Märksõnad: angel padi, projektor star, riik pool tuled, projektor, kaaslane nukk, galaxi projektor, dj mikser, led, raamatu disco, led kruvi.

Tasuta Kohaletoimetamine 64/128LEDs Kahekordne Pea Õhulaev RGBW Muster Etapp Efekt Valgustus Projektor DJ Disco Party Led Tuled Xmas Toote Kirjeldus Omadused: - 64/128pcs RGBW LED lava valgus, mis on ainulaadne ja eriline õhulaeva välimus - See võib luua sadu dünaamiline kirjud mustrid; kütuse sinu kirg ja parim visuaalne atmosfäär - Toetus Auto-ja Hääle-aktiveeritud režiimid - Reguleeritav objektiivi nurk ja madal energiatarve - Vastupidav, lihtne kasutada ja pehme luminestsents - Lai kasutada Disko, Klubid, KTV, Pubi, Baar, Bankett, Pulmad, Pere Isikutele, jne.Tehnilised andmed: Pinge: AC90V-240V 50-60Hz Lamp: 64/128pcs F5mm kõrge heledus Led Led: 4tk Punane + 28pcs Roheline + 20pcs Sinine + 12tk Valge(64pcs led)/8pcs Punane + 56pcs Roheline + 40pcs Sinine + 24tk Valge(128pcs led), Valguse Värv: RGBW Kokku võimsus: 10w/20w Led eluiga: 50000 tundi juhtimisrežiim: heli aktiivne/auto Efekt: sajad dünaamilise Suuruse muutmine: 24*14*13.5 cm/24*24*10cm Kaal: 0.7 kg/1.1 kg Pistik:EU pistik,USA pistik.kui teil on vaja muud tüüpi pistik,palun võtke meiega ühendust või jätke meile sõnum.Kasutusjuhend: (1)heli aktiivne: aadress kood 1/2/3/4/5/6/7/8/10 suletud, aadress, kood 9 avatud. (2)auto režiim: aadress kood 9/10 suletud.Aadress kood 8-1 kontrollida auto kiirus on kiire aeglane.

1) Me aktsepteerime, Alipay, West Union, LS.Kõik suuremad krediitkaardid kaudu turvaline makse protsessor, TINGDEPOSIIDILEPING.

2) Tasumine peab toimuma 3 päeva jooksul tellimuse.

3) Kui te ei saa kassasse kohe pärast enampakkumise sulgege, palun oodake paar minutit ja proovige uuesti Maksed tuleb sooritada 3 päeva jooksul.

1. WORLDWIDE SHIPPING. (Välja arvatud mõned riigid ja APO/FPO)

2. Tellimused töödeldud õigeaegne pärast makse kinnitamist.

3. Me ainult laeva kinnitas, et aadressid.Oma tellimuse aadress PEAB sobima teie Merevedude aadress.

4. Pilte näidanud ei ole tegelik objekt ja on oma viide ainult.

5. TEENUSE TRANSIIDI AJAL on ette nähtud vedaja ja välja arvatud nädalavahetustel ja pühade ajal.Transiidi tähtaegu võib varieeruda, eriti pühade ajal.

6. Kui te ei ole saanud oma saadetise 30 päeva jooksul alates makse, palun võtke meiega ühendust.Me jälgida saadetise ja saan tagasi teile võimalikult kiiresti vastuse.Meie eesmärk on kliendi rahulolu!

7. Tänu varu seisund ja ajalisi erinevusi, me valida, laeva oma kauba meie esimene vaba lao puhul, kiire tarne.

1. Teil on 7 päeva meiega ühendust ja 30 päeva tagasi alates kuupäevast, mil see saadi.Kui see punkt on teie käsutuses enam kui 7 päeva, siis loetakse seda kasutada ja ME EI saa anda TEILE TAGASTAMIST VÕI ASENDAMIST.EI ole ERANDEID!Laevanduse kulud kannab nii müüja kui ka ostja poole.

2. Kõik tagastatud tooted PEAVAD OLEMA originaalpakendis ja sa PEAD ANDMA usa shipping tracking number, konkreetset põhjust tagasi, ja oma po#.

3. Me toetuse OMA TÄIELIKU VÕITNUD PAKKUMISE SUMMA saamisel punkt selle algne seisukorras ja pakendamise kõik osad ja tarvikud kaasas, PÄRAST NII Ostja kui ka Müüja tehing tühistada alates www.ojakool.ee.VÕI võite valida, kas vahetada.

4. Me kandma kõik laevaliini kulud, kui toode(t) on (on) ei reklaamitud.

1. 12 kuu Tootja Garantii, defektiga kaupade (välja arvatud esemed, kahjustatud ja/või väärkasutuse pärast selle kättesaamist).Tarvikud tulevad koos 3-kuulise garantii.

2. Puudusega objektid PEAVAD OLEMA esitatud ja tagasi garantiiperioodi jooksul (ja originaalpakendis, kui võimalik).Teil tuleb meile ütlema, mis viga on, ja anna meile oma tellimuse number.ME EI PARANDA VÕI ASENDA ESEMED AEGUNUD GARANTII.

Te nõustute, et kõik eespool loetletud poliitika tellimisel www.ojakool.ee!

Oleme seadnud endale kõrged standardid tipptaset ja püüdma 100% kliendi rahulolu!Tagasiside on väga oluline, Me nõuda, et te meiega vahetult ENNE sa annad meile neutraalne või negatiivne tagasiside, et meil oleks võimalik rahuldavalt lahendada oma probleeme.

• Materjal: Plast
  • Efektiivne kaugus: 5-10m
  • Mudeli Number: EL-SXFT128
  • Sertifitseerimine: CE