Lemmiklooma Koera Nuusutamisel Mati Kass, Koer Aeglane Söötmine Matt Toiduainete Kamber Leevendada Stressi Nina Töö Mänguasi Koertele Snuffle Matt Koolitus Tekk

Märksõnad: voodi koerale, fidget, anti stress, rd290, sidemed lemmikloomad, pall koer, lepim, pro koera kaussi, barbi särk, fidget mänguasi.

Omadused:

Lemmiklooma söötmise mats: Multi-kihiline kroonlehed, saab kergesti peita, toidu, ja seal on tara väljapoole, et vältida koera suupisted kukkumist maapinnale.

Koolitus: Koer nuusutamisel padjad võivad aidata koolitada oma koera haistmismeel, tarbivad oma koera energiat ja kaotada kaalu.

Pehme flannelette, vastupidav hammustamine, võib häirida koera tähelepanu kodust.

Kuidas kasutada: Peida oma koera suupisteid või mänguasjad tekk ja lase oma koera leida.

Kerge puhastada ja hoiustada.Koera toitmine matid saab puhastada masin ja võtta õues reisida.

Kirjeldus:

Materjal: fliis

Värv: roosa, sinine, roheline

Suurus: umbes 30cm/11.81 aastal

Kaal: umbes 120g

Kasutusalad: Pet nuusutamisel pad / koolitus-pad / slow food-pott

Pakkeleht:

1*Koera Puzzle Mänguasi

1) Me aktsepteerime, Alipay, West Union, LS.Kõik suuremad krediitkaardid kaudu turvaline makse protsessor, TINGDEPOSIIDILEPING.

2) Tasumine peab toimuma 3 päeva jooksul tellimuse.

1. WORLDWIDE SHIPPING. (Välja arvatud mõned riigid ja APO/FPO)2. Tellimused töödeldud õigeaegne pärast makse kinnitamist.3. Me ainult laeva kinnitas, et aadressid.Oma tellimuse aadress PEAB sobima teie Merevedude aadress.4. Pilte näidanud ei ole tegelik objekt ja on oma viide ainult.5. Kui te ei ole saanud oma saadetise 30 päeva jooksul alates makse, palun võtke meiega ühendust.Me jälgida saadetise ja saan tagasi teile võimalikult kiiresti vastuse.Meie eesmärk on kliendi rahulolu

1. Teil on 7 päeva meiega ühendust ja 30 päeva tagasi alates kuupäevast, mil see saadi.Kui see punkt on teie käsutuses enam kui 7 päeva, siis loetakse seda kasutada ja ME EI saa anda TEILE TAGASTAMIST VÕI ASENDAMIST.EI ole ERANDEID!Laevanduse kulud kannab nii müüja kui ka ostja poole.

1. 12 kuu Tootja Garantii, defektiga kaupade (välja arvatud esemed, kahjustatud ja/või väärkasutuse pärast selle kättesaamist).Tarvikud tulevad koos 3-kuulise garantii.

• Kaal: 150g
  • Pesta Stiil: Käsi Pesta
  • muster: Tahke
  • Brändi Nimi: AIHOME
  • Toote Tüüp: Voodi Matid
  • Funktsioon: Öko-Sõbralik
  • Mudeli Number: Koerad Snuffle Matt
  • Materjal: Muud

8nuvrzhy
2020-10-18
The toy is sewn qualitatively, there are no chemical smells. Dog, with pleasure, looking for delicious!
Filipo66
2020-12-08
Cool mat, dog likes to her play, workmanship OK

Hingav Koer Telk Kokkupandav Pisar Vastupanu Koertele, Pet Maja Lemmiklooma Pesa Kaasaskantavate Oxford Riie Silma Pleisse Tõmblukk Lemmiklooma Maju Octagon Portable Folding Pet Telk Oxford Riie Pisar Vastupanu Koer, Maja, Koer, Kass Puuri Tõmblukk Kennel Kutsikas Kassid Tara Lemmiklooma Pesa Funktsioon: 1. Lihtne ja kiire ladustamine, lihtne kaasas kanda. 2. Oxford riie kangas 600D paksenema.Suur kõvadus, tugev kulumiskindlus, pisar vastupanu ja vastupidavuse; talub erinevate loomade kriimustada ja hammustamine. 3. Pesta masin, pintsli või kätega. 4.
Veekindel Koer, Auto Istmekate Kokkupandav Pet Vedajad Tagumine Tagasi Kutsikas Matt Võrkkiik Padi Väikestele, Keskmise Suurusega Koerad, Lemmikloomatarbed Omadused: 1.Kokkupandav Veekindel auto tagasi istmekate 2.Veekindel Oxford lapiga saab kaitsta padi on määrdunud. 3.Võib pesta või harjatud otseselt veega. 4.Kaitsta yo ur nahk või veluur istmed lemmiklooma karvad, kuolata, tolmu ja mustuse reisides Märkused: 1.Palun lubage 1-3 cm erinevuse tõttu manual mõõtmise ja 3-5 g vahe eri värvi. 2.Tänu ekraani vahe, värv võib natuke
Tahked Värvi Silikoonist lemmikloomatoidu Pad Veekindel Pet Matt Koer, Kass Pet Kaussi Joomine Matt Koera Toitmine Placemat Kerge Pesu 52816 Pet Tahked Värvi Silikoonist lemmikloomatoidu Pad Veekindel Pet Matt Koer, Kass Pet Kaussi Joomine Matt Koera Toitmine Placemat Kerge Pesu Materjal: Silikoon Värv: must Hall Pakett sisaldab: 1 TK Vältida toidu kausid libisemist põrandal. Hoida toitu ja vett kallab üle põranda.Silikageel pad ei keerata ja ei roosteta, deform ja murda. Pehme materjal on kergesti puhastatav See