur, maksimaalne temperatuur kuni 180 ℃, nii et ärge puudutage penpoint käega.

3. Ei pane muud asjad sisse laadimis auk või penpoint.

4. Ärge kasutage penpoint tabas kõva objekti.

5. Selleks, et kaitsta masinat, palun ärge valige muud adapter ja tarvikud.

6. Hoida masina kaugusel vees.

7. Pärast kasutamist, tagada pliiatsi toiteplokk ja tarbekaubad täielikult eraldatud.

Miks Valida meid

1.Professionaalne tootmine spetsialiseerunud 3d pliiats ja hõõgniidi rohkem kui 4 aastat kogemusi.

2.Range QC kogu tootmisprotsessi.

3.100% toodete testimine enne pakkimist ja tarnimist.

4.Parima hinna-kvaliteedi kena kasutaja kogemusi.

5.Üks aasta garantii siiras pärast-müüki teenust süsteemi.

KKK

Q1.On SUNLU tehase või äriühing?

SUNLU on otse tehases BSCI osutunud.Asub Zhuhai, Guangdong provintsis.

Q2. Mida maksmise viis on saadaval SUNLU?

Alibaba turvalisuse maksta, T/T, West Union, Paypal.

Q3. Kas teil on mingeid PAK 3d pliiats?

Jah, PAK on üks karbil masstootmine.

Q4. Kuidas sa laeva kaupade ja kui kaua see aega võtab, et jõuda?

Tavaliselt me laeva DHL, UPS, FedEx või TNT.See võtab tavaliselt aega 3-7 päeva, et jõuda.Lennufirma tavaliselt kestab 10 päeva.Sea shipping võtab aega umbes 20 kuni 40 päeva, sõltub sihtkoha sadamasse.

Q5. Kas on võimalik trükkida oma logo toodete ja kasti?

Jah, muidugi.Kui kogus üle 2000pcs, OEM pakend on teile tasuta.Kui allpool 2000pcs, vaja jagada mõningaid lisakulusid.

K6. Kuidas on ooteaeg?

Proovi vajab 2-5 päeva, mass tootmise vajadustele 10 kuni 25 tööpäeva sõltub kogusest.

7. küsimus: Kas te pakute garantii tooteid?

Jah, me pakume 1 aastat garantii, meie tooted.

8. küsimus: Mis tunnistused teil on?

CE, FCC, ROHS.Meie Firma Sertifikaadid

• Kirje Nimetus: 3D-Printimine Pliiats
  • Praegune Adapter: AC100-240V, DC5V, 2A
  • PLA PCL Hõõgniit/ Düüsi Läbimõõt: 1.75 mm 3D-printer hõõgniit/ 0,75 mm