• Naiste Kingad |

Gooti Lolita Kingad Naiste Must Lolita Kinga Vibu Princess Kingad Naiste Cosplay Kingad Kostüümid Anime Kinga Üliõpilane College Footwe

Märksõnad: rock lolita kingad, must loli, pruunid naiste kingad, popigist naiste kingad, jaapani lolita kinga, gooti kinga, selge, platvorm kingad, kõrge kontsaga kingad, riie gooti, pilv lolita, kõrge.

Mudel näidata

Stsenaarium näitab

Kuva üksikasjad

Osta Märkused: 1) See toode võtab vastu rahvusvahelise klassikaline brändi disaini -, põhi-mudel, ei ole aegunud.See on teie parim valik. 2) Kõrge kvaliteet, juhuslik, juhuslik, võre kingad, hingav, mugav ja kerge.Teile meeldib kõndida. 3) Mõned kingad on valmistatud liimi, kunstlikult liimitud, ja natuke liimi kingad on normaalne, nii et vaidlus ei tagastata. 4) See toode on saadaval laos ja neid saab tellida otse. 5) Me laeva jooksul 2-3 pangapäeva jooksul pärast makse kinnitamist.

• Sisetald Materjal: PU
  • 3: lolita kingad naistele

Venus Millares
2020-12-26
These shoes are adorable. The heart shaped buckle can be placed wherever you want (in the middle or at the side) as the shoes close with an invisible piece of velcro. The shoes look like the picture, but the quality is low. The pu leather is really thin. There's no profile underneath the sole. At some places there is no glue, which leaves an open patch between the top and bottom of the shoe (as shown in picture). Of the two pairs of shoes I ordered, I received only one. After contract with the seller they promised to send me another pair, but that never arrived. Shipping wasn't that quick. Overall I really like the look of these shoes, but I don't think I'll be ordering here again.
Kobra2108
2020-12-29
They're lighter than I know, you see on some sides the glue so I put fewer stars, but they perform their function

CEYANEAO Uus Sügis-Talv-Korterid Kingad Naine naturaalsest Nahast Naiste Kingad Moccasins Ema Mokassiinkingad Sooja -, Plüüš-Jalatsid Suur Suurus NB!!! 1.Umbes värvi Kui teil on kartke umbes pilte näitame, võite küsida meilt tõeline fotosid.Mudel näitab, et võib olla mõningane erinevus päris need ! 2.Umbes suurus Pls märkus kui teie jalg on paks ja lai,soovitame teil valida üks suurus suurem ,Nii et palun meetmeid suurust oma suu enne tellimusega !Laevandus jälgimise numbri fail, et pärast saadetud,saate jälgida seda. 3. Maksmise Hetkel,siis on võimalik maksta kasutades
INSTANTARTS Brändi Disaini Paramedic EMT EMS Õendusabi Tossud Naine Kingad Korter Silmadega Naine Õde Jalatsid Zapatos de Mujer Zapatos Pls Märkus: võtke meiega Ühendust, kui soovite kohandatud põlled koos oma pilte või brändi logo; Pärast seda, kui olete tellimuse,siis palun saatke meile oma pilte või brändi logo; pildid olid paremad rohkem kui 1000x1000 pikslit.
MCCKLE Uus Korter Naiste Kingad Tõsta kohta Vabaaja Mokassiinkingad Naine Bowtie Mood Suede Moccasions Ballett Korterid Madalas Ladies Jalatsid Näpunäited Värvi erinevus võib olla tingitud erinevate monitorid,tuled ja muud tegurid.Palun mõista. Teade Tavaliselt,et tegemist on ilma kingad box,ainult paari kingi.Aga kui pead kasti,palun võtke meiega ühendust, et suurendada hind.Kingad kasti väärtused US$5. Tasumine Praegu saab maksta kasutades Visa,MasterCard,Western Union,Qiwi ja panga ülekanne. Vedu 1. Kohaletoimetamine