Deli Kustukumm Pliiatsi 25pcs Armas Kustutuskummid Lapsed Kooli Kirja Asjade Lahe Auhindu Uudsus Esemed Hulgi Punkte Armas Kustutuskummid

Märksõnad: vintage uudsus kustutuskummid, kustuta, kustutaja pliiats pliiats, palju pliiats, kustutaja lapsed, kummist kooli maakler, armas asi, deli stationeri, piima märkus, koolide kool.

• Mudeli Number: 71117
  • Brändi Nimi: Deli
  • Kustutaja Materjal: Kummist
  • Uuendus: FANTASTILINE
  • Vanus: >6 AASTAT VANA
  • Kustutaja Stiil: Asukoht Kustutaja
  • Kustutaja Tüüp: Pliiatsi Otsas Olev Kustutuskumm

OMSJ 2020 2PCS/Set Naiste Värviga Mood Vabaaja Tracksuit Naiste ümber Kaela Crop Top Pingutusnöör lühikesed Püksid Lahe Must Sobib Punkt Värv: Must Punkt Suurus: S, M, L, XL S-Rind 84cm, Talje 64cm, Puus 86cm M-Rind 88cm, Talje 68cm, Puus 90cm, L Rind 92cm, Talje 72cm, Puus 94cm XL-Rind 96cm, Vöö 76cm, Puus 98cm On 1-3cm viga, pls aru.