• Sex Mänguasjad |

Ohutu Silikoon Kegel Palli Tupe Karmistamist Ben Wa Palli Vagiina Pinguta Põie Kontrolli Teostamise Sugu Mänguasi Naistele Geisha Palli

Märksõnad: geisha kimono, minu sex mänguasjad, mänguasi usb, pall kummist põis, sugu mänguasi, sugu, kegel exercise, sugu naised, lelo sugu mänguasjad, pall geisha.

Täiskasvanud Paarid Sugu Mänguasjad, Naiste Sugu Mänguasjad Asjade Masturbatsioon Massaaž Palli Smart Palli Sünnitust Remont Palli AC Kirjeldus

Omadused

Veekindel disain, sobib suplemiseks kasutada.

Sile pind, nagu naha puudutab.

Luksus ja üllas disain, naisi on vaja.

Kõrge hinne meditsiiniline silikoon materjali, puudub lõhn.

Kasuta:

-Lisada mõned sobiv määrdeaine koonus palli, muuta see sujuv kasutamine-Avage oma jalad, lõõgastuda tema vagiina, push palli aeglaselt tema vagiina. -Saate seda kasutada, kui kõndimine, ujumine, teeb majas tööd, metallist palli põrkuvad sisepind, kui olete liikuvad. -Puhastage see enne ja pärast kasutamist seebi ja sooja veega, seejärel lasta loomulikult kuivada õhu.

-Kas te saate alustada väikeste suurus, esimene võib olla toimiv, siis keskmise ja suure palli hiljem. -Soovita seda teha üle poole tunni alguses iga kord kasutada

A - esimene etapp palli-Roosa pall Esimene etapp palli, lähedal diamond disain, keskel, mõlemal pool väike, madal sügavale tuppe, suhteliselt kerge kaal, maksimaalne läbimõõt 32mm, mille kaal on umbes 30 grammi.Sobib alustamine vähendada tupe tupe lõõgastuda koolitus ja tõsisem naine. (1) kuue kuu jooksul pärast sünnitust naiste (2) seksuaalse naiste elu rohkem kui 2 aastat, (3) ei ole väga tugev libiido, naiste orgasm liiga aeglane.

B - teine etapp palli-must pall See on samm, vahel hariduse kahaneb Yin (kasv faas).Teine etapp, kui pall on pirni-kujuline, maksimaalne diameeter 29mm, mille kaal on umbes 40 grammi, sise varustatud roostevabast terasest kuul (väike).Suurus ja kaal on vahemikus esimene etapp ja kolmanda etapi palli.Sobib: (1) Vältima kuus kuud sünnitust naiste üle (2) naiste keisrilõike (3) alla 30-aastased naised

C - kolmas etapp palli-rose red ball kolmas etapp, kui pall on ovaalne, maksimaalne läbimõõt 25mm, mille kaal on umbes 50 grammi, sise varustatud roostevabast terasest kuul (suur) suurus väikseim, kõige raskem, sügav sügavamale tuppe.Sobib tupe lõõgastuda nähtus on kindel paranemine, kuid soovivad ka tugevdada Jinzhai tupp on niiske, pehme tunne, et parandada tupe sugu jätkata kõrgem kvaliteet naised.

Komplekti kuulub 1tk x Silikoon Kegel Palli

Laevandus saame Toetada Drop-Shipping üle Maailma välista sõja valdkonnad).Me ainult laeva kinnitas, et aadressid.Oma tellimuse aadress PEAB sobima teie Merevedude aadress.Tellimused töödeldud õigeaegne pärast makse kinnitamist.Tarneaeg sõltub Shipping Vedaja, Toll ja Post Lähte -, siht-ja muud tegurid.Enamik pakendite võiks saadud 15-50 tööpäeva jooksul.Ostja Kaitset, Kui teil on mõni probleem et,tere tulemast võtke meiega ühendust ,meil on väga hea meel, et teenida iga kliendi 锛 Täieliku Tagastamise, kui te ei saada oma tellimus jooksul müüja garantiid tarneaeg; Osalist või Täielikku Tagastamist , kui üksus ei ole kirjeldatud,kuid palun võtke meiega ühendust esiteks,Palun ära ole Meelevaldne, jätke halb tagasiside ja avatud vaidlus.Vaidlust ei ole parim lahendus igale probleemile,parim viis on võtta ühendust meiega korraga, me kontrollime, mis juhtus, ja maha teile parima lahenduse; Te nõustute, et kõik eespool loetletud poliitika tellimisel www.ojakool.ee!Tagasisidet, Kui olete rahul meie toodete ja teenuste, palun andke meile positiivne tagasiside Viis tärni läbi, mis on meie jaoks väga oluline.oma järgmise ostmine,palun võtke meiega ühendust,saame saata kena kingitus või Kupongi, et sa Pärast Mind,on teil võimalik saada rohkem Soodustust ja edendamine ; Kui sa ei ole rahul teemad või meie teenuste, võtke meiega palun ühendust enne lahkumist igasugune tagasiside, me probleemi lahendada kohe, aitäh!Võtke MEIEGA ühendust Palun Sõnumi meid 8:30am.kuni 18:00. (GMT+8 esmaspäevast laupäevani .Kui teil on küsimusi, palun sõnumi meid ja annavad meile võimaluse teid aidata.Kõik sõnumid vastatakse hiljemalt 1 tööpäev (välja arvatud riiklikel pühadel Hiinas).Kui te ei saanud oma vastuse, palun uuesti saata oma sõnum ja me vastame teile võimalikult kiiresti.Me vabandan hilinenud vastuse pühade ajal (kaasa arvatud pühapäeviti).

• Sertifitseerimine: CE
  • Mudeli Number: 43270
  • Brändi Nimi: DKSHETOY

VATINE USB Vibraatorid Multispeed Täiskasvanud Toote realistlik Dildo 12 Sagedus 2 Kujuga Vibreeriv Muna Sugu mänguasjad, naiste emane Omadused: 2 kujuga vibraator munad,12 erinevaid sagedusi pakkuda teile erinevaid tundeid Imeliselt paindlik,kaasaskantav,ohutu ja mitte-mürgised,ja lihtne kasutada Esitama uue, erootiline tunne,teile võluv, see saab tease oma partner,soodustada tema nibud ja suured,ükskõik kus te soovite, Et vibraator on veekindel,saate nautida seda, dušš,või kusagil soovite täiuslik kingitus endale või oma väljavalitu Spetsifikatsioonid:
Bluetooth Mini G-Spot Vibraator Sex Mänguasjad, Naiste Kuuli Kliitori Stimulaator kaugjuhtimispuldiga Vibreeriv Muna seksuaalse juguete R4 Bluetooth Mini G-Spot Vibraator Sex Mänguasjad, Naiste Kuuli Kliitori Stimulaator kaugjuhtimispuldiga Vibreeriv Muna Täiskasvanud Sugu Toodete R4 Pakett Loetelu: 1 * Vibreeriv muna 1 * kasutusjuhend (inglise ja Hiina keeles) 1 * Pärast müüki teenust kaardi (inglise ja Hiina keeles) Pakend: Turvalisemaks Pakett (Õhu veerus kott Pakett) Toote Kirjelduse: APP kontrolli sugu toote(search mannuo google Play või App store'