LSZ tehase hulgi-veekindel päikesekaitse kevadel liin 5 meetrit pikk must ABS vask kilp 2pin lennunduse pea lai toitepinge 24v

Märksõnad: võitlus kilp, 1 kilp, volditud kilp, kt kilp, laagris kilp, logi kilp, tarbimist kilp, varba kilp, naine kilp, kõne kilp.

Sõiduki lennunduse pistik kevadel kaabel 2 mees pead sisse 2 naissoost juhid

Toote Mudel:LDH2-1-2 LDH2-1-2 kasutab kevadel kaablid poolhaagiste või tankerid, peamiselt pardal järelevalve juhtmestik.Tere tulemast koostööd.

Shenzhen HYF Industrial Co., Ltd.Sissejuhatus tehased: Meie tehas loodi 2008. aastal. Meil on välja töötatud, valmistatud ja müüdud Mobile DVR Kaamera.Nüüd on kümnete miljonite hulgi-ja kauplejad üle kogu maailma, tehes koostööd meie tehases.Pakume OEM, ODM ja brändi, mis on kohandatud vajab oma klientidele.Tere tulemast ja suunata meie tehases.Me oleme pühendunud, et tehnoloogilist innovatsiooni ja teenust, teie MDVR, kaamera.Karjääri teha hõõguvad sissemaksed.

Sõiduki lennunduse pistik kevadel kaabel 2 mees pead sisse 2 naissoost juhid

Pärast venitada, pikkus joon on 5 meetrit

Ülekande stabiilsus / teleskoop paindlik / keskkonnasõbralik PU traat

Anti-aging air pea traat, stabiilne edastamise ja ei roosteta, puhas vask traat core edastamise kiirus

1. See on omadused kaua madal takistus ja pikk elu, mis sobib erinevate keskkondade ja selle kasutusiga on rohkem kui 3 korda, et tavalise traadi.Ühe-nupu paigaldamine air pea liides on mugav. 2. Peen töö, tihedam kontakt, rohkem stabiilne edastamise, puudub rooste. 3. Painutamine tulemuslikkuse traadi keha on hea, ja nende edastamise kiirus on puhas vask traat tuum on kiire.

Peamiselt sobib poolhaagised, tankerid, jne.

KKK

K: Kas sinu Ettevõte toetust OEM või ODM?

A: Jah, meie firma on meie enda R&D osakond, ja tehas , saab toetada OEM & ODM.

Q: Kas teie MDVR Süsteem on CE TASU E-Märk?

A: Jah, meie MDVR Süsteem on CE TASU E-Kaubamärgi Kinnitamine.

Q: Kuidas teie kvaliteedikontrolli?

A: Meil on väga range kvaliteedi kontrolli samm , 100% täieliku Kvaliteedi kontroll

Q: Mis on teie garantii?

A: MDVRS, garantii on 12 kuud, Kaameratele,garantii on 24 kuud.Kuid tegelikult me ei anna Eluaegset hooldusteenused, üle garantiiaja jooksul, vaja ainult tasuda costof varuosad , muu hoolduse teenused on tasuta.

OEM/ODM

Piiriülese pakkumise,Saksamaa, Jaapan, Usa, jne., soovitatud kõrge kvaliteedi klientidele,Factory direct müük,Stock pakkumine.

Mida sisaldab

1 kevadel traat + 2 plaaster nöörid

Võib kasutada koos neid tooteid

Kaamera, õli andur, alarm nuppu, jne.

Brändi Lugu

Shenzhen HYF Industrial Co., Ltd.on olnud auto järelevalve allikas tehase maailma auto järelevalve hulgimüüjad 12 aastat järjest, alates 2008 kuni 2019! Praegu on sadu teadus-ja arendustegevuse ning sügavad arengu kliendi teadus-ja arendustegevus.Mass tootmine tehases → parempidises koes.Auto makil on kolme aastane garantii ja muud tooted on tagatud ühe aasta.Range äri → töökoja tootmise → kvaliteedi juhtimine, et tagada, et kliente saada NR.1 tooted.Kliendi puhul on rangelt konfidentsiaalne.

Kirjeldage oma brändi lugu, sealhulgas loomine ja arendamine, ajakava, teetähised, jne.

• Suurus: 5M
  • Eelis 2: MDVR Engilsh/vene keel/Teised Keeled
  • Toote Tüüp: Kaablid
  • Mudeli Number: LSZ-LDH2-1-2-1-6
  • Brändi Nimi: LSZ
  • Eelis 1: Tehase Otsene
  • Eelis 3: Tehniline tugi

Simonjrourke
2020-11-23
All perfect send in time, thank you. Greetings

Aku tagakaas tagasi klaasi Samsung Galaxy S8 Pluss G955F Hõbe KATE AKU TAGASI KLAASI SAMSUNG GALAXY S8 + S8 PLUSS G955F HÕBE Uus brand new. Top võtab liim oma tagumiku lihtne paigaldada Tüüp: LCD Ekraan
Custom Kompaktne Peegel pulm tagasi kingitusi pruut Pruutneitsi kingitus pool soosib asjade 2tk palju vaba shipping Tasuta kohaletoimetamine Personaliseeritud custom logo kaasaskantav kompaktne peegel pruutneitsi kingitused, pulmi, Sünnipäeva Baby Shower Ema päev Aastapäeva pool hulgimüük F rame värvid: Kuld, Roosa kuld,Kiip Pakend: pvc kott Umbes.suurus: Dia 7cm Kaal umbes 90g Palun jätke teade nagu allpool, ma kinnitada, teiega e-posti teel enne kui me seda teha Kui soovite kohandatud oma logo,palun
2018 Mõõdus Topelt Pool Sall Talvel Silmkoelised Õie Ilusamad Naised Tahke Disainer Naiste Pikkade Varrukatega Wrap On Kaks Värvi Sall 2018 Mõõdus Topelt Pool Sall Talvel Silmkoelised Õie Ilusamad Naised Tahke Disainer Naiste Pikkade Varrukatega Wrap On Kaks Värvi Sall Silmkoelised Kaal:680g 1. Kui olete rahul meie toodete ja teenuste kohta, palun jätke oma positiivset tagasisidet ja 5 tähte ja 5 tähte üksikasjalik hinnang teie tellimuse.Kui sa näita meile pildil nii 5 tärni , me anname teile ALLAHINDLUST oma järgmise järjekorras. 2.