Märksõnad: seljakott õpilane, lenovo s10 3, seljakott kooli, Seljakott, kid led kinga, peegel pin-koodi, laste jalats, kott tüdruk kooli, anti varas seljakott, tolli suured.

Uus Anti-varas Kotti Helendav koolikotid Poistele Õpilane Seljakott 15-17 tolli mochila koos Laadimine USB Pordi Lukk Koolikotti Ainult USB-stiilis 1.Lukk 2.Andmete real 3.Pliiatsi tasku koti, et sa just saanud ei sära, kuna kott on kasutatud pikka aega pimedas ja mingit energiat.Kui soovite kiirgavad valgust, sa pead neelavad valgust esimene, nagu päikesevalgus, välklamp või päevavalguslamp.Mida tugevam on valgus neeldub, heledam valgus.Helendav luminestsents on pidevalt valgustatud heledast tumedaks ja neid saab ringlusse võtta.Päevavalguses, muster on sama, kui see on tehtud päevasel ajal, ja pimedas night scene mõju öö valguses esitada ei saa.Nõuanded: mida pikem On öö, valgus muster valgustab valguse allikas, seda suurem on intensiivsus valguse allikas ja heledam valgus pimeduses.

• Toote Kõrgus: 48cm
  • Peamine Materjal: Polüester
  • Materjali Koostis: Poisid kooli kott
  • Brändi Nimi: KKABBYII
  • Sugu: Poisid tüdrukud
  • Toote Tüüp: Koolikotid
  • Mudeli Number: Tüdrukud kooli kott
  • Tüüp: Seljakott
  • Sulgemise Tüüp: tõmblukk
  • Toote Kaal: 0.48kg
  • Toote Laius: 29cm
  • Muster Tüüp: Peace
  • Kirje Pikkus: 17cm

Punhan Akberov
2020-10-07
Cool backpack
Www Kdvlev Ru
2020-11-30
Very nice backpack OK, but it doesn't glow.

Aelicy Lapsed Kooli Seljakott Cartoon Disain Pehme Materjal Väikelapse Beebi Tüdrukud Lasteaia Lapsed Kooli Kotid 25492 Hot müüa Laste Kooli Seljakott Cartoon Disain Pehme Plush Material For Baby Väikelapse Tüdrukud Lasteaia Lapsed Kooli Kotid Tehnilised andmed: Multikas loomade p attern disain muudab teie lapsed näeb välja rohkem armas ja eriline, armas,3 värve valida Sugu:Tüdrukud Ja Poisid Stiil:Juhuslik,Armas Sulgemise tüüp:Tõmblukk Pa ttern:Multikas Materjal:Lõuend +Polüester Kõrgus:
HaoYun Must Kunst Aafrika Tüdruk Trükkimine Kooli Kotid Suure Mahutavusega Esmane Õpilane Bookbags Tagasi Kooli Satchecl Schoolbags Enne ostu>>> 1. Kui soovite meile saata tooteid oma klientidele, me ei pane mingit arvet paketid. 2. Kui te olete hulgi-ostja, siis oleks saada paremat hinda isegi tasuta EMS shipping. 3. Kui soovite printida oma piltide kohta, et tooted, mida me saame teha, et, kuid see maksaks ekstra 2-3 USD. 4. Kui värvid: Seal võivad olla väiksed erinevused värvid tõttu valgustus mõju ajal foto võttes või pakkuja ekraani seadistus. 5. Pange tähele,
Twoheartsgirl 3tk/set Naiste Seljakott Kooli Kotid Dolphin Prindi Laste Seljakotid Teismelised Tüdrukud Reisi Kott, Seljakott c Toetame kohandamine ja hulgimüük!Maksmine: 1.Täielik maksmine peab toimuma 7 päeva jooksul pärast tellimuse või tellimuse kehtetuks või tühistatud süsteemi. 2.Veenduge, et teil on täitnud kõik üksikasjalikku teavet, nagu kontaktisik,aadress,postiindeks ja telefoninumber täites oma ostja teavet.Kohaletoimetamine: 1.Me free shipping Hiina Post Air Mail jõuda.Tasuta kohaletoimetamine poolt Epacket, et Venemaa ja USA,on