KKmoon Metallist DetectorMetal Finder Pinpointer Maa Kuld Detektor Treasure Hunter Tracker Varjupaigataotleja Metallist Circuit Detektor

Märksõnad: spyro, tekst vaadata, detektor kuld, xp metallidetektor metallist, metalli detektor, shrxy metallist, kott, pinpointer kuldne jahimees, kaamera kkmoon, metalli detektor md 4030, 4080 md.

See Underground Metal Detector on selline, metallidetektor, mis on mitmeid suurepäraseid funktsioone.See on 3 töörežiimi teile, et kohtuda erinevate avastada olukordades.See kuld finder sobib väga hästi inimestele, kes on ümberehitatud hobi treasure hunting ja maa-alune otsing.Oma mehhaaniline näidik režiimi saab teid aidata otseselt tunda tüüpi metallist.Selle metalli leidja, saab jahtima mündid, säilmed, ehted, kuld ja hõbe alates muru, lund, mäed ja kõikjal, et peidetud metall peab olema tuvastatud.

Omadused:

3 töörežiimi: DISKRIMINEERIMINE, TÄPSELT, ja KÕIK METALLIST, see detektor on kolm töörežiimi jaoks mitmekülgne ja lihtne kasutamine.

Laialdaselt Kasutamist: täiuslik otsida metallist esemeid ja kõikjal, et peidetud metall peab olema tuvastatud.

Mille eesmärk on Leida Metall: otsing kuld & hõbe ehted, mündid ja muu metalli maa.

Reguleeritav Kõrgus metallidetektor: kohanda detektori pikkus mugav kasutada.

Avastamise Märge: audio signaal ja osuti näitab avastamine metallist.

Kõrvaklappide Pesa: ette nähtud kõrvaklappide ühendus, stereo kõrvaklapid(Ei ole komplektis) 3,5 mm pistikuga saab kasutada.

Veekindel Search Coil: te saate kasutada metalli detektorit madalas vees.

Tehnilised andmed:

Materjal: ABS+alumiinium+vask

Avastamise Režiim: Kõik metallist, diskrimineerimine, täpselt

Avastada Objektid: Metall, mündid, säilmed, ehted, kuld, hõbe

Tundlikkus: 0-10 reguleeritav

Tundlikkus:>20cm(USA-s kvartalis)

Sagedus: umbes 6.6 kHz

Kaks toonid näitavad erinevaid metallist

Toide: 2 * 9V 6F22 patarei (EI Kuulu komplekti)

Pooli Läbimõõt: 245mm / 9.65 aastal

Reguleeritav Kõrgus Detektor: 105-129cm / 41.34-tolline 50.79

Toote Kaal: 1067g / 2.35 lb

Pakendi Kaal: 1624g / lb 3.58

Pakendi Suurus: 55.5 * 27.5 * 13cm / 21.85 * 10.83 * 5.12 aastal

Pakett Nimekiri:

1 * Metal Detector

1 * Kasutusjuhend (Inglise Keeles)

1) Me aktsepteerime, Alipay, West Union, LS.Kõik suuremad krediitkaardid kaudu turvaline makse protsessor, TINGDEPOSIIDILEPING.

2) Tasumine peab toimuma 3 päeva jooksul tellimuse.

3) Kui te ei saa kassasse kohe pärast enampakkumise sulgege, palun oodake paar minutit ja proovige uuesti Maksed tuleb sooritada 3 päeva jooksul.

1. WORLDWIDE SHIPPING. (Välja arvatud mõned riigid ja APO/FPO)

2. Tellimused töödeldud õigeaegne pärast makse kinnitamist.

3. Me ainult laeva kinnitas, et aadressid.Oma tellimuse aadress PEAB sobima teie Merevedude aadress.

4. Pilte näidanud ei ole tegelik objekt ja on oma viide ainult.

5. TEENUSE TRANSIIDI AJAL on ette nähtud vedaja ja välja arvatud nädalavahetustel ja pühade ajal.Transiidi tähtaegu võib varieeruda, eriti pühade ajal.

6. Kui te ei ole saanud oma saadetise 30 päeva jooksul alates makse, palun võtke meiega ühendust.Me jälgida saadetise ja saan tagasi teile võimalikult kiiresti vastuse.Meie eesmärk on kliendi rahulolu!

7. Tänu varu seisund ja ajalisi erinevusi, me valida, laeva oma kauba meie esimene vaba lao puhul, kiire tarne.

1. Teil on 7 päeva meiega ühendust ja 30 päeva tagasi alates kuupäevast, mil see saadi.Kui see punkt on teie käsutuses enam kui 7 päeva, siis loetakse seda kasutada ja ME EI saa anda TEILE TAGASTAMIST VÕI ASENDAMIST.EI ole ERANDEID!Laevanduse kulud kannab nii müüja kui ka ostja poole.

2. Kõik tagastatud tooted PEAVAD OLEMA originaalpakendis ja sa PEAD ANDMA usa shipping tracking number, konkreetset põhjust tagasi, ja oma po#.

3. Me toetuse OMA TÄIELIKU VÕITNUD PAKKUMISE SUMMA saamisel punkt selle algne seisukorras ja pakendamise kõik osad ja tarvikud kaasas, PÄRAST NII Ostja kui ka Müüja tehing tühistada alates www.ojakool.ee.VÕI võite valida, kas vahetada.

4. Me kandma kõik laevaliini kulud, kui toode(t) on (on) ei reklaamitud.

1. 12 kuu Tootja Garantii, defektiga kaupade (välja arvatud esemed, kahjustatud ja/või väärkasutuse pärast selle kättesaamist).Tarvikud tulevad koos 3-kuulise garantii.

2. Puudusega objektid PEAVAD OLEMA esitatud ja tagasi garantiiperioodi jooksul (ja originaalpakendis, kui võimalik).Teil tuleb meile ütlema, mis viga on, ja anna meile oma tellimuse number.ME EI PARANDA VÕI ASENDA ESEMED AEGUNUD GARANTII.

Te nõustute, et kõik eespool loetletud poliitika tellimisel www.ojakool.ee!

Oleme seadnud endale kõrged standardid tipptaset ja püüdma 100% kliendi rahulolu!Tagasiside on väga oluline, Me nõuda, et te meiega vahetult ENNE sa annad meile neutraalne või negatiivne tagasiside, et meil oleks võimalik rahuldavalt lahendada oma probleeme.

See on võimatu, et tegelda küsimustega, kui me ei tea nende kohta!

• DIY Tarvikud: Metallitöö
  • LCD Ekraan Või Mitte: Jah
  • Mudeli Number: MD-3032
  • Võimsus Tüüp: Akutoitega