• Home Decor |

Armas Kutsikas Õhupalli Vaik 5 Värvid Skulptuur Kingitused Mood Ornament Sünnipäeva Kook Dekoratsioonid Pool Pulm Teenetemärgi Tarvikud

Märksõnad: koera pidu, õhupalli skulptuur, õhupalli koer, sünnipäeva koer, sinine kutsikas õhupall, õhupalli koer vaik, õhupalli kutsikas metallist, ballon koer, õhupalli mops, mops koer õhupall.

Bullet Punkte:

1、Kõrge kvaliteediga materjal: Valmistatud kõrge-kvaliteet vaik, see on vastupidav ja ohutu kasutada.

2、Peen välimus: Võluv kutsikas kuju, välimuse, loomuliku kuju õhupalli juures saba, erksad värvid.

3、Erinevaid värve on vabatahtlik: Kuld, hõbe, sinine, roosa ja must, valida saab viie värvi, et see sobiks teie vajadustele.Suurus: umbes 7.5*9cm/2.95*3.5.

4、Mitmekülgne kasutamine: Need põnev kutsikas õhupalli vaik skulptuurid saab kasutada mitte ainult siis, kui töö teenetemärgi lauale, aga ka kaunistada kook ja luua partei atmosfääri.

5、Kohaldamisala: Puhkus kaunistused, kunsti kogumine, hindamine, sünnipäeva kingitused, äri, suveniirid, pidustused jne. .Sobib kõigile.

Omadused:

1.Kvaliteetne materjal: Valmistatud kõrge-kvaliteet vaik, see on vastupidav ja ohutu kasutada.

2.Peen välimus: Võluv kutsikas kuju, välimuse, loomuliku kuju õhupalli juures saba, erksad värvid.

3.Erinevaid värve on vabatahtlik: Kuld, hõbe, sinine, roosa ja must, valida saab viie värvi, et see sobiks teie vajadustele.Suurus: umbes 7.5*9cm/2.95*3.5.

4.Mitmekülgne kasutamine: Need põnev kutsikas õhupalli vaik skulptuurid saab kasutada mitte ainult siis, kui töö teenetemärgi lauale, aga ka kaunistada kook ja luua partei atmosfääri.

5.Kohaldamisala: Puhkus kaunistused, kunsti kogumine, hindamine, sünnipäeva kingitused, äri, suveniirid, pidustused jne. .Sobib kõigile.

Kirjeldus:

Materjal: Vaik

Kuju: Loomade

Värv: Kuld, Hõbe, Sinine, Roosa, Must

Suurus: umbes 7.5*9cm/2.95*3,5

Kaal: umbes 105g

Kohaldamisala: puhkus kaunistused, kunsti kogumine, hindamine, sünnipäeva kingitused, äri, suveniirid, pidustused jne.

Nimekiri:

Vaik õhupalli koer kaunistused *1

• type1: Armas Kutsikas Õhupalli Vaik Skulptuur Kingitused
  • Sünnipäeva Kook Dekoratsioonid: Pool Pulm Teenetemärgi Tarvikud
  • Materjal: Vaik
  • Type2: Mudel Käsitöö Ehteid
  • Stiil: Kaasaegne
  • Teema: Loomade
  • Skulptuur Kingitused: mood ornament
  • Armas Kutsikas õhupalli Vaik: 5 värvi
  • Type3: Mood Magustoit Tabel Ornament Sünnipäeva Kook Dekoratsioonid

1 Paar Elevant Kujukeste Suvenir Loominguline Paarid Statuette Hea Õnne Kingitus Tabel Teenetemärgi elutuba Töölaua Kaunistus 1 Paar Elevant Kujukeste Suvenir Loominguline Paarid Statuette Hea Õnne Kingitus Tabel Teenetemärgi elutuba Töölaua Kaunistus Toodete Detail NR:21010710343054592 Tasumine Tasuda saab kasutada Boleto,Visa, MasterCard, QIWI,Western Union, Maestro deebetkaart,WebMoney ja panga ülekanne. Tagasiside Kui olete rahul meie toodete ja teenuste, pleaseleave meile positiivset tagasisidet ja 5 tärni