• Ehted Komplekti Ja Rohkem |

Märksõnad: anubis pin-koodi, lille klambri külge, revääri pin-koodi, lille pross kuld, india tiara, pin-koodi, õie dušš, 3 cm peapael, tuvi vere-punane rubiin, sõle pin-koodi.

FORSEVEN Vintage Juuksed Ehteid Täis Rhinestone Juuksed Clip Lill Juuksed Pin Juuksed Haaratsid Naiste Pulm Ehted Tarvikud JL Kirjeldus

Kirjeldus:

100% uus ja kõrge kvaliteedi!

Sinu pruudi soeng.

Dramaatiline headpiece koos ajatu kvaliteet.

See on lihtne asetada juuksed ja välja võtta.

Sulamist ja rhinestone materjal annab pulmad juuksed clip teemant vaadata ja kõva tekstuuriga;

See juuksed clip sätendab oluliselt, kui panna valguse.

Täiuslik töö,iga pärl on kindlalt kinnitatud,elegantne kaar.

Sobib pulma, kaasamine, ballile, pool, võistlused või iga kord

sa tahad olla veel võluv.

Omadused:

Suurus:15*11cm

Materjal :Sulam,Rhinestone

Värv:Nagu pildil näidatud Kaal:21.1 g

Märkus:

1. Palun lubage 1-3 cm vea tõttu käsitsi mõõtmine.Täname

mõista.

2.Kuna erinevad väljapaneku ja erinevas valguses, pilt ei kajasta

tegelik värv punkt.Täname oma arusaamist.

Komplekti kuulub 1tk* Juuksed Clip

Laevandus saame Toetada Drop-Shipping üle Maailma välista sõja valdkonnad).Me ainult laeva kinnitas, et aadressid.Oma tellimuse aadress PEAB sobima teie Merevedude aadress.Tellimused töödeldud õigeaegne pärast makse kinnitamist.Tarneaeg sõltub Shipping Vedaja, Toll ja Post Lähte -, siht-ja muud tegurid.Enamik pakendite võiks saadud 15-50 tööpäeva jooksul.Ostja Kaitset, Kui teil on mõni probleem et,tere tulemast võtke meiega ühendust ,meil on väga hea meel, et teenida iga kliendi 锛 Täieliku Tagastamise, kui te ei saada oma tellimus jooksul müüja garantiid tarneaeg; Osalist või Täielikku Tagastamist , kui üksus ei ole kirjeldatud,kuid palun võtke meiega ühendust esiteks,Palun ära ole Meelevaldne, jätke halb tagasiside ja avatud vaidlus.Vaidlust ei ole parim lahendus igale probleemile,parim viis on võtta ühendust meiega korraga, me kontrollime, mis juhtus, ja maha teile parima lahenduse; Te nõustute, et kõik eespool loetletud poliitika tellimisel www.ojakool.ee!Tagasisidet, Kui olete rahul meie toodete ja teenuste, palun andke meile positiivne tagasiside Viis tärni läbi, mis on meie jaoks väga oluline.oma järgmise ostmine,palun võtke meiega ühendust,saame saata kena kingitus või Kupongi, et sa Pärast Mind,on teil võimalik saada rohkem Soodustust ja edendamine ; Kui sa ei ole rahul teemad või meie teenuste, võtke meiega palun ühendust enne lahkumist igasugune tagasiside, me probleemi lahendada kohe, aitäh!Võtke MEIEGA ühendust Palun Sõnumi meid 8:30am.kuni 18:00. (GMT+8 esmaspäevast laupäevani .Kui teil on küsimusi, palun sõnumi meid ja annavad meile võimaluse teid aidata.Kõik sõnumid on answe#2F51BD hiljemalt 1 tööpäev (välja arvatud riiklikel pühadel Hiinas).Kui te ei saanud oma vastuse, palun uuesti saata oma sõnum ja me vastame teile võimalikult kiiresti.Me vabandan hilinenud vastuse pühade ajal (kaasa arvatud pühapäeviti).

• Stiil: vintage
  • Tüüp: Hairgrips
  • Kuju\muster: TAIM
  • Mudeli Number: 45683