• Ehted & Aksessuaarid |

Mood Isikupärastatud Double Layer Kett Kaelakee Roostevabast Terasest Customed Tehasesilt Pool Kaelakee Tüdruk Ehted Kingitus

Märksõnad: custom necklac, necklac, custom print, Custom made, Isik, hall lüliti, must ja valge lõvi plakat, külma kleit, custom logo, custom foto.

Märkus:

1. Pärast tellida, ütle meile : nimi + font

2. Kaelakee suurus: 45+5cm, kui teil on vaja muid suurus , palun ütle mulle kõigepealt , muidu ma kasutan regulaarne suurus teile,

3. Kohandatud ajal; 10-15 päeva jooksul (välja arvatud juhul, puhkus,nädalavahetustel ja muudel erandlikel asjaoludel.)

4. 12 tunni pärast u paigutatud athe, et te ei saa tellimus tühistada ja muuta sisu, Tänu oma mõistmine!!!

Nimi: Fashion Isikupärastatud Double Layer Kett Kaelakee Roostevabast Terasest Customed Tehasesilt Pool Kaelakee Tüdruk Ehted Kingitus

Isikliku Kirja Kaelakee Ripats Custom Ehted

Materjal:Roostevaba teras,vaimse

Peamised Värv:Matistatud terasest, Kirka kuld, Jäätunud rose gold,Jäätunud Must

Juhtudel:Aastapäev, audit, kingitus, pidu, pulm, sünnipäev,kooli

Funktsioon:Sõbrad/Paarid/lovers/ema/sõbranna/poiss/isa/lapsed/children/tütar/poeg

1.On toote värvi muuta?

Tere,sõber,vastavalt värvi,meil on professionaalne tootmise roostevabast terasest ehteid,l ei ole odav sulamist,nii et kui teras värv,kunagi fade,kui kuld või roosa värv hakkab tuhmuma, kuid värv võib kesta pikka aega,sest see on IP-plaadistus.Sulam, mis võib kesta 3-14 päeva,see võib kesta 12-24 kuud.See on põhjus, miks see on kallim.Täname oma aega.

2.Kui sa laeva paki välja ?

Tere ,sõber,meil saadetakse 3 päeva jooksul alates oma makse andmeid kinnitanud www.ojakool.ee.

(välja arvatud juhul, personaliseeritud tooted, puhkus,nädalavahetustel ja muudel erandlikel asjaoludel.).

Ja me võiks pakkuda teavet, mida soovite ja aidata teil tollivormistus.Kuid me ei kanna tariifi.Palun tea, et.

3.Kas te annate dropshipping teenused?

Tere,sõber,me saame teha drop shipping tellimused ja korraldab tilk laevandus järjekorras ette.(ilma mis tahes edendamine, info -, arve -, hinna-ja nii edasi.)Kui sinu tellimuse summa on üle $120,saame pakkuda tasuta väljendada.(välja arvatud kauge koht).

4.Kas te kohandada stiile mind?

Tere ,sõber,meil on roostevabast terasest tehases.me võiks kohandada stiile teile, kui kogus jõuab Minimaalne tellimuse kogus.

Loodan, et on võimalus, et teenida teid.Aitäh!

1.Kui olete rahul toodete ja välja sevice,Pls võta minut aega, et anda meile, 5 tähte ,Tänu nii palju.

2.Pls ärge kartke meiega ühendust võtta enne, kui sa lahkud neutraalne või negatiivne tagasiside,me pakkuda teile parimat teenust ja annab sulle lahendus.

• Metallide Tüüp: Roostevaba Teras
  • Kaelakee Tüüp: Ketid Kaelakeed
  • Materjal: Roostevabast Terasest)/vaimse
  • Funktsioon: Ehted Kingitus
  • Kohandatud Tüüp: Nimi
  • Stiil: Mood/kohandatud/isikupärastatud
  • Keti Tüüp: Link Kett
  • Mudeli Number: dzk-41
  • Nimi: Ripats kaelakee,tähe kaelakee,nimi kaelakee
  • Ühilduvus: Kõik Ühilduvad
  • Brändi Nimi: NoEnName_Null
  • värv: Teras värv/kulla värvi/roosa kulla värvi
  • Ripats Suurus: Nagu näidatud
  • Kuju\muster: Kiri
  • Toote Tüüp: Kaelakee/Käevõru/Kõrvarõngad
  • Trahvi või Mood: Mood
  • Teenus: Tilk laevandus,wholesales
  • Sündmus: Aastapäev
  • Korda: Aastapäev, Audit, Kingitus, Pidu, Pulm
  • Sugu: Naised/mehed/tüdrukud/poisid/lapsed/lapsed/pere/sõbrad

Choker Kohandatud Heebrea Nimi Kaelakee Naiste Kuld Roostevabast Terasest Kett Juudi Keel Skripti Bijoux Femme Heebrea Kaelakee Toetame Dropshipping! Kuidas tellida seda elementi? ①Place,et, ja klõpsake maksma ②Please jäta nimi märkuste lahtrisse või müüja kontakt Äkki soovite teada: ③Material on roostevabast terasest ④Item on pakendatud plastist kast ⑤Production:Disain-Lõikamiseks-Poleerimiseks-Puhastus-Plaa-Pakkimine-Saadetis ⑥Other küsimus,palun võtke meiega ühendust!
Goxijite Isikupärastatud Nimi Kaelakee Naiste Jaoks Kohandatud Kursiivis Tehasesilt Käsitöö Choker Parim Sõber Sünnipäeva Kingitus Brändi:Goxijite Kirje Tüüp: Nimi kaelakee Nimetus: Goxijite Isikupärastatud Nimi Kaelakee Naiste Jaoks Kohandatud Kursiivis Tehasesilt Käsitöö Choker Parim Sõber Sünnipäev Kingitus Materjal:Roostevaba teras , metall Peamised Värv: Hõbe/Kuld Värv/Roosa kulla värvi Pikkus: Nagu näha Kaal: Umbes 20g Juhtudel: Aastapäev, audit, kingitus, pidu, pulm, sünnipäev,kooli Kingituse: Sõbrad/jõulukingiks /uusaasta Tähelepanu 1.palun
Goxijite Mood Kohandatud Nimi Kaelakee Naiste, Meeste Isikupärastatud Suur Suurus Esialgse Võimaliku Ripats Kaelakeed Ehted Kingitus Brändi:Goxijite Kirje Tüüp: Nimi kaelakee Nimetus:Goxijite Mood Kohandatud Nimi Kaelakee Naiste, Meeste Isikupärastatud Suur Suurus Esialgse Võimaliku Ripats Kaelakeed Ehted Kingitus Materjal:Roostevaba teras , metall Peamised Värv: Hõbe/Kuld Värv/Roosa kulla värvi Pikkus: Nagu näha Kaal: Umbes 15g Juhtudel: Aastapäev, audit, kingitus, pidu, pulm, sünnipäev,kooli Kingituse: Sõbrad/jõulukingiks /uusaasta Tähelepanu 1. Kallis,pärast