• Isiklik Tervishoid |

30PCS Magic Salendav Plaaster Hiina Meditsiini kaalulangus Salenemisele paster Slim Patchs Padjad Detox Liim Kõht Slim või Fat burner

Märksõnad: kõht vöö-fat burner, bänd kõht, meditsiin artiklid, frownies f näo plaastrid, kiire rasva põleti pillid, šokolaadi slim, detox suu, keha rasva põleti, slim tee, professionaalne õhuke koor.

30PCS Salenemisele Naba Kleebis Slim Patch Kaotada Kaalu Rasva Põletamine Salenemisele Tervishoiu Slim Patch Salendav Aksessuaar

Omadused:

100% täiesti uus ja kvaliteetne.

Tõestatud, et olla väga tõhus viis kaotada kaalu.

See töötab asutuste enda endokriinsüsteemi.

Aktiivselt plokid kasutuselevõttu edasi rasvad, suurendab vereringet ja eemaldab toksiine, mis on hoonestatud organismis.

Kirjeldus:

Materjal: slim patch

Värv: valge

Suurus: 6*7cm

Kogus:10tk (ühes kastis on 10tk )

Pakendi suurus: 13*10.5*3cm

Komplekti kuulub:

10tk Slim Patch koos originaal box

Toote näitas, on erinevaid pakendi kogused. 1tk või 10tk pakitud.Palun valige see, kui soovite.Kõik info ebakindlaks , siis palun võtke meiega ühendust, Palju tänu.

*Kasutamine:

1. üks töö igapäevase;

2. Kasutada ainult siis, kui magab öösel.Ärge kasutage päevasel ajal, sest higi teeb teil on tunne, an sügelema.

*Enne kasutamine:

1. Puhasta oma nahka ümber mereväe (Shen-que punkti) või Guan-jüaani punkti sooja rätikuga.

2. Avatud individuaalne pakend ja eemalda paber, mis hõlmab slim patch

3. Kohaldada slim Patch otse peale oma naba või Guan-jüaani punkti.

4. Kandke õhuke plaaster üleöö ja pidage koht 8-12 tundi, eemaldage plaaster pärast kasutamist ja asendada uue plaastri.

*Pärast Kasutamist:

5. Kasutada sooja vett puhastada kohaldamise ala pärast eemaldamist slim Patch .

6. Kasutamist jätkata slim Patch 28 päeva jooksul või kuni soovitud tulemus on realiseeritud & ülekaalulised inimesed, palun hoidke kasutades kolme kuu parim tulemus.

*Tähelepanu:

1: Iga ühe jaoks kasutada 8 tundi on parem.

2: Kleepimise koht nahk kahjustatud, rasedus, ja cesarean sünnitust 3 kuu jooksul on kõik keelata kasutada.

3: Tundlik nahk on keelatud.Kui teil on naha allergia, palun kasutage naha kreem või koor enne kleepimist, et vältida tundlik.

4: Perioodil ei ole soovitatav kasutada.

5: see toode on mõeldud välispidiseks kasutamiseks.ei söö;Kui halvasti protsessi asetamine, õrnalt maha koorida, palun lõpetage ajutiselt ;See toode saab kasutada ainult üks kord.

Märkus:

Erinevuse tõttu erinevate monitorid, pildi ei pruugi kajastada tegelikku värvi kirje.Tagame, et stiil on sama, nagu on näidatud pilte.Aitäh!

• Mudeli Number: A427
  • Tüüp: Salendav Plaaster
  • Toote Tüüp: Kaalulangus Kreemid
  • Funktsioon 2: suurendab vereringet
  • NET WT: 0.06
  • Funktsioon 1: Aktiivselt plokid kasutuselevõttu edasi rasvad
  • NET WT2: 10tk.20pcs.30pcs valiku
  • Mudel Number2: Salendav Plaaster
  • Funktsioon 3: eemaldab toksiine, mis on hoonestatud kehas
  • Brändi Nimi: KWD
  • Suurus: 6*7cm

Rachkitty2
2021-01-17
It comes in two boxes equal to the photo but I haven't used it yet and no results
Innes123
2021-02-11
I ordered it 2 to 10, because I was not myself, but I came 1-20 and the box was crumpled. And so everything is fine, thank you

L-karnitiin Tee Kleebis Naised Mehed Salenemisele Kleebis Plaastri keha Massi Kadu Toodete Kõrge Kvaliteedi Keha Rasva Kadu Juhised: Soe nõuanded: Regulaarne tsükkel kursused 4 karbid tsükkel, kangekaelne kaalulangus nõuab 6 kasti tsükli käigus.Lahter 10 plaastrit soovitatav järgida tsükli kasutamiseks, et tagada optimaalne tulemus. 1, kaalulangus plaastri eelistatud kasutamist asukoht on Shenque (naba) 2, sisesekretsioonisüsteemi vaesed naised, see on soovitatav kleepida Guan Jüaani (allpool naba nelja sõrme laiune asukoht) Tooted: Mõju
10/20/30pcs/Kast Traditsiooniline Hiina Meditsiin Magnet Salenemisele Naba Plaaster kaalulangus Liim Rasva Põletamine kaalulangus Tooted Funktsiooni 100% täiesti uus ja kvaliteetne teinud.Lihtne kasutada ja mugav.Ideaalne kehakaalu.Kogus:10 /20/30pcs.Tüüp:Slim Patch.Packge Suurus:u. 15.00x9.80x5.70cm Kasutamine Suunas: üks plaaster Kohaldada iga 48 tundi pärast soovitatud valdkondades: käsi,kõht,õlad,selg või puusal.Ei kehti enam, kui üks plaaster päevas.Piirkonnas, kus te kohaldatakse plaaster peaks olema puhas ja kuiv. Kuidas Slim Patch töötab:
Kliinik selge valgendamine kehakreem 500ml Avasta ilu saladus Aafrika-Ameerika naised täiuslik nahk. See multifunktsionaalne valgendamine kehahooldus ühtlustatakse, parandab, kaitseb, ergastab ja niisutab nahka üks samm.Nahk on särav ja ühtse kuigi on kaitstud enneaegse vananemise märke.Selle valem on mis on spetsiaalselt kavandatud ja kohandatud, et rahuldada küps Aafrika nahad ja nende kosmeetikatoodete vajadustele.