Traadita Mikrofon UHF Dual Sagedus Pihuarvutite Mic-Süsteemi Äri Koosolekul Kõne Karaoke Mikrofon

Märksõnad: juhtmeta süsteemi professional uhf, uhf juhtmeta mobiiltelefon, prosound uhf traadita mikrofon, vocopro uhf traadita mikrofon, professionaalne traadita mikrofon uhf, vintage uhf traadita mikrofon, traadita mikrofon karaoke uhf, traadita rinnamikrofon mikrofon uhf, professionaalne traadita mikrofon uhf lomeho, elegiant uhf traadita mikrofon.

Omadused:

Traadita pihuarvutite mikrofoni süsteem (1 Vastuvõtja + 1 Mikrofonid/2 mikrofoni valikuline) karaoke, pidu, DJ, ärikohtumiste, kõne-või muude väljas & siseruumides tegevust.

Võtab UHF 676MHz, et 697MHz sagedusala(channel A: 677MHz - 686MHz; channel B: 687MHz - 696MHz), tugev anti-interferentsi.

A/D ja D/A kasutatakse heli 24Bit/48KHz; Kasutades ID-kood + sagedus krüptida andmeid, et sagedus, mis suurendab ühenduse stabiilsus.

Automaatne vaigistamine ja šokk kõrvaldamine circuit, et vältida mõju ja müra lülitus; väga kõrge pick-up tundlikkus ja hea tooni kvaliteet muuta oma kõne või laulu veel selge.

Traadita edastamise kaugus on ligikaudu 30 kuni 50 meetrit; mitu seadet(max. 16 komplekti) saab kasutada üheaegselt ilma häireid või sagedushüplemise.

Tehnilised andmed:

--Süsteem

Frequency Response: 676-697MHz

Kanali Number: 10(konservatiivsed väärtused) iga kord, sobitamine, ID kood juhuslik muutus, sagedusega vahemikus set tootja poolt

Ostsillaator: DSP kiip sagedus lukk

Sageduse Stabiilsus: ±10ppm

Moonutus: ≤0.5%

--Vastuvõtja

Tundlikkus: -95, et 71dBm

Heli Sagedus: 40 - 18000Hz

SNR: vähemalt 90dB

Audio Väljund: 1/4" tasakaalustamata väljund 300mV

Toide: Sisseehitatud 1000mA Laetav Aku

Vastuvõtja Suurus: 12.5 * 3.5 * 2cm / 4.9 * 1.4 * 0.8 aastal

Vastuvõtja Kaal: 49g / 1.7 oz

--Saatja

RF Võimsus: 10dBm

Heli Sagedus: 40 - 18000Hz

Toide: 2 * AA Patareid (Ei ole Komplektis)

Saatja Mõõdud: 23 * 4cm / 9.1 * 1.6 aastal

Saatja Kaal: 203g / 7.2 oz(ilma aku)

Pakett Nimekiri:

1 *1 mikrofoni või 2 mikrofoni vabatahtlik

1 * Vastuvõtja

1 * Antenn

1 * USB Kaabel

1 * 3.5 mm Converter

1 * Kasutajate Kasutusjuhend(Inglise Keeles)

1) Me aktsepteerime, Alipay, West Union, LS.Kõik suuremad krediitkaardid kaudu turvaline makse protsessor, TINGDEPOSIIDILEPING.

2) Tasumine peab toimuma 3 päeva jooksul tellimuse.

3) Kui te ei saa kassasse kohe pärast enampakkumise sulgege, palun oodake paar minutit ja proovige uuesti Maksed tuleb sooritada 3 päeva jooksul.

1. WORLDWIDE SHIPPING. (Välja arvatud mõned riigid ja APO/FPO)

2. Tellimused töödeldud õigeaegne pärast makse kinnitamist.

3. Me ainult laeva kinnitas, et aadressid.Oma tellimuse aadress PEAB sobima teie Merevedude aadress.

4. Pilte näidanud ei ole tegelik objekt ja on oma viide ainult.

5. TEENUSE TRANSIIDI AJAL on ette nähtud vedaja ja välja arvatud nädalavahetustel ja pühade ajal.Transiidi tähtaegu võib varieeruda, eriti pühade ajal.

6. Kui te ei ole saanud oma saadetise 45 päeva jooksul alates makse, palun võtke meiega ühendust.Me jälgida saadetise ja saan tagasi teile võimalikult kiiresti vastuse.Meie eesmärk on kliendi rahulolu!

7. Tänu varu seisund ja ajalisi erinevusi, me valida, laeva oma kauba meie esimene vaba lao puhul, kiire tarne.

8. Tarneaeg:

1. Teil on 7 päeva meiega ühendust ja 30 päeva tagasi alates kuupäevast, mil see saadi.Kui see punkt on teie käsutuses enam kui 7 päeva, siis loetakse seda kasutada ja ME EI saa anda TEILE TAGASTAMIST VÕI ASENDAMIST.EI ole ERANDEID!Laevanduse kulud kannab nii müüja kui ka ostja poole.

2. Kõik tagastatud tooted PEAVAD OLEMA originaalpakendis ja sa PEAD ANDMA usa shipping tracking number, konkreetset põhjust tagasi, ja oma po#.

3. Me toetuse OMA TÄIELIKU VÕITNUD PAKKUMISE SUMMA saamisel punkt selle algne seisukorras ja pakendamise kõik osad ja tarvikud kaasas, PÄRAST NII Ostja kui ka Müüja tehing tühistada alates www.ojakool.ee.VÕI võite valida, kas vahetada.

4. Me kandma kõik laevaliini kulud, kui toode(t) on (on) ei reklaamitud.

1. 12 kuu Tootja Garantii, defektiga kaupade (välja arvatud esemed, kahjustatud ja/või väärkasutuse pärast selle kättesaamist).Tarvikud tulevad koos 3-kuulise garantii.

2. Puudusega objektid PEAVAD OLEMA esitatud ja tagasi garantiiperioodi jooksul (ja originaalpakendis, kui võimalik).Teil tuleb meile ütlema, mis viga on, ja anna meile oma tellimuse number.ME EI PARANDA VÕI ASENDA ESEMED AEGUNUD GARANTII.Te nõustute, et kõik eespool loetletud poliitika tellimisel www.ojakool.ee!

Oleme seadnud endale kõrged standardid tipptaset ja püüdma 100% kliendi rahulolu!Tagasiside on väga oluline, Me nõuda, et te meiega vahetult ENNE sa annad meile neutraalne või negatiivne tagasiside, et meil oleks võimalik rahuldavalt lahendada oma probleeme.

See on võimatu, et tegelda küsimustega, kui me ei tea nende kohta!

• Punkt: karaoke mikrofon ja traadita mikrofon
  • Polar Mustrid: Isotroopne
  • Brändi Nimi: docooler
  • Stiil: Pihuarvuti Mikrofon