6tk Purustatud Polt Kruvi Extractor Eemaldaja Set Lihtne Välja Puuriterad Tööriistade Komplekt 3-22mm

Märksõnad: kruvi extractor komplekt, puuri komplekt, kruvi extractor, extractor toru, extractor mutter, tööriista komplekt, puurida kruvi, Extractor, polt puit, bit drill komplekt.

Kui otsite komplekt kruvi tõmburid, et nii kõrge kvaliteediga ja vastupidav, see on see.

Omadused:

Kruvi extractor seatud kergesti ja kiiresti eemaldades katki kruvid, poldid, tikkpoldid jne.

Kruvi tõmburid erinevates suurustes, et täita mitmekesine vajaduste rahuldamiseks.

Valmistatud kvaliteetsest roostevabast terasest, vastupidav kasutada.

Kaasas plastist viia kruvi tõmburid.

Sirge ring varre.

Tehnilised andmed:

Materjal: Kroom Vanaadium Teras

Kogus: 6tk

Extractor Tüüp: 1#(3-6mm), 2#(6-8mm), 3#(8-11mm), 4#(11-14mm), 5#(14-18mm), 6#(18-22mm)

Kirje Pikkus: 5-8.2 cm

Pakendi Suurus: 16.5 * 9 * 2cm / 6.5 * 3.54 * 0.79 aastal

Pakendi Kaal: 226g / 8oz

Pakett Nimekiri:

6 * Kruvi Tõmburid

1 * Plastist

1) Me aktsepteerime, Alipay, West Union, LS.Kõik suuremad krediitkaardid kaudu turvaline makse protsessor, TINGDEPOSIIDILEPING.

2) Tasumine peab toimuma 3 päeva jooksul tellimuse.

3) Kui te ei saa kassasse kohe pärast enampakkumise sulgege, palun oodake paar minutit ja proovige uuesti Maksed tuleb sooritada 3 päeva jooksul.

1. WORLDWIDE SHIPPING. (Välja arvatud mõned riigid ja APO/FPO)

2. Tellimused töödeldud õigeaegne pärast makse kinnitamist.

3. Me ainult laeva kinnitas, et aadressid.Oma tellimuse aadress PEAB sobima teie Merevedude aadress.

4. Pilte näidanud ei ole tegelik objekt ja on oma viide ainult.

5. TEENUSE TRANSIIDI AJAL on ette nähtud vedaja ja välja arvatud nädalavahetustel ja pühade ajal.Transiidi tähtaegu võib varieeruda, eriti pühade ajal.

6. Kui te ei ole saanud oma saadetise 30 päeva jooksul alates makse, palun võtke meiega ühendust.Me jälgida saadetise ja saan tagasi teile võimalikult kiiresti vastuse.Meie eesmärk on kliendi rahulolu!

7. Tänu varu seisund ja ajalisi erinevusi, me valida, laeva oma kauba meie esimene vaba lao puhul, kiire tarne.

1. Teil on 7 päeva meiega ühendust ja 30 päeva tagasi alates kuupäevast, mil see saadi.Kui see punkt on teie käsutuses enam kui 7 päeva, siis loetakse seda kasutada ja ME EI saa anda TEILE TAGASTAMIST VÕI ASENDAMIST.EI ole ERANDEID!Laevanduse kulud kannab nii müüja kui ka ostja poole.

2. Kõik tagastatud tooted PEAVAD OLEMA originaalpakendis ja sa PEAD ANDMA usa shipping tracking number, konkreetset põhjust tagasi, ja oma po#.

3. Me toetuse OMA TÄIELIKU VÕITNUD PAKKUMISE SUMMA saamisel punkt selle algne seisukorras ja pakendamise kõik osad ja tarvikud kaasas, PÄRAST NII Ostja kui ka Müüja tehing tühistada alates www.ojakool.ee.VÕI võite valida, kas vahetada.

4. Me kandma kõik laevaliini kulud, kui toode(t) on (on) ei reklaamitud.

1. 12 kuu Tootja Garantii, defektiga kaupade (välja arvatud esemed, kahjustatud ja/või väärkasutuse pärast selle kättesaamist).Tarvikud tulevad koos 3-kuulise garantii.

2. Puudusega objektid PEAVAD OLEMA esitatud ja tagasi garantiiperioodi jooksul (ja originaalpakendis, kui võimalik).Teil tuleb meile ütlema, mis viga on, ja anna meile oma tellimuse number.ME EI PARANDA VÕI ASENDA ESEMED AEGUNUD GARANTII.

Te nõustute, et kõik eespool loetletud poliitika tellimisel www.ojakool.ee!

Oleme seadnud endale kõrged standardid tipptaset ja püüdma 100% kliendi rahulolu!Tagasiside on väga oluline, Me nõuda, et te meiega vahetult ENNE sa annad meile neutraalne või negatiivne tagasiside, et meil oleks võimalik rahuldavalt lahendada oma probleeme.

See on võimatu, et tegelda küsimustega, kui me ei tea nende kohta!

• Kasutamine: Puidu Puurimiseks
  • Brändi Nimi: meterk
  • Pikkus: 3-22mm
  • Tüüp: Muud