• Kaamera Ja Foto Tarvikud |

Andoer FC-SK25 Quick Release Klambriga Statiivi 1/4" & 3/8" Kruvi Auk RSS Arca-Swiss Kirk Märgis Benro Sirui SUNWAYFOTO

Märksõnad: sunwayfoto statiiv, benro käepide, benro plaat, arca swiss, iphone sirui, monopod sirui, infiniti smart, sunwayfoto plaat, sirui statiiv, hummer ratas.

Omadused:

Valmistatud kõrge kvaliteediga alumiiniumist, CNC täppistöötluses, sile pind, vastupidav ja kerge.Pind oksüdatsiooni ravi, anti-friction & anti-korrosiooni.

Sisseehitatud mull tasandil, saab mugavalt reguleerida taset, kui pildistamine.

Nupp-tüüpi disain, suur universaalsus.Saab mugavalt reguleerida laius u-alates 38mm kuni 45mm.

Varustatud 1/4" 3/8" adapter kruvi, võib kinnitage klamber kõige marki statiivid, palli juhid, sulgudes ja nii edasi.Asukoha astme võrra, võib takistada teie kaamera kogemata kukutades.

Võtab tavaliselt kasutatakse quick release süsteemi Arca standard, ühildub eri marki quick release plate ja toetada tarvikud.Nagu RSS, sest Arca-Swiss, sest Kirk, Märgistamise, sest Benro, sest Sirui, sest SUNWAYFOTO, Foto, sest Merekarp, jne.

Tehnilised andmed:

Tootja: Andoer

Mudel: FC-SK25

Materjal: Alumiinium

Värv: Must

Pilu Laius: 38mm-45mm

Ühilduva Quick Release Plate: For quick release plate et pealkirjas mainitud

Kruvi Liides: UNC1/4" & UNC3/8"

Elemendi Suurus: 9.6 * 2.5 * 1.5 cm / 3.8 * 1 * 0.6 punktis (L * W * T)

Toote Kaal: 51g / 1.8 oz

Pakendi Suurus: 10.7 * 3.8 * 3.5 cm / 4.2 * 1.5 * 1.4 aastal

Pakendi Kaal: 63g / 2.2 oz

Pakett Nimekiri:

1 * FC-SK25 Quick Release-Klamber

1) Me aktsepteerime, Alipay, West Union, LS.Kõik suuremad krediitkaardid kaudu turvaline makse protsessor, TINGDEPOSIIDILEPING.

2) Tasumine peab toimuma 3 päeva jooksul tellimuse.

3) Kui te ei saa kassasse kohe pärast enampakkumise sulgege, palun oodake paar minutit ja proovige uuesti Maksed tuleb sooritada 3 päeva jooksul.

1. WORLDWIDE SHIPPING. (Välja arvatud mõned riigid ja APO/FPO)

2. Tellimused töödeldud õigeaegne pärast makse kinnitamist.

3. Me ainult laeva kinnitas, et aadressid.Oma tellimuse aadress PEAB sobima teie Merevedude aadress.

4. Pilte näidanud ei ole tegelik objekt ja on oma viide ainult.

5. TEENUSE TRANSIIDI AJAL on ette nähtud vedaja ja välja arvatud nädalavahetustel ja pühade ajal.Transiidi tähtaegu võib varieeruda, eriti pühade ajal.

6. Kui te ei ole saanud oma saadetise 30 päeva jooksul alates makse, palun võtke meiega ühendust.Me jälgida saadetise ja saan tagasi teile võimalikult kiiresti vastuse.Meie eesmärk on kliendi rahulolu!

7. Tänu varu seisund ja ajalisi erinevusi, me valida, laeva oma kauba meie esimene vaba lao puhul, kiire tarne.

1. Teil on 7 päeva meiega ühendust ja 30 päeva tagasi alates kuupäevast, mil see saadi.Kui see punkt on teie käsutuses enam kui 7 päeva, siis loetakse seda kasutada ja ME EI saa anda TEILE TAGASTAMIST VÕI ASENDAMIST.EI ole ERANDEID!Laevanduse kulud kannab nii müüja kui ka ostja poole.

2. Kõik tagastatud tooted PEAVAD OLEMA originaalpakendis ja sa PEAD ANDMA usa shipping tracking number, konkreetset põhjust tagasi, ja oma po#.

3. Me toetuse OMA TÄIELIKU VÕITNUD PAKKUMISE SUMMA saamisel punkt selle algne seisukorras ja pakendamise kõik osad ja tarvikud kaasas, PÄRAST NII Ostja kui ka Müüja tehing tühistada alates www.ojakool.ee.VÕI võite valida, kas vahetada.

4. Me kandma kõik laevaliini kulud, kui toode(t) on (on) ei reklaamitud.

1. 12 kuu Tootja Garantii, defektiga kaupade (välja arvatud esemed, kahjustatud ja/või väärkasutuse pärast selle kättesaamist).Tarvikud tulevad koos 3-kuulise garantii.

2. Puudusega objektid PEAVAD OLEMA esitatud ja tagasi garantiiperioodi jooksul (ja originaalpakendis, kui võimalik).Teil tuleb meile ütlema, mis viga on, ja anna meile oma tellimuse number.ME EI PARANDA VÕI ASENDA ESEMED AEGUNUD GARANTII.

Te nõustute, et kõik eespool loetletud poliitika tellimisel www.ojakool.ee!

Oleme seadnud endale kõrged standardid tipptaset ja püüdma 100% kliendi rahulolu!Tagasiside on väga oluline, Me nõuda, et te meiega vahetult ENNE sa annad meile neutraalne või negatiivne tagasiside, et meil oleks võimalik rahuldavalt lahendada oma probleeme.

See on võimatu, et tegelda küsimustega, kui me ei tea nende kohta!

• Mudeli Number: Andoer FC-SK25
  • Brändi Nimi: Andoer
  • Pakett: Jah

9CM 3,5 Tolli Fotograafia Stuudio Taust Seista Omanik Klippide Taustaks Klambrid Pesulõksud Foto Seadmed Omadused: Tugev ja vastupidav kõikidele teie kinnitus peab Reljeefne lõualuu hoidke all ringi ja kummalise kujuga esemeid Paindlik padjad pakuvad paremat grip Käepidemed mõeldud mugav käsi span Materjal: Nailon + Metall Värv: Must + Oranž Komplekti Kuulub: Kevadel Klamber Teade: Meie Taustaks Klambrid Klambrid võrrelda teiste poed: 1.Meie Taustaks Klambrid Suurus: 3,5-tolline( 3.5 ) Teine