• Mänguasjad Ja Hobid |

10TK Korduvkasutatavad Selge, PVC Kuiv Kustutada Taskud 3TK Magnet Kuiv Kustutada Tahvel Pen Office Klassiruumis Juhuslik Värv

Märksõnad: tahvlile spray, papist maja kid, selge tahvel, bq tablett, lapse molbert, rull seina, äratuskell roosa, kustutada tasku, kuiv kustutada tasku, klaas tahvel.

Rohkem Tooteid:

Andmed:

Need ülepaisutatud korduvkasutatavad kuiv kustutada taskud on koht, kus hoida oma sm-i nii, et see on mugav, kui sa seda vajad.

Saate joonistada või kirjutada läbipaistev PVC kuiv kustutada taskud soovitud kuiva kustutada sm-i.

Kergesti korraldada dokumentide või ülesandeid 10 eri värvi ja metallist öösid ideaalne riputamiseks.

Kirjutamine ja kustutamine taskud on ideaalne pöörleva tahes tüüpi trükitud materjali leht, mida saab kasutada ikka ja jälle.

Ideaalne klassiruumid, restoranid, kontorid, kodu -, haigla-ja nii edasi.

Kirjeldus:

Materjal: PVC, kangas

Suurus: 26 x 34.5 cm/10.24 x 13.58 tolli

Värv: kollane, roheline, punane, sinine, valge

Märkus: Me saadame värvid juhuslikult.

Pakend:

10 x Kuiv Kustutada Tasku

3 x Kuiv Kustutada Pliiats

Makset >>

1. Me võtame Alipay, West Union, TT ja kõik suuremad krediitkaardid kaudu turvaline makse protsessor, TINGDEPOSIIDILEPING.

2. Makse tuleb sooritada 5 päeva jooksul pärast tellimuse.

3. Kui te ei saa kassasse kohe pärast tellimuse, palun oodake paar minutit ja proovige uuesti.

Saadetise >>

1. Tellimus saadetakse 4 tööpäeva jooksul pärast täieliku makse on arveldatud.

2. Me ainult laeva kinnitas, et aadress, palun veenduge, et teie tellimus aadress on sama, mis oma postiaadress.

3. Teenuse transiidi ajal on ette nähtud vedaja ja välja arvatud nädalavahetustel ja pühade ajal.Transiidi tähtaegu võib varieeruda, eriti pühade ajal.

4. Kui te ei ole saanud oma saadetise ajal, võtke Meiega palun Ühendust enne avamist vaidlus , me wil vaadata probleemi ja annab sulle lahendus-24 tundi.

Garantii >>

1. 6 kuud Tootja piiratud Garantii puudusega objektid (välja arvatud esemed, kahjustatud ja/või väärkasutuse pärast selle kättesaamist).

2. Defektsed kaubad tuleb tagastada garantiiperioodi jooksul, tuleb meile ütlema, mis viga on, ja anna meile oma tellimuse number.

Tagastama & Tagastamise >>

1. Kui kaup on puudusega, ostja peaks meiega enne toote tagastamine.

2. Kui ostja ei soovigi tagasi punkti, teeme täielik või osaline tagasimaksmine põhineb üksikasjalikud olukord.

Tagasiside >>

Me püüame oma parima, et anda meie klientidele õnnelik shopping kogemus.Palun võtke Meiega Ühendust, et lahendada oma mingi probleem enne, mida sa annad meile neutraalne või negatiivne tagasiside, et me saaksime teile lahendus nii kiiresti kui võimalik.

• Vanus: > 3 aastat vana
  • Materjal: Plast
  • Sugu: Unisex
  • Hoiatus: ei hammusta,ei tule