• Avaleht |
  • mall |
  • Starline A91 GSM Mobiiltelefoni kontrolli auto GPS auto kahesuunaline vargusevastane seade uuendada gsm-gps Starline A91 Võtmehoidja Alarm

Starline A91 GSM Mobiiltelefoni kontrolli auto GPS auto kahesuunaline vargusevastane seade uuendada gsm-gps Starline A91 Võtmehoidja Alarm

  • (1 Kommentaarid)
On laos

Märksõnad: auto auto alarm, baic auto, 868mhz alarm, vanem juhtmevaba gsm alarm, a91 starlin, alarm tomahawk, alarm auto gsm, juhul starline a6, sheriff star, gsm-alarm süsteem.

€82.06 €44.31

Starline A91 GSM Mobiiltelefoni kontrolli auto GPS auto kahesuunaline vargusevastane seade uuendada gsm-gps Starline A91 Võtmehoidja Alarm

Pöörake tähelepanu: Esiteks,sinu auto tuleb installida Starline A91 alarm süsteem,siis on võimalik kasutada meie toodet,kui ei ole installida Starline A91 signalisatsioon,ei saa seda kasutada!

Palun võtke meiega ühendust, kui sul on toode,see vaja Registreerimist ja aktiveerimist ja me saadame teile kasutusjuhend teile! Четырь достоинствов

1.Данный контроллер продолжает использоватьсь без демонтрирования ,клиент можно экономить расход за демонтрирования .

2.Клиент можно самостоятельно установить программу контроллера м.б.телефона несложно, и экономить расход за установку ..

3.Клиент можно управлять дистанционный запуск с м.б.телефоном, включить в назначенном времи температурный запуск , и экономить расход закупки и установки для дорого контроллера GSM м.б.телефона.

4.В случае предупредительного сообщения вне закона APP принять сообщение авто и указать клиенту .

Tere, eristada kasutajad:

Nagu paljud tarbijad on tekkinud segadust protsessi paigaldamine ja kasutamine pärast ostmist hiljuti, me kuulame neid siin ükshaaval oma viide.

1. Pärast saan toode, esimene samm on, et alla laadida NFLH-APP mobiiltelefoni, mis toetab ainult Android ja Apple ' i telefonid.Teises etapis, kui skaneerimine kahemõõtmelised koodid, saame proovida kasutada mitut tarkvara skaneerib.Mõned tarkvara skaneerib põhjustab kood skrambleerimise, mida ei saa alla laadida.Kui installite RAKENDUST, siis on vaja avada ja lubada luba seaded telefoni seaded funktsioon, nii et AVALDAJA saab tavapäraselt kasutada.Kui luba ei ole sisse lülitatud, ei ole teil võimalik saada auto alarmid oma mobiiltelefoni.

2. Pärast installi RAKENDUS on lõpetatud süsteem registreerimine algab.Esiteks, valige registreerimine, sisestage ekraani ja seejärel sisestage e-posti, klõpsamise, et saada autentimine parool.Logi sisse oma e-posti ja kontrolli salasõna saanud.Tagasi APP, sisestage kinnitamine parooli, siis määrata oma parooli, et sisse logida RAKENDUS ja seejärel sisestage parool uuesti.Sisesta IMEI-koodi, mis on kleebitud väljaspool vastuvõtva ja küljel värvi kasti.Lõpuks, sisestage oma numbrimärk, klõpsake nuppu OK ja oodata, kuni kiire.

3. Tagasi originaal liides, klõpsake nuppu logi sisse, sisestage oma e-posti aadress, sisestage parool logi sisse APP, ja klõpsake nuppu OK.Sisestage peamised kontrolli ekraan

4. Pärast sisenemist peamised kontrolli liides, klõpsake sinine ikoon ülemises vasakus nurgas.Kui sisestate uue kasutajaliidese, siis sa näed "programm" ikooni, mida kasutatakse siis, kui sobitamine auto vargusevastane seade.

5. Kokku toodete, ühendage toide, GSM antenn ning GPS-i antenni, ja pöörama tähelepanu sellele, et SIM-voolu kaardi GSM-formaadis.Erilist tähelepanu tuleks pöörata suunas SIM-kaart.Metallist ülespoole ja piir on väljaspool.See on õige, et pistke see peamasina ja lõpuks vaata piir lekib välja.

6. Leia OBD-auto ja ühendage see, et saada elektrit.Kui OBD on hõivatud, see ei ole oluline.Palun ära lõigata meie 2P toitejuhe ja vaadake punane joon.Palun ühendage see 12V võimsus rida.Teine must joon on ühendatud negatiivse poolusega.Ei ole mingit probleemi see töö.Pane tähele, et GPS-i antenn peab olema avatud armatuurlaual selleks, et saada GPS-signaali hästi.

7. Kui võõrustaja on ühendatud toide, LED eespool värelus.Vaadata oranž valgus.Kui see võib värelus kiiresti, see tähendab, et võrguühendus OK.Selleks, et kontrollida, kas OK on tõesti seotud, SIM-kaardi number vastuvõtva saab helistada mobiiltelefoni.Kui telefoniga saab helistada, side süsteem on normaalne.Pilk valge LED, ja värelus näitab, et GPS signaal on normaalne.

8. On teada, "сервисную кнопку" originaal vargusevastane seade, auto, ning hakkavad mobiiltelefoni avab RAKENDUSE, leiab "programm" ikooni lihtsalt mainitud, ja vastab, et pult.Oma originaal pult, saab sobitada kokku.Pärast edukat Apple sobitamine kiire, et jälgida, kas auto tõesti sobib edukalt, ainult siis, kui auto tuled värelus ja sarve kõlab, saab sobitamine olla edukas.

9. Nüüd saad sa kasutada RAKENDUST, et kontrollida auto.

Здравствуйте!

Вы смотрите видео-инструкцию по настройке и эксплуатации GPS/GSM системы в связке с двухсторонней автосигнализацией, для управление параметрами автомобиля с мобильного устройства на базе iOS или Android.

Компания благодарит Вас за приобретение нашей продукции. Во избежании неполадок и повреждений электронных устройств автомобиля и контроллера, настоятельно просим внимательно посмотреть данное видео перед первым подключением и дальнейшим использованием.


  • Tüüpi Tarvik: Erilised Osad Vargusevastane Seade
  • Brändi Nimi: LCDXBYTFT
  • Kaugjuhitava: No
  • Tüüpi Kaugjuhtimispult: Ilma LCD pult
  • Funktsioon: Security Alert
  • Tüüp: gsm

Kommentaarid

Malutka86
2021-01-25
3/5
говно полное, запуск не работает

Lisa arvustus

Kirjutage arvutus!:

Nimi:

e-kiri:

Seotud tooted

12V Universaalne Võti Aktiveeritud, Auto Võtmeta Sisenemise Süsteem Keyless Access Süüde Eelsoojendus Süsteemi Starter Remote Start Kit Car 12V Võti Aktiveeritud Keyless Access Süüde Eelsoojendus Süsteem Kaug-Starter Kirjeldus Helisignaali, kõrge kvaliteediga ja kõrge kvaliteediga juhtmestiku, et tagada tõrgeteta toimimine praegune.Kaugjuhtimine, pikk vajutage lukustus nuppu 5 sekundit all, sõidukit käivitada remote control, vaid ka kaug flameout.Hoidke oma sõiduk peatada ohutus, nautida lõbus sõita. Funktsioon - Värv: Must. -
€63.44 €32.99
Universaalne Auto Remote Kesk-Kit Door Lock Lukustus Sõiduki Võtmeta Sisenemise Süsteem Omadused: kaugjuhtimispuldiga lukustamine ja avamine auto LED indikaator, kesklukustus automaatselt valitseb seisukoht, auto puldiga pagasiruumi avamine ja auto windows 13-pin-wire plug: ühildub kõigi tsentraliseeritud puldiga signaali Kohaldata sõiduki: universal tehnilised andmed: Nimi: Võtmeta Sisenemise Süsteemi, Kesk-Ukse Lukk tööpinge: 12V Töötab praegu: 3mA või väiksem Töö sagedus: 433.92 MHz Saanud Kaugus: umbes 100 m
€5.83 €4.96