Auto GPS Tracker GT02A Lokaator reaalajas Asukoha Jälgimine Kõrge Tundlikkus Intelligentne Jälgimise Seade vargusevastane Seade

Märksõnad: asus seade tracker, gp tracker, gt02a, anti varguse gps tracker, traker, tracker vehicl, väike tracker, tracker, auto rööbastee, auto gps tracker gt02a.

Kirjeldus: Tüüp:Mini GPS Tracker band GSM: 850/900/1800/1900 MHz Positsiooni Täpsus: 10m töötemperatuur: -30 kuni 70 ℃ Operatsioon Pinge: DC 9-36V Niiskus: 20% -80% Suurus: Kuna Pilte Materjal: ABS komplekti kuulub: 1 x Mini GPS Jälgimisseadmed; 1 x Kaabli liin. 1 x Kasutades käsitsi

Kui te ei ole saanud oma saadetise 30 päeva jooksul alates makse, palun võtke meiega ühendust.Me jälgida saadetise ja saan tagasi teile võimalikult kiiresti vastuse.Meie eesmärk on kliendi rahulolu!Tänu varu seisund ja ajalisi erinevusi, me valida, laeva oma kauba meie esimene vaba lao puhul, kiire tarne.WORLDWIDE SHIPPING. (Välja arvatud mõned riigid ja APO/FPO) Tellimused töödeldud õigeaegne pärast makse kinnitamist.Me ainult laeva kinnitas, et aadressid.Oma tellimuse aadress PEAB sobima teie Merevedude aadress.Pilte näidanud ei ole tegelik objekt ja on oma viide ainult.TEENUSE TRANSIIDI AJAL on ette nähtud vedaja ja välja arvatud nädalavahetustel ja pühade ajal.Transiidi tähtaegu võib varieeruda, eriti pühade ajal.Tarneaeg:

Teil on 7 päeva meiega ühendust ja 30 päeva tagasi alates kuupäevast, mil see saadi.Kui see punkt on teie käsutuses enam kui 7 päeva, siis loetakse seda kasutada ja ME EI saa anda TEILE TAGASTAMIST VÕI ASENDAMIST.EI ole ERANDEID!Laevanduse kulud kannab nii müüja kui ka ostja poole.Kõik tagastatud tooted PEAVAD OLEMA originaalpakendis ja sa PEAD ANDMA usa shipping tracking number, konkreetsed tagastamise põhjuse.Me toetuse OMA TÄIELIKU VÕITNUD PAKKUMISE SUMMA saamisel punkt selle algne seisukorras ja pakendamise kõik osad ja tarvikud kaasas, PÄRAST NII Ostja kui ka Müüja tehing tühistada alates www.ojakool.ee.VÕI võite valida, kas vahetada.Me kandma kõik laevaliini kulud, kui toode(t) on (on) ei reklaamitud.

12 kuu Tootja Garantii, defektiga kaupade (välja arvatud esemed, kahjustatud ja/või väärkasutuse pärast selle kättesaamist).Tarvikud tulevad koos 3-kuulise garantii.Puudusega objektid PEAVAD OLEMA esitatud ja tagasi garantiiperioodi jooksul (ja originaalpakendis, kui võimalik).Teil tuleb meile ütlema, mis viga on, ja anna meile oma tellimuse number.ME EI PARANDA VÕI ASENDA ESEMED AEGUNUD GARANTII.Te nõustute, et kõik eespool loetletud poliitika tellimisel www.ojakool.ee!

Teie tagasiside on väga oluline meie Ettevõtte arengut,Nii et jätke palun Tagasisidet, 5 Tähte, kui sa oled rahul meie tooted,Tänan teid väga palju.

Ei jäta Negatiivset Tagasisidet küsimata meid aidata,siis palun Võtke meiega esimesel kui teil on mõni probleem.Tagasiside on meie elu,enne, kui sa lahkud neutraalset või negatiivset tagasisidet,siis palun võtke meiega ühendust, et saada parem lahendus,Me vastame kõik sõnumid nii kiiresti kui võimalik,Tänan teid juba ette kannatlikkuse eest.

• Operatsioon Pinge: SM 9-36V
  • Brändi Nimi: LEEPEE
  • Mudeli Nimetus: 22771
  • Gps-Mooduli: Jah